Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:?:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 17:20_________________________________________________Oglądnijcie sobie na TVN TURBO automaniaka bo Patryk testuje najnowszą S5 z silnikiem V6T :kox: :kox: :kox:

W końcu jest z tym silnikiem :> :kox:

co też Twój kolega? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 00:23_________________________________________________41 nowych odp... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyjechałem z kiełbasek z NH i mają otwarte w Niedziele także można jechać po spocie :naughty:

Na tym parkingu strzeżonym stoi nowy biały Focus RS zrobiony na 360KM, niezły furak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: KERCZI Dzisiaj o 13:43

no pod nck na zime hala super

mozna sie dogadac chlopami moze zrobia upust na a4-klub tym bardziej ze to chyba jacys znajomi Jarka?! Jarko jak to?

Nie znam właścicela, a osoby które go znają i niestety nie mam z Nimi stałego kontaktu...

Myślę że przy najbliższej okazji jak coś pogadamy to coś może ugramy... Darmową herbatkę naughty

właścicielem tego ustrojstwa jest moj kolega :)

tam chyba Kuba jest wlascicielem , bo Pawel tam pracuje i w sumie to dobry moj znajomy. :)

ps. siema :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem 2 sztuk Miszelinków od KOLEGI który pracuje w norauto za 80zł, 4 miesiące jeżdżone w super stanie :kox:

A miałem kupować nowe "made in czajna" za 200zł/szt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi::kox: wymieniłem płyn hamulcowy .... niepotrzebnie zaglądałem pod spód.. olej kapie :disgust:

Pewnie spod misy :wink4:

A ja kupiłem 2 sztuk Miszelinków od KOLEGI który pracuje w norauto za 80zł, 4 miesiące jeżdżone w super stanie :kox:

A miałem kupować nowe "made in czajna" za 200zł/szt :decayed:

Lubisz tak :?:

Po kimś gumy używać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi::kox: wymieniłem płyn hamulcowy .... niepotrzebnie zaglądałem pod spód.. olej kapie :disgust:

Pewnie spod misy :wink4:

A ja kupiłem 2 sztuk Miszelinków od KOLEGI który pracuje w norauto za 80zł, 4 miesiące jeżdżone w super stanie :kox:

A miałem kupować nowe "made in czajna" za 200zł/szt :decayed:

Lubisz tak :?:

Po kimś gumy używać :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 14:15_________________________________________________http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8573887,Telefon_bez_zaufania.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...