Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tego co pamiętam to Torsena miałeś w VW Passacie B5 W8 (4.0 benzyna)

Opublikowano

:hi: widze ze dyskusja o szczepionnkach conajmniej jak na forum młodego lekarza :wink4: prawda i tak jest po środku, jednemu to pomoże innemu zaszkodzi , szczepić nie szczepić...... indywidualna sprawa i koniec tematu :)

z innej beczki...... dziś będąc na spacerze z moją Córą pod moim blokiem trafiłem na niezłe cacko mianowicie :kox:

cfc542dd5be239dbmed.jpg

cae446b954b6a508med.jpg

f4c49dbe7d97b6fbmed.jpg

zastanawiam sie który z sąsiadów trafił 6-tke w totka :mysli::kox:

Opublikowano

E to ja byłem czekałem się dowiedzieć co z moja sprawą :wink4:

Opublikowano
Opublikowano

E to ja byłem czekałem się dowiedzieć co z moja sprawą :wink4:

daj sie karnąć :naughty:

Opublikowano

W krk od dawna jest RS6 niebieska :gwizdanie: A co do Torsena to byl tez w 1.9 TDI w passatach B5 :)

Opublikowano

:hi:

W krk od dawna jest RS6 niebieska :gwizdanie: A co do Torsena to byl tez w 1.9 TDI w passatach B5 :)

Niebieska i czarny sedan oraz biały avant Kuzaja ale nie wiem czy jeszcze nim jeździ :wink4:

Panowie co myślicie o takim aucie i tym silniku bo jest kolejne auto dla kolegi, nie ma tablic także jest lipa bo nie można podjechać tym autem gdzieś na serwis tylko jak to powiedział gość od tego auta, "przyjechać ze swoim mechanikiem" :mysli:

http://otomoto.pl/seat-ibiza-ecomotive-klima-C17018929.html

Opublikowano

torsen w skrzyni był w kazdym passacie B5

Opublikowano

Ale niektore byly rozlaczane tyl Heldex a niektóre mialy Torsen i staly

Opublikowano

taaaaaa :wink4:

jakiś dowód ?

Opublikowano

Nie mam dowodów :kox: po prostu wydawalo/wydaje mi sie ze passaty byly i heldex i torsen :gwizdanie:

Opublikowano

passat B5 miał silniki tylko wzdłużnie, czyli torsen

późniejsze generacje już poprzecznie, czyli haldex

Opublikowano

Pablo a Ty swoje, sadzimy ze takiego SEATA bedzie za***iście szkoda jak stuknie...tu jest propozycja dla bojnego kolegi...

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-4-instalacja-gazowa-C16705241.html

i nie musicie jezdzic daleko

pojezdzi pol roku przez lato, duzo nie straci a na zime kupic A6 C6 i koniecznie w Q zeby dalej czul sie pewnie...

Opublikowano

Pablo a Ty swoje, sadzimy ze takiego SEATA bedzie za***iście szkoda jak stuknie...tu jest propozycja dla bojnego kolegi...

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-4-instalacja-gazowa-C16705241.html

i nie musicie jezdzic daleko

pojezdzi pol roku przez lato, duzo nie straci a na zime kupic A6 C6 i koniecznie w Q zeby dalej czul sie pewnie...

KERCZI on do takiego parcha nie wejdzie :polew:

Opublikowano

kerczi pw :)

Opublikowano

passat B5 miał silniki tylko wzdłużnie, czyli torsen

późniejsze generacje już poprzecznie, czyli haldex

:hi: czyli u mnie w B5 Torsen tak.

Pablo jak na silnik 1,4 do normalnej jazdy wystarczy a spalanie koleś piszę prawdę jeździłem taką ibizą i w 4l można się zamknąć :good:

Opublikowano

passat B5 miał silniki tylko wzdłużnie, czyli torsen

późniejsze generacje już poprzecznie, czyli haldex

:hi:czyli u mnie w B5 Torsen tak.

Pablo jak na silnik 1,4 do normalnej jazdy wystarczy a spalanie koleś piszę prawdę jeździłem taką ibizą i w 4l można się zamknąć :good:

No tak do normalnej jazdy, a tym bardziej jak by robił trasę Myślenice i Borek Fałęcki to między 4 a 5 powinna tyle spalić.

Przejechał bym się oglądnąć tą ibize ale tak na oko oglądać to też bez sensu bo nie można nigdzie nią podjechać :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.