Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolega miał ostatnio przyjemność zaparkować swoim 1.9TDI przy takiej V10 :kox:

20101009703.jpg

A co to za przyjemnosc?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Opublikowano

Kolega miał ostatnio przyjemność zaparkować swoim 1.9TDI przy takiej V10 :kox:

20101009703.jpg

A co to za przyjemnosc?

Taka że mógł się na nią spuścić jeśli się tak głupio pytasz :decayed:

Opublikowano

Kolega miał ostatnio przyjemność zaparkować swoim 1.9TDI przy takiej V10 :kox:

20101009703.jpg

A co to za przyjemnosc?

Taka że mógł się na nią spuścić jeśli się tak głupio pytasz :decayed:

dlatego taka biała ?

to chyba we dwóch musieliscie :decayed:

Opublikowano

Kolega miał ostatnio przyjemność zaparkować swoim 1.9TDI przy takiej V10 :kox:

20101009703.jpg

A co to za przyjemnosc?

Taka że mógł się na nią spuścić jeśli się tak głupio pytasz :decayed:

dlatego taka biała ?

to chyba we dwóch musieliscie :decayed:

Mnie tam nie było :decayed:

:polew:

Opublikowano

Czyli miales przyjemnosc ogladania zdjecia, na ktorym Twoj kolega mial przyjemnosc stania kolo R8?

Opublikowano

Czyli miales przyjemnosc ogladania zdjecia, na ktorym Twoj kolega mial przyjemnosc stania kolo R8?

ykk :polew:

To nie dla mnie przyjemność bo siedziałem w tym R8 kiedyś, gość kupił tą V10 z salonu pod myślenicami gdzie stoją lambo i ferrari w środku :wink4:

Opublikowano

Kolega miał ostatnio przyjemność zaparkować swoim 1.9TDI przy takiej V10 :kox:

20101009703.jpg

A co to za przyjemnosc?

Taka że mógł się na nią spuścić jeśli się tak głupio pytasz :decayed:

dlatego taka biała ?

to chyba we dwóch musieliscie :decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano

R8 a cóż to za samochód, ciasny, niski, mało miejsca w środku, beznadzieja :decayed:

Opublikowano

R8 a cóż to za samochód, ciasny, niski, mało miejsca w środku, beznadzieja :decayed:

dużo pali :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

brywieczór :hi:

Opublikowano

brywieczór :hi:

:hi: dopiero w środę się wybieram

Opublikowano

R8 a cóż to za samochód, ciasny, niski, mało miejsca w środku, beznadzieja :decayed:

dużo pali :gwizdanie:

tylko 997 turbo

Opublikowano

R8 a cóż to za samochód, ciasny, niski, mało miejsca w środku, beznadzieja :decayed:

dużo pali :gwizdanie:

tylko 997 turbo

:good: :good:
Opublikowano

mości Roberto odebralem afto

[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:10_________________________________________________na Żubry jade na "K"

Opublikowano

R8 a cóż to za samochód, ciasny, niski, mało miejsca w środku, beznadzieja :decayed:

dużo pali :gwizdanie:

tylko 997 turbo

Mam znajomego ktory miał gt3 z 2005, a teraz kupił ta v10. Mówi że zdecydowanie audi lepiej mu sie jexdzi, szczególnie jsli chodiz o polskie drogi. Z tego co wiem takie gt3 jest tylko troszke wolniejsze niz turbina. Co do Audi mwi że czuje większa różnicę w przyspieszeniu niż jak się przesiadł do porsche z m3 :) Osobiście jeździłem wersją 4.2 i jeśli chodzi o osiągi jaj nie urywa tak jak z wyglądu :decayed:

Opublikowano

zrobię b2 to będę objeżdżał takie :kox:

Opublikowano

R8 a cóż to za samochód, ciasny, niski, mało miejsca w środku, beznadzieja :decayed:

dużo pali :gwizdanie:

tylko 997 turbo

Mam znajomego ktory miał gt3 z 2005, a teraz kupił ta v10. Mówi że zdecydowanie audi lepiej mu sie jexdzi, szczególnie jsli chodiz o polskie drogi. Z tego co wiem takie gt3 jest tylko troszke wolniejsze niz turbina. Co do Audi mwi że czuje większa różnicę w przyspieszeniu niż jak się przesiadł do porsche z m3 :) Osobiście jeździłem wersją 4.2 i jeśli chodzi o osiągi jaj nie urywa tak jak z wyglądu :decayed:

GT3 jest wersją na tor więc o komforcie ciężko mówića osiągi ma od turbo gorsze, w codziennej eksplatacji duzo wygodniejsze jest porsche widac cos przynajmniej w kazda strone i wyzsze jest i wezsze itd

Opublikowano

powitać wieczorową porą :hi:

zrobię b2 to będę objeżdżał takie :kox:

nie zapomnij zrobić siku wcześniej :naughty:

Opublikowano

Czyli miales przyjemnosc ogladania zdjecia, na ktorym Twoj kolega mial przyjemnosc stania kolo R8?

ykk :polew:

To nie dla mnie przyjemność bo siedziałem w tym R8 kiedyś, gość kupił tą V10 z salonu pod myślenicami gdzie stoją lambo i ferrari w środku :wink4:

pewnie podszedłeś jak takie prostaczki czasem, szczena Ci opadła i zapodałeś tekstem "...jaaaa... ale fuura...a moge dotknąć... Dałby pan usiąść to jak na forum napisze.... chłopaki zzielenieją z zazdrości..." :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.