Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Kiełbaski pod NCK-iem dają radę :naughty:

Szkoda że nia ma tam jakiegoś fajnego darmego dużego parkingu obok bo w sumie fajna miejscówa na spoty by była :kox:

Jest darmowy tylko trzeba zaparkować bliżej tej budy bo nie można na miejscach abonamentów, wczoraj nam gość mówił.

Pablo kutwa skup...

Jak Ty Sobie wyobrażasz że wbijamy na mały parking dla klientów grilla i robimy tam spota :blink:

pod NCK-iem jest gdzie auta postawić, co prawda na parking nie wpuszczają a;e przy drodze kilka furmanek sie zmieści ewentualnie zawsze mozna wjechać na tą drogę jak sie wjeżdza do statoil i w lewo taka zamknięta uliczka przy parku

Chodziło mi coś w sąsiedztwie kiełbasek...

A ten parking o którym piszesz to jak dobrze kojarzę trochę ciemny jest :mysli:

no pod nck na zime hala super

mozna sie dogadac chlopami moze zrobia upust na a4-klub tym bardziej ze to chyba jacys znajomi Jarka?! Jarko jak to?

Nie znam właścicela, a osoby które go znają i niestety nie mam z Nimi stałego kontaktu...

Myślę że przy najbliższej okazji jak coś pogadamy to coś może ugramy... Darmową herbatkę :naughty:

a to może mi sie wydawało, bo o ile dobrze kojarze to prowadzą to goście z Hutnika :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze kojarzysz :wink4:

Opublikowano
Cytat: KERCZI Dzisiaj o 13:43

no pod nck na zime hala super

mozna sie dogadac chlopami moze zrobia upust na a4-klub tym bardziej ze to chyba jacys znajomi Jarka?! Jarko jak to?

Nie znam właścicela, a osoby które go znają i niestety nie mam z Nimi stałego kontaktu...

Myślę że przy najbliższej okazji jak coś pogadamy to coś może ugramy... Darmową herbatkę naughty

właścicielem tego ustrojstwa jest moj kolega :)

Opublikowano

:hi:

Kiełbaski pod NCK-iem dają radę :naughty:

Szkoda że nia ma tam jakiegoś fajnego darmego dużego parkingu obok bo w sumie fajna miejscówa na spoty by była :kox:

Jest darmowy tylko trzeba zaparkować bliżej tej budy bo nie można na miejscach abonamentów, wczoraj nam gość mówił.

Pablo kutwa skup...

Jak Ty Sobie wyobrażasz że wbijamy na mały parking dla klientów grilla i robimy tam spota :blink:

Normalnie wjezdzamy na parking na pół godzinki z boku nie na miejsca parkingowe gdzie ludzie mają abonamenty i po problemie, miejsca wystarczy, tak mówił wczoraj gość. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze kojarzysz :wink4:

Oj to chyba nie wszyscy tam będa chcieli jechac :kox:

Opublikowano

Popędziłbyś sobie bobra troche po polanie co by sie przewietrzył :>

Ale zadziałało się bobr pierwszy odezwał :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dzisiaj mnie nie ma niestety pracuje

Opublikowano

Dobrze kojarzysz :wink4:

Oj to chyba nie wszyscy tam będa chcieli jechac :kox:

A mnie to wali kogo to jest i za kim jest, jedzie się tam żeby pojeść dobre jedzonko i tyle.

Jak bym miał dochodzić który klub kogo jest i za kim jest to bym nigdzie nie chodził :gwizdanie:

Był tam kumpel z dawnych lat jak pracowałem z nim na multikinie, wielki kibic hutnika hehe

Opublikowano

Dobrze kojarzysz :wink4:

Oj to chyba nie wszyscy tam będa chcieli jechac :kox:

A mnie to wali kogo to jest i za kim jest, jedzie się tam żeby pojeść dobre jedzonko i tyle.

Jak bym miał dochodzić który klub kogo jest i za kim jest to bym nigdzie nie chodził :gwizdanie:

Był tam kumpel z dawnych lat jak pracowałem z nim na multikinie, wielki kibic hutnika hehe

a co NA tym multikinie robiliscie??

Opublikowano

Dobrze kojarzysz :wink4:

Oj to chyba nie wszyscy tam będa chcieli jechac :kox:

A mnie to wali kogo to jest i za kim jest, jedzie się tam żeby pojeść dobre jedzonko i tyle.

Jak bym miał dochodzić który klub kogo jest i za kim jest to bym nigdzie nie chodził :gwizdanie:

Był tam kumpel z dawnych lat jak pracowałem z nim na multikinie, wielki kibic hutnika hehe

a co NA tym multikinie robiliscie??

Pracowaliśmy przy klientach :decayed:

Opublikowano

to nie dosc ze az NA multi to jeszcze PRZY KLIENTACH?? to chyba nie chce znac szczegółów :)

Opublikowano

to nie dosc ze az NA multi to jeszcze PRZY KLIENTACH?? to chyba nie chce znac szczegółów :)

KERCZI :polew:

Opublikowano

Dobrze kojarzysz :wink4:

Oj to chyba nie wszyscy tam będa chcieli jechac :kox:

Dlatego właśnie nie chciałem o tym wspominać... :gwizdanie:

BTW Jak już to takie rarytasy mamy na meczach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przeca napisałem od tak a Ty Pablo k.... jak zwykle wszytsko na powaznie i łykasz jak pelikan :wallbash:

Opublikowano

Przeca napisałem od tak a Ty Pablo k.... jak zwykle wszytsko na powaznie i łykasz jak pelikan :wallbash:

;(

Opublikowano

Przeca napisałem od tak a Ty Pablo k.... jak zwykle wszytsko na powaznie i łykasz jak pelikan :wallbash:

w koncu pracowal PRZY KLIENTACH :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przeca napisałem od tak a Ty Pablo k.... jak zwykle wszytsko na powaznie i łykasz jak pelikan :wallbash:

w koncu pracowal PRZY KLIENTACH :polew: :polew: :polew:

KERCZI ty tam dobrze wiesz na czym polega praca przy klientach :naughty: :naughty: :naughty::polew:

Opublikowano

Siema, nie dosc ze nie wyspalem sie dzisiaj to jeszcze nie zrobilem z furakiem :wallbash:

Wywalal mi blad styku na prawym tylnym czujniku ABS-u, wymienilem czujnik i dalej to samo.... :wallbash:... chyba ze trzeba teraz bledy skasowac bo pamieta... ??

Znacie jakis warsztat w Kraku gdzie spawaja aluminium ??

Kurde jak ja do 6 rano wytrzymam... :gwizdanie:

Opublikowano

Znacie jakis warsztat w Kraku gdzie spawaja aluminium ??

Polecam Tespe http://www.tespa.com.pl/ - dużo precyzyjnych spawań mi tam zrobili i nie jedną drogą ramę rowerową z cieniowanymi rurami uratowali:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.