Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema wieczorowa porą :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema wieczorowa porą :kox:

:siema:

Opublikowano
  • Autor

k... ale nudy dzisiaj gdyby nie to ze mnie jakies chorubsko zlapało pewnie jakies drinkowanie by się wymyśliło a tak lipa , kapcie , herbatka i tv ;(

Opublikowano

k... ale nudy dzisiaj gdyby nie to ze mnie jakies chorubsko zlapało pewnie jakies drinkowanie by się wymyśliło a tak lipa , kapcie , herbatka i tv ;(

Bier moova to Ci ruch na zdrowie wyjdzie, na spota wyzdrowiejesz :decayed: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 18:25_________________________________________________No chyba ja pierwszy dzisiaj :mysli: :>

ozi_wells WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CO TYLKO SOBIE ŻYCZYSZ I SZYBKIEGO POWROTU DO AUDI NAJLEPIEJ Z JAKIMŚ RS :>

Opublikowano
  • Autor

OZI Wszystkiego Naj :good:

Opublikowano

Ozisław najlepszego :good:

Panowie siadać i oglądać Polaków na TVP2 :kox:

Opublikowano

Ozi worek kasy

Opublikowano

Janek Wszystkiego Dobrego Stary Byku !!! :drunk::decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:15_________________________________________________

k... ale nudy dzisiaj gdyby nie to ze mnie jakies chorubsko zlapało pewnie jakies drinkowanie by się wymyśliło a tak lipa , kapcie , herbatka i tv ;(

na chorobę najlepsza jest wódeczka ;)

Opublikowano

na chorobę najlepsza jest wódeczka ;)

własnie ;) tak ze Wasze zdrowie i powodzenia dla chlopakow z TVP 2 :decayed:

Opublikowano

na chorobę najlepsza jest wódeczka ;)

własnie ;) tak ze Wasze zdrowie i powodzenia dla chlopakow z TVP 2 :decayed:

Nawet są moi rodacy tam na trybunach :)

DĘBICA !!! RULEZ

Opublikowano
  • Autor

na chorobę najlepsza jest wódeczka ;)

tak w momencie jak się zaczyna a nie jak dusi człowieka kaszel :wink4:

Opublikowano

Polacy :notworthy:

ale końcówka nerwowa jak wczoraj

Opublikowano

CUBER Fifka ?:)

A może Jarko ?

Opublikowano
  • Autor

Fifka hmmm no w sumie mogę odpalić PS-a :naughty:

Opublikowano

Panowie gdzie za rozsądne pieniądze można pograć w kręgle w KR ? :mysli:

Na ul. Kamienna 17

http://prominentclub.com/

Kupiłem ostatnio coś podobnego, ale z jakiejś knajpki na Kazimierzu.

Kupon wartości 40zł za 19zł

CUBER Fifka ?:)

A może Jarko ?

Ja do pracy zaraz zmykam, ale na kawkę jak zapraszacie to chętnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jarko , my przez sieć :kox:

Opublikowano

Jarko my się już nie odwiedzamy :) Gramy przez sieć :D

Opublikowano

jak ktos sie zdecyduje na kupon z group do restauracji to obawiam sie ze za jeden kupon człowiek nie porządzi zbytnio :gwizdanie: przykłądowe menu

http://www.hotelpoleski.pl/restauracja.html

zrobili dobry marketing :cool1: dla siebie

Opublikowano

Aaa no ja sieci w pracy niestety nie mam :decayed:

Możemy się ustawić na jutro, ale na trochę wcześniejszą godzinkę.

EDYTA Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:30

jak ktos sie zdecyduje na kupon z group do restauracji to obawiam sie ze za jeden kupon człowiek nie porządzi zbytnio :gwizdanie: przykłądowe menu

http://www.hotelpoleski.pl/restauracja.html

zrobili dobry marketing :cool1: dla siebie

Ja kupiłem kupon do tej knajpki: http://www.pieprznekawalki.com.pl/index.html

Ale jeszcze go nie wykorzystałem :)

Opublikowano

Boseron, a właśnie

może Twój tata kupi grupowo samochód :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.