Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Może kogoś to zainteresuje http://oto.to/schematy/turbotimer.html

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:27_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:14_________________________________________________

BMW E60 w Uwaga Pirat tvnturbo - płać bo masz BMW

Filmik z akcji, o ktorej opowiadal Cuber na spocie

Co za chłopy, myśleli że znaleźli łosia w BMW :decayed:

i był łosiem , od kary się nie wywinął :gwizdanie: więc nie rozumiem co masz Pablo na myśli ? :mysli:

dokładnie. Spróbuj sobie zeznawać w sądzie przeciwko dwóm policjantom...

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:27_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:14_________________________________________________

BMW E60 w Uwaga Pirat tvnturbo - płać bo masz BMW

Filmik z akcji, o ktorej opowiadal Cuber na spocie

Co za chłopy, myśleli że znaleźli łosia w BMW :decayed:

i był łosiem , od kary się nie wywinął :gwizdanie: więc nie rozumiem co masz Pablo na myśli ? :mysli:

A gdzie było pokazane że zapłaci za mandat, zresztą ciężko coś zrozumieć co tam lektor mówi bo tak kijowo jest nagrane.[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:34_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:27_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:14_________________________________________________

BMW E60 w Uwaga Pirat tvnturbo - płać bo masz BMW

Filmik z akcji, o ktorej opowiadal Cuber na spocie

Co za chłopy, myśleli że znaleźli łosia w BMW :decayed:

i był łosiem , od kary się nie wywinął :gwizdanie: więc nie rozumiem co masz Pablo na myśli ? :mysli:

dokładnie. Spróbuj sobie zeznawać w sądzie przeciwko dwóm policjantom...

Tak czy siak nie było takiej sytuacji jeszcze w piracie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie z Policji jacys tacy dziwni w tym radiowozie i coś podejrzane bo poprostu z niewaidomych powodów nie chcieli odtworzyc nagrania :gwizdanie: pytanie tylko dlaczego skoro zawsze to robią :mysli: a na koniec odcinka pokazali hmmmm by nie wyszlo czasem na ich nie korzyść

Opublikowano

Panowie z Policji jacys tacy dziwni w tym radiowozie i coś podejrzane bo poprostu z niewaidomych powodów nie chcieli odtworzyc nagrania :gwizdanie: pytanie tylko dlaczego skoro zawsze to robią :mysli: a na koniec odcinka pokazali hmmmm by nie wyszlo czasem na ich nie korzyść

Cuber , Policja takich wykroczeń nie ma obowiązku okazywać. Co innego przekroczenie prędkości .[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:43_________________________________________________zresztą koleś to typowy cwaniak i frajer , przejebał przez skrzyżowanie i rżnie głupa ze swoją typową prawniczą gadką... zaskarżę Was - błazen. Prawnik a tłumaczy się że nie świadomie , a ch.. to kogoś obchodzi czy świadomie czy nie , to nie jest sprawa przestępstwo tylko wykroczenie a w takich sprawach nie ma zależności czy umyślnie czy nie umyślnie złamał przepisy. Zawsze jest umyślnie bo jego obowiązkiem jest ich przestrzeganie. :)

Opublikowano

dokładnie w takich sytuacjach wystarcza słowa dwóch policjantów. Widać że panowie się speszyli troche bo nie mieli tego nagrane, ale mieć nie musieli. Myśleli że szybko sprawe załatwią a tu się nie udało.

To jest tka samo jak jechałby zwykły radiowóz z dwoma gliniarzami i byś przejechał na czerwonym świetle. Tak samo mają prawo Cie zatrzymać i wlepić mandat mimo że przecież nie mają wideorejestratora.[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:53_________________________________________________

Panowie z Policji jacys tacy dziwni w tym radiowozie i coś podejrzane bo poprostu z niewaidomych powodów nie chcieli odtworzyc nagrania :gwizdanie: pytanie tylko dlaczego skoro zawsze to robią :mysli: a na koniec odcinka pokazali hmmmm by nie wyszlo czasem na ich nie korzyść

Cuber nie pokazali bo nie mieli czego pokazać, bo pewnie tego nei nagrali...

Opublikowano

Siemian , jak Ty to oglądałeś? przecież jest na samym końcu pokazane :decayed: Nagrali go. :wink4:

Opublikowano

:siema:

Jak tam spotowicze :naughty:

Jak kręgle za tydzień to może na Kamiennej w Prominencie - był ktoś :?:

Opublikowano

Siemian , jak Ty to oglądałeś? przecież jest na samym końcu pokazane :decayed: Nagrali go. :wink4:

heh to na to nie zwróciłem widocznie uwagi...

Opublikowano

Ehhhh..... aniołki a wam to się nie zdarza TIR-a złoić na podwójnej ciągłej :rolleyes: ale koleś z bejcy to trzeba zaraz zlinczować. Facet ich wyczuł że coś się zaczynają motać , filmu mu nie chcieli odtworztyć tłumaczyli że widzieli gdzieś z bocznej uliczki facet jeśli faktycznie miał coś z prawem wspólnego wyczuł sprawę ze może da się coś ugrać i poszedł w ciemno policjanci to nie są święte krowy i ludzie urodzeni z prawdą objawioną jak każdy mogą też się pomylić a że facet był widać cwany to na to liczył ale widać że się chyba jednak przeliczył

Opublikowano

Ehhhh..... aniołki a wam to się nie zdarza TIR-a złoić na podwójnej ciągłej :rolleyes: ale koleś z bejcy to trzeba zaraz zlinczować. Facet ich wyczuł że coś się zaczynają motać , filmu mu nie chcieli odtworztyć tłumaczyli że widzieli gdzieś z bocznej uliczki facet jeśli faktycznie miał coś z prawem wspólnego wyczuł sprawę ze może da się coś ugrać i poszedł w ciemno policjanci to nie są święte krowy i ludzie urodzeni z prawdą objawioną jak każdy mogą też się pomylić a że facet był widać cwany to na to liczył ale widać że się chyba jednak przeliczył

Tomciu tobie by pasowała taka bejca, do dresiku. Mówiłem że wyglądasz na takiego cwaniaczka :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed:

Opublikowano

Tomciu tobie by pasowała taka bejca, do dresiku. Mówiłem że wyglądasz na takiego cwaniaczka :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed:

Marciu ja już nie będę dywagował w czym ty byś najlepiej wyglądał jeśli chodzi o ciuch ale jeśli chodzi o brykę to chyba to by się dla ciebie najlepiej nadawało :naughty:

tom05.jpg

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 14:04_________________________________________________apropos fotek.

Widzieliście Zielucha wywijającego na Zlocie? Aż się prosi żeby go gdzieś wstawić :decayed: :decayed: :decayed:

Biedaczysko już ledwo kontaktował. To było zaraz przed tym jak musiał go Miron wynosić :naughty: :naughty: :polew:

zieluch.jpg

Opublikowano

A ten obok niego po prawej to Dudek :mysli: też był na zlocie :blink:

Widać że Zieluch już chciał wyjść szukał tylko klamki

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Musze gościa zatrudnić tu takie koszta narzędzi sterylizacji etc. a tu proszę dostałby na piwo i po teamcie :kox:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.