Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem po swojemu tak robiłem gdy auto dostało muła to był gaz w podłogę i auto nie idzie .Co prawda nie podpinałem pod Vaga tylko bodajże to KTS był ,kolega miał też taki problem w B5 przejechał się i chciał się o flaszkę założyć , że mam do wymiany czujnik ciśnienia doładowania i na pewno mi to pomoże on tam jest ten czujnik zaraz na dole przy turbinie.Jutro będę podmieniał ten czujnik i się okaże co i jak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie Ci którzy nie piją dzisiaj, zapraszam na mini spontana na kiełbaski pod NCK albo halę tagrową, godzina do ugadania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Ci którzy nie piją dzisiaj, zapraszam na mini spontana na kiełbaski pod NCK albo halę tagrową, godzina do ugadania :naughty:

Ja jestem chętny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

david_n też jest chętny :)

Tylko o której godzinie pasuje, 21:00?? 21:30???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HT wchodzi w grę bo do huty nie chce mi się jechać :gwizdanie: Jest w ogóle ktoś z forum z okolic kliny podgórze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HT wchodzi w grę bo do huty nie chce mi się jechać :gwizdanie: Jest w ogóle ktoś z forum z okolic kliny podgórze :cool1:

Pod halę też można ale tam nie ma gdzie się schować przed deszczem, ot są przecież daszki :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________Dobra KERCZI też się wybiera, także już nas jest kilku i ustalamy godzinę to pod halą targową tym razem możemy się spotkać.

Jaka godzina??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI jak też będę mogę się trochę spóźnić bo jeszcze mi trochę zostało do ogarnięcia

N75 lub niedomagająca przepływka ale raczej stawiam N75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI jak też będę mogę się trochę spóźnić bo jeszcze mi trochę zostało do ogarnięcia

N75 lub niedomagająca przepływka ale raczej stawiam N75

Przepływka sprawdzona więc N75 jutro podmieniam więc koniec tematu,jak się uda to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI jak też będę mogę się trochę spóźnić bo jeszcze mi trochę zostało do ogarnięcia

N75 lub niedomagająca przepływka ale raczej stawiam N75

Ok zaczekamy na wszystkich do 21:30 :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 19:56_________________________________________________emelvis może też wpadnie oraz Me.how :naughty:

Ok lista:

PABLO

gucio

davin_n

KERCZI

FANTOMAS

Emelvis?

Me.how?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplywka nie wywala w awaryjny :wink4:

Jak przeplywka jest nie halo to turbina też jest o co kaman i auto też nie idzie bo skąd komp ma wiedzieć jak wysterować N75 jak nie ma info jaka masa powietrza weszła :rolleyes:

ale takie chwilowe notlaufy to raczej świadczy o N75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie wywala awaryjnego z tego co pamietam

no przecież napisałem że chwilowe notlaufy to raczej nie przepływka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem po swojemu tak robiłem gdy auto dostało muła to był gaz w podłogę i auto nie idzie .Co prawda nie podpinałem pod Vaga tylko bodajże to KTS był ,kolega miał też taki problem w B5 przejechał się i chciał się o flaszkę założyć , że mam do wymiany czujnik ciśnienia doładowania i na pewno mi to pomoże on tam jest ten czujnik zaraz na dole przy turbinie.Jutro będę podmieniał ten czujnik i się okaże co i jak .

a nie syczy przy okazji? nie ma dziury w dolocie?[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 22:37_________________________________________________mój teżmulił, wychodziły błędy przeładowania itd itp, wymieniłem n75 przepływke i miałem wymieniaćjużdach ale sie okazało że dolot byłnieszczelny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...