Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak będzie coca-cola to też mogę jechać :naughty:

znowu będziesz pił alkomacie jeden ? :cool1:

:tongue4:

k**wa, już nie mogę normalnie..

4 dni tankowania...

Jeszcze tylko dzisiaj :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co z tym wurstem jest czy nie bo zaraz muszę lecieć w trase i nie będę onlajn :wstydliwy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam. Wiecie może coś na temat tej firmy?? www.autochip.pl ?? Słyszałem, że nawet dobrze podkręcają auta?? Dzwoniłem i dowiedziałem się, że niedrogo mogą mi zrobić programem 120 KM tylko nie wiem czy faktycznie robią dobrze czy to jakieś machery:). To Wasze tereny a dokładniej Kozy więc może ktoś coś słyszał?? Bo nie wiem czy dawać auto w ich ręce?? Dzięki wielkie i pozdrawiam.

Ps. Sorry jak nie w tym temacie miałęm napisać:)

Opublikowano

ja dziś odpuszczam kiełbaske bo właśnie dostałem propozycje zagrania wieczorem w bilarda przy piwku

Opublikowano
  • Autor

Witam. Wiecie może coś na temat tej firmy?? www.autochip.pl ?? Słyszałem, że nawet dobrze podkręcają auta?? Dzwoniłem i dowiedziałem się, że niedrogo mogą mi zrobić programem 120 KM tylko nie wiem czy faktycznie robią dobrze czy to jakieś machery:). To Wasze tereny a dokładniej Kozy więc może ktoś coś słyszał?? Bo nie wiem czy dawać auto w ich ręce?? Dzięki wielkie i pozdrawiam.

a maja hamownie ? czy wirtualnie Ci zrobią 120 km :mysli:

Opublikowano

Witam. Wiecie może coś na temat tej firmy?? www.autochip.pl ?? Słyszałem, że nawet dobrze podkręcają auta?? Dzwoniłem i dowiedziałem się, że niedrogo mogą mi zrobić programem 120 KM tylko nie wiem czy faktycznie robią dobrze czy to jakieś machery:). To Wasze tereny a dokładniej Kozy więc może ktoś coś słyszał?? Bo nie wiem czy dawać auto w ich ręce?? Dzięki wielkie i pozdrawiam.

Ps. Sorry jak nie w tym temacie miałęm napisać:)

samym programem nie zrobisz z 1z 120 koni

no chyba że będzie to dość mocny program

Opublikowano
1286986007_by_error87.jpg
Opublikowano

To jak panowie spocik pod halaą dzisiaj ??

Opublikowano

Witam. Wiecie może coś na temat tej firmy?? www.autochip.pl ?? Słyszałem, że nawet dobrze podkręcają auta?? Dzwoniłem i dowiedziałem się, że niedrogo mogą mi zrobić programem 120 KM tylko nie wiem czy faktycznie robią dobrze czy to jakieś machery:). To Wasze tereny a dokładniej Kozy więc może ktoś coś słyszał?? Bo nie wiem czy dawać auto w ich ręce?? Dzięki wielkie i pozdrawiam.

Nie mają. Mówił, że mają sprawdzony program na innych zeciorach i taki wgrywaja.

a maja hamownie ? czy wirtualnie Ci zrobią 120 km :mysli:

Nie mają. Mówił, że mają sprawdzony program na innych zeciorach i taki wgrywaja.

Opublikowano
  • Autor

to daruj sobie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ps. Ja odpadam dziś z kielbasek ;(

Opublikowano

to daruj sobie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ps. Ja odpadam dziś z kielbasek ;(

niekoniecznie

jak Ci wgrają jakiegoś dobrego gotowca w dobrych pieniądzach to można się skusić

hamownia to tylko cyferki, a chodzi przede wszystkim o dobrą dynamika

Cuber, V-tech grupowo wgrywa takie gotowce lub zakłada boxa i jeżdzą te auta

to jest właśnie tak naprawdę chiptuning, a nie strojenie do którego jest potrzebna hamownia

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie to każde auto przed zmianą programu powinno sie znaleść na hamowni :gwizdanie: , hamownia jak dobrze wiesz to nie tylko cyferki :cool1:

Znam paru z gotowcami co szybciutko się ich pozbyli :decayed:

Chłopak chce opinie to Ją wyraziłem, zrobi co chce :wink4:

Opublikowano

większość z nas ma gotowce, ze zmienionymi detalami gdzie niegdzie, taka prawda :)

dopiero więcej elementów zmienionych przy silniku wymaga konieczności strojenia indywidualnego

Opublikowano
  • Autor

większość z nas ma gotowce, ze zmienionymi detalami gdzie niegdzie, taka prawda :)

dopiero więcej elementów zmienionych przy silniku wymaga konieczności strojenia indywidualnego

dla silników CR nie ma jeszcze gotowców z tego co mi wiadomo i informowano :cool1: mowa o B8 oczywiście i np. o 3,0 TDI w B7 w innych markach nie wiem bo nei pytałem

Opublikowano
  • Autor

chcesz kupić i robic Nam programy ? :slina::decayed::good:

ale B8 nie widze :gwizdanie:

zresztą nie ważne :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.