Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Dzisiaj na TVN w uwadze pokazywali materiał odnośnie śmierci gościa z Cracovii.

Podobno tylko 10 osób w policji zajmuje się pseudokibicami w krk także masakra jakaś :shocked:

Pewne jest jedno że będzie odwet...

Opublikowano

Dzisiaj na TVN w uwadze pokazywali materiał odnośnie śmierci gościa z Cracovii.

Podobno tylko 10 osób w policji zajmuje się pseudokibicami w krk także masakra jakaś :shocked:

Pewne jest jedno że będzie odwet...

skad wiesz ze bedzie odwet??

Opublikowano

Dzisiaj na TVN w uwadze pokazywali materiał odnośnie śmierci gościa z Cracovii.

Podobno tylko 10 osób w policji zajmuje się pseudokibicami w krk także masakra jakaś :shocked:

Pewne jest jedno że będzie odwet...

skad wiesz ze bedzie odwet??

Na pewno będzie nie wytrzymają

Opublikowano

Kerczki odpiszesz mi kedys na PW :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj na TVN w uwadze pokazywali materiał odnośnie śmierci gościa z Cracovii.

Podobno tylko 10 osób w policji zajmuje się pseudokibicami w krk także masakra jakaś :shocked:

Pewne jest jedno że będzie odwet...

Jak Ja kocham takich ludzi Pablo jak Ty którzy ogladają brednie a potem je powtarzają ehhhhh :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

a potem mamy pół Polski sterowane przez radio i tv... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Pablo a ja słyszałem ze tylko jeden , to dopiero masakra jakaś :wallbash:

Opublikowano

Dzisiaj na TVN w uwadze pokazywali materiał odnośnie śmierci gościa z Cracovii.

Podobno tylko 10 osób w policji zajmuje się pseudokibicami w krk także masakra jakaś :shocked:

Pewne jest jedno że będzie odwet...

skad wiesz ze bedzie odwet??

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8969006,Kibic_Cracovii__Nikt_tej_wojny_nie_chce_przegrac.html

poczytaj

a że będzie to wiadomo ,nikt z nich nie zostawi tego tak sobie ...[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:07_________________________________________________Pablo

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158532.msg2110091#new :polew:

Opublikowano

Kerczki odpiszesz mi kedys na PW :gwizdanie:

przeca odpisalem...

Opublikowano

No ale sprecyzowałem pytanie :tongue4:

Opublikowano

No ale sprecyzowałem pytanie :tongue4:

yyyyy to nie dostalem nic?! :mysli:

Opublikowano

sprawdz :)

Opublikowano

Koledzy nie orientujecie się czasem czy gdzieś na szrotach pod Krakowem albo jacyś znajomi nie rozbierają S4 w B5 ? poszukuję przednich zwrotnic, zacisków itp.

Opublikowano

Dzisiaj na TVN w uwadze pokazywali materiał odnośnie śmierci gościa z Cracovii.

Podobno tylko 10 osób w policji zajmuje się pseudokibicami w krk także masakra jakaś :shocked:

Pewne jest jedno że będzie odwet...

skad wiesz ze bedzie odwet??

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8969006,Kibic_Cracovii__Nikt_tej_wojny_nie_chce_przegrac.html

poczytaj

Już dawno czytałem o tym

Opublikowano

Powitał :hi:

Opublikowano

:hi:

Od dziś do najbliższej środy jestem na L4 więc będę miał więcej czasu na pisanie na forum :)

Opublikowano

Dzisiaj na TVN w uwadze pokazywali materiał odnośnie śmierci gościa z Cracovii.

Podobno tylko 10 osób w policji zajmuje się pseudokibicami w krk także masakra jakaś :shocked:

Pewne jest jedno że będzie odwet...

Pablo nie martw się, do Ciebie nie przyjdą :wink4:

Do Twoich kolegów również :naughty: :naughty: :naughty:

EDYTA Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:18

A tak przy okazji to :siema:

Jak mnie dzisiaj głowa nap......a :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.