Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lo kurde jaka tu cisza :gwizdanie:

:hi::kawa:

straszna cisza :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

BP przy rondzie nie ma łatwego życia - podczas remontu mają tańsze paliwo :D i myjkę bezdotykową bez kolejek :) (tylko o tym nie mówcie nikomu )

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jedzie facet drogą. Tą samą drogą jedzie kobieta tyle, że w przeciwnym kierunku. Kiedy mają już się mijać facet krzyczy przez okno: j**ana gruba krowa!

Babka odwraca się i krzyczy: Pieprzony głupi ku**s! Po czym jej samochód uderza w ogromną krowę, samochód się rozwalił a kobieta zmarła.

Jaki z tego morał?

Gdyby tylko kobiety umiały słuchać...

Opublikowano

bez komentrza!!!!! :gwizdanie:

a ja mam przykład z zycia wzięty!!!

jadę ostatnio przez Kazimierz którąś drogą jednokierunkową, przede mną zatrzymuje się fiat 500, za kierownicy wysiada blondyna, od strony pasażera wysiada blondyna i co...?? pasażerka wsiada za kierownice i stara sie zaparkować równoegle i stara się i stara.... i nie wiem jak się skończyło bo nie wytrzymałam i pojechałam dalej :>

Opublikowano

fakt nie ma co komentować :decayed:

Opublikowano

:hi: Krakusy

Mam pytanko, ma ktoś mapy do RNS-E? Chciałem pożyczyć na chwile :wink4:

Opublikowano

jo mam 2010[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:54_________________________________________________Panowie wiem ze juz bylo nie raz, ale ja dalej tego za bardzo nie kumam. Mam do kupienia fele 7.5J ET 32

mam zawieche -20mm

bedzie to pasowac??

Opublikowano

Kerczi będą pasować optymalne ET to w granicy 35-45 ale 32 to tylko 3 mm różnicy więc niezauważalne....

ale tak naprawde powinieneś zapytać tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=10.0 wtedy bedziesz miał 100 % pewność

to proste im mniejsze ET tym felga bardziej wystaje na zewnątrz i odwrotnie.

Opublikowano

to wiem :) ale az takiej wyobrazni nie mam :)

Opublikowano

to wiem :) ale az takiej wyobrazni nie mam :)

hehe :) [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 23:55_________________________________________________moje mają ET 45 i podejrzewam ze dystans 10mm będe musiał założyć żeby lepiej wyglądały tak że śmiało zakładaj i trzeć też nie będą na tym zawiasie pod warunkiem ze opona będzie w granicach dopuszczalnych a nie balon.

Opublikowano

oponka 205/50/17 do tego

Opublikowano

bedzie ok

Opublikowano

no to good. Podziekowal to jak dobrze pojdzie to jutro juz bede zabezpieczony na zimke :)

:wtf: KONKURENCJA??

1280938872_by_bushec.jpg

Opublikowano

dobre :polew: ja uciekam bo rano do pracy trzeba wstać :hi:

Opublikowano

oponka 205/50/17 do tego

opony dał bym szersze 215

Opublikowano

oponka 205/50/17 do tego

opony dał bym szersze 215

na zimę 215 ?

po drugie będą droższe te opony od 205 ze względu na mniejszą popularność

Opublikowano

nie ma potrzeby 215 dawac, mialem na moich 17 7.5" szerokosc 205 i bardzo dobrze to wygladalo :wink4:

siemanko ludziska :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.