Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Siema
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: cześć wszystkim o rany spałem tylko 2 h i oczy sie same zamykają...

Pablo dzięki za pogaduchy :good:

Opublikowano

:hi:

Środek kozak bez komentarza ale zewnątrz jak dla mnie agro te chromy to mogliby sobie darować do min. obwódki wkolo grila a tak to wygląda jak taka B5 którą często spotykam koło siebie wyobklejana takimi niby chromowanymi paskami (od mebli) przód jak dla mnie zmaszczony przez te chromy

Opublikowano

:hi:

Środek kozak bez komentarza ale zewnątrz jak dla mnie agro te chromy to mogliby sobie darować do min. obwódki wkolo grila a tak to wygląda jak taka B5 którą często spotykam koło siebie wyobklejana takimi niby chromowanymi paskami (od mebli) przód jak dla mnie zmaszczony przez te chromy

chrom madafaka klub :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomus nie przesadzaj , choc nie jestem zwolennikiem chromów to akurat nowa A8semka jest meeeeega :kox:

Opublikowano

Tomus nie przesadzaj , choc nie jestem zwolennikiem chromów to akurat nowa A8semka jest meeeeega :kox:

Dokładnie :good:

Jakieś widzę zboczenie forumowe na punkcie chromów :naughty:

Opublikowano

Jak dla mnie za dużo tego z przodu już te obwódki w koło halogenów i paseczki mogliby sobie darować to ma być limo przez duże L a nie choinka

Opublikowano

ja tam choinki za bardzo nie widzę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie za dużo tego z przodu już te obwódki w koło halogenów i paseczki mogliby sobie darować to ma być limo przez duże L a nie choinka

hmmmm chrom w około halogenu w B8 to wersja S-line ;P znaczy sie jeden z dodatków.

Jak dla mnie to cały urok własnie w tym , mowa po nowym A8 :wink4:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 12:39_________________________________________________

ponawiam pytanie

zna ich ktoś ?

http://allegro.pl/sklep/12101177_motul-4-motorsport

znam ich => http://www.motul.krakow.pl/

Opublikowano

O gustach nie dyskutuję :wink4: mnie się już chromy w takim wydaniu przejadły i moim zdaniem to jak bym miał wydać blisko pół bani to chciałbym żeby to nie była większa A4 z zewnątrz a tak to auto wygląda mogliby się wysilić na coś rozróżniającego modele a nie tylko gabaryty i trochę więcej chromu.

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 15:14_________________________________________________

A ja kupuje u tych już od dłuższego czasu ceny mają OK i są pod nosem jak ktoś jest N.Huty to chyba w okolicy nie ma taniej.

http://allegro.pl/olej-motul-specific-5w40-5l-krakow-i1232972674.html

Jeśli ktoś by chciał olej castrol'a to znam przedstawiciela i bez podatku może mi zrobić cenę.

Tomek a ty nie kupujesz czasem u tego gościa z mojego osiedla???

Opublikowano

Tak u tego co z linku jak do tej pory ceny miał porównywalne do tych najtańszych z allegro a jak nawet coś drożej to dla paru złotych nie chce mi się jedzić na drugi koniec Krakowa jak mam ich pod nosem.

Opublikowano

Tak u tego co z linku jak do tej pory ceny miał porównywalne do tych najtańszych z allegro a jak nawet coś drożej to dla paru złotych nie chce mi się jedzić na drugi koniec Krakowa jak mam ich pod nosem.

Ten castrole co są w tym linku w granicach 100zł to on będzie miał do 20zł jeszcze taniej, ale gdzie byłby odbiór to muszę się dowiedzieć bo jak trzeba by było jechać np od nad na zakopiańską to bez sensu taki interes.

Opublikowano

No i o to mi właśnie chodzi że może i gdzieś taniej ale przeważnie jazda lub wysyłka i koszty wychodzą na to samo co u nich

Opublikowano

jeszcze na centralnej jest taki punkt gdzie też jest tanio jeżeli chodzi o oleje, zaraz przy głównej drodze 500 metrów przed stacją Lotos jadąc od łęgu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.