Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: oooo :shocked: czyzby spoty wrocily na niedzielne popoludnia :gwizdanie:

Teraz to nawet ja dam rade podbic... :evil:

noooo wróciły :naughty:

Noto widzimy sie jutro... :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dobry :>

spocimy się dzisiaj...???? :evil:

Opublikowano

Dzień dobry :>

spocimy się dzisiaj...???? :evil:

Spocic sie zawsze mozna :) Ja dzis bede na spocie
Opublikowano

witam Kolegów, niedawno przeprowadziłem się do Krakowa z Dąbrowy Tarnowskiej (miasta Ykk), czy spotujecie dzisiaj i czy można wpaść ??[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 10:44_________________________________________________a i czy o 18.00 w Galerii Kazimierz, parking dach ??

Opublikowano

witam Kolegów, niedawno przeprowadziłem się do Krakowa z Dąbrowy Tarnowskiej (miasta Ykk), czy spotujecie dzisiaj i czy można wpaść ??[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 10:44_________________________________________________a i czy o 18.00 w Galerii Kazimierz, parking dach ??

tak

btw. :bry:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

siema krk , ale dziś piknie na dworze:), aha tak średnio do której sie spocicie?? bo dawno nie byłem u was :)

Opublikowano

siema krk , ale dziś piknie na dworze:), aha tak średnio do której sie spocicie?? bo dawno nie byłem u was :)

Ja bede gdzies do 20 :wink4:
Opublikowano

:hi:

siema krk , ale dziś piknie na dworze:), aha tak średnio do której sie spocicie?? bo dawno nie byłem u was :)

18 parking ostatnie piętro nie na dachu bo tam się spocić nie da bo jest trochę za zimno chyba że sobie pobiegasz

ja zawitam ale po 19 więc pewnie się już trochę przerzedzi

Opublikowano

:hi: pogoda moze i ladna ale postoisz chwile i zimno jak uj :wink4:

w kazdym razie spot obowiazkowo :good:

Opublikowano
  • Autor

Siemka all,

Widzę ze dzisiaj sie szykuje fajna frekwencja na spociku :hi:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 15:41_________________________________________________

a i czy o 18.00 w Galerii Kazimierz, parking dach ??

tak , z tym że pietro niżej :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Taka stara gwardia się dziś zebrała a ja muszę zapitalać w MM z tymi kajtkami :wallbash::decayed:

Opublikowano

Koledzy i koleżanko dzięki za spota, dość dużo nas dziś było, w miarę możliwości będę się pojawiał, pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

nie mów hop bo się zimno robi i ci sie tyłka nie będzie chciało ruszyć :gwizdanie:

też dzieki za spota :notworthy:

propozycja padła co by za tydzień w niedziele na kręgle się wybrać, co wy na to??? :naughty:

Opublikowano
:hi: na kręglach to sie dopiero można spocić :wink4:
Opublikowano

SIema dzieki za spota :)

Opublikowano

Dzieki Panowie za spocika

Opublikowano

Dzieki Panowie za spocika

a ty gdzieś był na tym spocie, bo Cię jakoś nie zauważyłem? :)

Opublikowano
  • Autor

dezieki obecnym za spota :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.