Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeździcie autami 200 konnymi że Wam palą 6,5 litra

do 120 moje 3.0 TDI w trasie mialo takie spalanie ( 278 km i 550 NM ) :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

No to Kerczi tyle w temacie mocy bo Ci pewnie Siemian już tam kamyczek do ogródka wrzócił co by za szybkie nie było :naughty:

Jak bym zmienial audi na cos nie sportowego to kupil bym to http://otomoto.pl/bmw-330-xd-C16568052.html za***iście mi sie podoba E46 :)

Proszę Cię ale nie w tej cenie :facepalm: i to jeszcze z przed liftu w tej słabszej wersji za takie pieniądze u gebelsów do koloru do wyboru ale potwierdzam motor fajny a najważniejsze że bez jakiś min konstrukcyjnych

Dzisiaj w końcu zamontowałem sobie xeny skrętne oczka już chodzą lewo-prawo :zyzol:

Dziękuję wszystkim za dobre chęci w zdobyciu security code :wink4:

Opublikowano

Kerczi pamiętaj że stałem byłem Twojej obecnej turbospręarki jak leżała na stole zaraz przed założeniem... Zawsze mogło mi do niej coś upaść... Jakaś kulka od łożyska.. Także z tą jazdą to uważaj :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

cb6baf04fb810fb1med.jpg

:evil: :evil:

Opublikowano

Już mu mało koników :decayed:

Opublikowano
:evil::hi:
Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jak bym zmienial audi na cos nie sportowego to kupil bym to http://otomoto.pl/bmw-330-xd-C16568052.html za***iście mi sie podoba E46 :)

:hi: Bardzo dobrze się tymi 3.0d jeździ jeździłem sedanem 184KM i coupe 204KM i naprawdę daję radę przynajmniej mi by wystarczyło a spalanie w granicach 6,5l można spokojnie zejść :kox:

Onośnie tego audi to te lampy z przodu i tyłu to :sick3: ,może coś jej dolega i dlatego długo się sprzedaję

nie wiem jak Wy jeździcie autami 200 konnymi że Wam palą 6,5 litra :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:43_________________________________________________i jeszcze pędzonymi w 4 kołach

jeżdżą tak jak Ty :wink4: w kapeluszach :naughty:

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano

dobry :hi:

:bry:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:hi:

cb6baf04fb810fb1med.jpg

:evil: :evil:

ten to jest w czepku urodzony ja pisałem do mikołaja o lambo i taki :takiego: hu..... pod choinką piżama a temu się zachciało nową suszarę i proszę jest. Coś ten mikołaj niesprawiedliwy :no:

Coś Kercziego nie widać nic się nie chwali czyżby wystąpił w IV części "Powrót do przyszłości" bo go bryka przeniosła w czasie :naughty:

Opublikowano

ten to jest w czepku urodzony ja pisałem do mikołaja o lambo i taki :takiego: hu.....

Tomek dobre są te Twoje teksty :polew::kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj sie widziałem z Kerczim i powiem ze jego BLB wreszczie nabrało prawidłowego dżwięku :good:

Opublikowano

Wczoraj sie widziałem z Kerczim i powiem ze jego BLB wreszczie nabrało prawidłowego dżwięku :good:

tzn co dalej ma urwaną rurkę od chłodniczki EGR-a :gwizdanie:

ale co ukręca jajka przy samej szyi jest to co chciał ?

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:33_________________________________________________

nie gustuję w takich lusterkach ale jakby je strzelił w black połysk :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema:

Opublikowano

Powoli zdiagnozowałem moją usterkę w mojej srebrnej strzale :naughty: jednak chyba nie będzie trzeba turba wyciągać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.