Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Davido
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: niezły balet :polew: :polew: :polew: ale wiocha :wink4:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

Temat:

B6 cabrio ma jakieś zmiany w konstrukcji podłużnic , nadkoli wew. i legarów błotników względem zwykłej wersji (sedan/kombi) ?

Interesuje mnie przeróbka B6 cabrio na B7 (przód) coś komuś się obiło o uszy czy są jakieś miny bo z tego co widziałem to wygląda na oko tak samo wszystko pod maską ale wiadomo jak to jest na oko :rolleyes: coś będzie pół centa w inną strone i QPA ;(

Opublikowano
  • Autor

Kupiłeś Cabrio ? :naughty:

Opublikowano

Chodzi mi coś takiego po łbie :mysli: i kusi :evil: żeby sobie coś takiego na lato sprawić[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 13:07_________________________________________________Spodobał mi się brudny łokieć i czoło u Kercziego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chodzi mi coś takiego po łbie :mysli: i kusi :evil: żeby sobie coś takiego na lato sprawić[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 13:07_________________________________________________Spodobał mi się brudny łokieć i czoło u Kercziego :naughty:

no Ja swojego Cabrioleta oddaje do Błetowskiego aby naprawili szkode co gosc wjechał w niego ehhhh

co by na lato był funkiel nówka nie śmigany :kox:

Opublikowano

Chodzi mi coś takiego po łbie :mysli: i kusi :evil: żeby sobie coś takiego na lato sprawić[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 13:07_________________________________________________Spodobał mi się brudny łokieć i czoło u Kercziego :naughty:

bardzo smieszne...pasowaloby dorezac Q do cabrioleta bo jakos fwd nie radzi sobie z 2.0T :/

Opublikowano

i już po cabrio jakiś Qtas mi go podkupił :angry: za długo myślałem :disgust:

a fajny był full wypas czarny z czerowona skórą

Opublikowano
  • Autor

i już po cabrio jakiś Qtas mi go podkupił :angry: za długo myślałem :disgust:

a fajny był full wypas czarny z czerowona skórą

no jak zbyt długo się myśli to tak jest później :cool1:

Opublikowano

chopaki potrzebuje informacji - szukam noclegu w krakowie, 21-23 stycznia, standard koło 3 gwiazdek plus, minus 1 :naughty:, parking strzeżony, - co byście polecili

Opublikowano

Elo :hi:

Opublikowano

Siema Henie

Dawno mnie tutaj nie było :cool1:

Opublikowano

Siema Henie

Dawno mnie tutaj nie było :cool1:

Jak tak co chwile emigrujesz to nie dziwota że dawno Cię tu nie było :decayed:

Opublikowano

do niedzieli jestem w krk :naughty:

Opublikowano

do niedzieli jestem w krk :naughty:

To się widzimy na spocie :cool1:

Albo na popijawie wcześniej gdzieś :naughty:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 18:07_________________________________________________Może jakieś kiełbaski dzisiaj albo jutro :decayed:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 18:12_________________________________________________Jak ktoś nie widział to niech zobaczy :shocked:

Opublikowano

chopaki potrzebuje informacji - szukam noclegu w krakowie, 21-23 stycznia, standard koło 3 gwiazdek plus, minus 1 :naughty:, parking strzeżony, - co byście polecili

http://www.etaphotel.com

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.