Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 11:10_________________________________________________rex jak tam Subaryna :?: :naughty:

:hi:

Żyje, bulgocze, sapie - więc raczej ok :wink4:

Ze mną natomiast gorzej - załatwiony jestem konkretnie. Przynajmniej jest czas zaległości na PS3 nadrobić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 11:10_________________________________________________rex jak tam Subaryna :?: :naughty:

:hi:

Żyje, bulgocze, sapie - więc raczej ok :wink4:

Ze mną natomiast gorzej - załatwiony jestem konkretnie. Przynajmniej jest czas zaległości na PS3 nadrobić :decayed:

Aha to wpadnij do mnie do MM jak wrócę z urlopu to Ci sprzedam grę :decayed: :decayed: :decayed:

A tak na serio nie wiem czy wiesz ale jest soft który można wrzucić na pen'a a potem wgrywasz na dysk twardy ps3 wtedy możesz robić ISO ori gier na ps3 i później odpalać z dysku :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dał fotkę R8 i poszła szydera :polew:

Teraz już bardzo muszę uważać na kolegów Boseron'a :decayed:

326af6da690c2507m.jpg5c4878ada4ffae4am.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie: nie pogada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dzisiaj spocik pod halą ??

hmmm dzisiaj meczyk Polskich "piłkarzy" :cool1:

Zapraszasz :gwizdanie:

A tak btw, hubert wołąkiewicz koleś z płońśka byłem z nim kiedyś, w dani na turnieju jeszcze za czasów olimpijczyka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

większy szacun mam dla kogoś kto startował od 0 a nawet za pożyczone i mu się udało niż jak ktoś wskakuje na stołek w rozkręconej firmie i się mniema za biznesmena.

Jak ja :P[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:22_________________________________________________Panowie w sobote o 22:30 mam zarezerwowaną hale paintballową gdyby ktośchciał sie dołączyćto zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem łoić wódę ale narkotyki to już patologia :decayed:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:58_________________________________________________Fantomek ma rację , od 0 jest się bohaterem inaczej tylko pozorantem :decayed:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:58_________________________________________________dobry wieczór tak w ogóle :hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:59_________________________________________________Pablo , a nie mogłeś sobie zrobić tablic Fablo? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drauzio Varella: "W dzisiejszym świecie wydaje się pięć razy więcej pieniędzy na środki zwiększające potencję i na silikon dla kobiet, niż na lekarstwa przeciw chorobie Alzheimera. Wynika z tego, że za kilka lat będziemy mieli mnóstwo starych kobiet z dużymi cycami i starych mężczyzn z twardymi c**jami. Za to nikt z nich nie będzie w stanie sobie przypomnieć , do czego im to jest potrzebne!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo , a nie mogłeś sobie zrobić tablic Fablo? :naughty:

Nie

a jakieś uzasadnienie czy cuś? :kox:

Trzeniu proszę Cię :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...