Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja za ostatnie zapierdzielanie dostałem tydzie urlopu i w drugim tygodniu miesiąca będzie trzeba co więcej :drunk:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:36_________________________________________________Jak by się komuś jutro nudziło to zapraszam do nowego klubu.

Mad MAX otwiera, kto go pamięta to wie o kim mówię :)479a140162a9faacm.jpg5bda4a07731b41ebm.jpg :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

VIPy mają wejscie bez Twojego zaproszenia :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Pablo chociaż wziałeś cos za tą szkaradną reklamówke na tylnej szybie czy za free dałes sobie okleić :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo chociaż wziałeś cos za tą szkaradną reklamówke na tylnej szybie czy za free dałes sobie okleić :gwizdanie:

Na spocie A6 Klubu oklejaliśmy audice.

Nic nie brałem od niego ale typu wejściówki za free i inne bonusy już będą w klubie dla mnie.

Opublikowano

to oklej sobie jeszcze boczne szyby napisem "kocham Policje" to i wejściówki za free Ci załatwie :decayed:

Opublikowano

to oklej sobie jeszcze boczne szyby napisem "kocham Policje" to i wejściówki za free Ci załatwie :decayed:

Jak załatwisz free ale wyjściówki to przemyślę :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano

:hi: oooo :shocked: czyzby spoty wrocily na niedzielne popoludnia :gwizdanie:

Teraz to nawet ja dam rade podbic... :evil:

Opublikowano
  • Autor

:hi: oooo :shocked: czyzby spoty wrocily na niedzielne popoludnia :gwizdanie:

Teraz to nawet ja dam rade podbic... :evil:

noooo wróciły :naughty:

Opublikowano

Ja za ostatnie zapierdzielanie dostałem tydzie urlopu i w drugim tygodniu miesiąca będzie trzeba co więcej :drunk:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:36_________________________________________________Jak by się komuś jutro nudziło to zapraszam do nowego klubu.

Mad MAX otwiera, kto go pamięta to wie o kim mówię :)479a140162a9faacm.jpg5bda4a07731b41ebm.jpg :decayed:

to tam gdzie było rally cafe?

Opublikowano
  • Autor

to tam gdzie było rally cafe?

ta sama brama wejsciowa na podwórko :wink4:

Opublikowano

:hi:

Mam do was kilka pytań, ponieważ korzystałem z szukajki to niewiele znalazłem.

A więc tak, co może być powodem ciężko wchodzących biegów w skrzyni? Sprzęgło? Olej?

Jeśli olej to na jaki wymienić?

Skrzynie mam manualną, troszkę mnie drażni fakt, że moja skrzynia chodzi bardziej topornie niż np. w Fabi

Przebieg 90 tyś samochód ma 8 lat :) (Realny)

Czy szukać problemu w innym miejscu? Samochód był jeżdżony po mieście...

Szukam też tarcz do samochodu rodziców, bo ORI z ASO już po 5 tyś km są krzywe

http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-vw-paasat-audi-a4-a6-i1217755707.html co myślicie o czymś takim? cena jest rewelacyjna, tylko czy jakoś będzie dobra? :mysli:

lub

http://allegro.pl/tarcze-klocki-ham-przod-zimmermann-skoda-superb-i1238888952.html

Co do spotów to postaram się zaglądnąć w niedziele... :)

Opublikowano

to oklej sobie jeszcze boczne szyby napisem "kocham Policje" to i wejściówki za free Ci załatwie :decayed:

:good::polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 11:26_________________________________________________Pytanie jak ciężko ? może to być olej -ale w B6 się nie wymienia.U mnie po wymianie było dużo lepiej.Może byc uszkodzony wybierak ...

Tarcze i klocki Ferrodo bardzo dobre.Ale ospbiście polecam firmę ATE

Opublikowano

to oklej sobie jeszcze boczne szyby napisem "kocham Policje" to i wejściówki za free Ci załatwie :decayed:

:good::polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 11:26_________________________________________________Pytanie jak ciężko ? może to być olej -ale w B6 się nie wymienia.U mnie po wymianie było dużo lepiej.Może byc uszkodzony wybierak ...

Tarcze i klocki Ferrodo bardzo dobre.Ale ospbiście polecam firmę ATE

Dość topornie, czasem 1 bieg trzeba wepchnąć na "chama", wybierak?(o tym nie wiedziałem)

Mniej więcej jakie są koszta?

Co do ATE też słyszałem dużo fajnych opinii, dzięki za podpowiedź.

Opublikowano

Najlepiej będzie jak pojedziesz do mechanika .Wybierak używany ok 150 zł to ta pałka co idzie do skrzyni biegów a na końcu jest gałeczka w środku auta :naughty:

Lub uszkodzone tez może być sprzęgło -lub wysprzęglik :gwizdanie: tak że przez neta nie ustalimy tego

Opublikowano

:hi:

Słyszałem że dzisiaj balujemy u Mad Maxa :naughty::decayed:

Opublikowano

Dwa razy jak mi padał dwumas to właśnie jedynke się ciężko wbijało...

Ale nie będę zapeszał :decayed:

Klocki, tarcze - tylko ATE :good:

Opublikowano

jarko bedziesz jutro na spocie??

:no:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.