Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale ja nie mam auta do scigania :wink4: tylko szybkiego przemieszczania sie.Jade tylko zobaczyc co sie tam dzieje i pogadac ze znajomymi :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

a co to jedna na forum :gwizdanie:

zgodnie z regulaminem powinnaś sobie zrobić logi VAG-iem czy jest 90/60/90 :wink4:

CHOLERY :tongue4:

LEPSZEGO SOBIE WKLEJE :evil:

Opublikowano

:hi:

a co to jedna na forum :gwizdanie:

zgodnie z regulaminem powinnaś sobie zrobić logi VAG-iem czy jest 90/60/90 :wink4:

CHOLERY :tongue4:

LEPSZEGO SOBIE WKLEJE :evil:

Dajesz :naughty:

Opublikowano

:hi:

a co to jedna na forum :gwizdanie:

zgodnie z regulaminem powinnaś sobie zrobić logi VAG-iem czy jest 90/60/90 :wink4:

CHOLERY :tongue4:

LEPSZEGO SOBIE WKLEJE :evil:

brudne auto :evil:

Opublikowano

chyba nogi, a raczej buty :tongue4:

Opublikowano

:hi:

a co to jedna na forum :gwizdanie:

zgodnie z regulaminem powinnaś sobie zrobić logi VAG-iem czy jest 90/60/90 :wink4:

CHOLERY :tongue4:

LEPSZEGO SOBIE WKLEJE :evil:

:cool1: ktoś stoi i leje po kole nie widać czy to laska czy pedzio musisz poszukać coś lepszego

Opublikowano

:hi:

powiem wam że ostatnio miałem okazje jeździć dwa tygodnie BMW 5 E60 3,5 d i oprócz mocy silnika i zmiennej siły wspomagania to nie zrobiło na mnie szału to auto. :) ciekawe czemu :gwizdanie:

a i na koniec padła skrzynia biegów :evil: ogólnie to tak samo jak Audi ,Mercedes strasznie się sypie ....

Myślę że już nie robią Prawdziwych samochodów tylko naszpikowane elektroniką zabawki :)

tak Sobie napisałem :wink4:

Znajomemu temu co wymieniał turbo 2 razy w E60 3.0d padło właśnie to wspomaganie :) TYLKO PORSCHE Panie

Opublikowano

i na dodatek sprzedane :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Cytat kolegi "wujek google prawdę ci powie" :gwizdanie: http://motoallegro.pl/audi-a4-klimatronic-alu-drewno-115-tdi-polecam-i1242019184.html

no ale tutaj cena już nie jest kosmiczna :gwizdanie:

Opublikowano

Cytat kolegi "wujek google prawdę ci powie" :gwizdanie: http://motoallegro.pl/audi-a4-klimatronic-alu-drewno-115-tdi-polecam-i1242019184.html

no ale tutaj cena już nie jest kosmiczna :gwizdanie:

Widocznie zmienił cenę jak sprzedał na 36 tys. albo pomyliło mu się inne auto do sprzedania :decayed:

Opublikowano

Witam kolegów z Małopolski!

Czy ktoś pomoże mi w awaryjnym otwarciu maski?Wymieniałem z kolegą rozrząd i zapomnieliśmy o odczepionej lince od maski :(.Zdemontowałem dolną osłonę ale nie mogę namierzyć zamka mimo porad z forum.Proszę o informację tutaj lub na PW.

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Panowie , jedzie ktoś dziś na bora ?

Opublikowano

ja bede

Opublikowano
  • Autor

ktoś jeszcze będzie ?

Opublikowano

zieluch

Opublikowano
  • Autor

no to d*pa blada, własnie pije drina z szwagrem :wink4:

Opublikowano

no to na zdrowie

Opublikowano

ktoś jeszcze będzie ?

JO!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.