Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 17:41_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow-makabryczny-mord-szalikowcow-zadali-ofierze,1,4112288,region-wiadomosc.html i to niedaleko mnie jakies 500 m w lini prostej
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 17:41_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow-makabryczny-mord-szalikowcow-zadali-ofierze,1,4112288,region-wiadomosc.html i to niedaleko mnie jakies 500 m w lini prostej

Na poprzedniej stronie o tym było :wink4:

Opublikowano

Pablo a Ty swoje, sadzimy ze takiego SEATA bedzie za***iście szkoda jak stuknie...tu jest propozycja dla bojnego kolegi...

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-4-instalacja-gazowa-C16705241.html

i nie musicie jezdzic daleko

pojezdzi pol roku przez lato, duzo nie straci a na zime kupic A6 C6 i koniecznie w Q zeby dalej czul sie pewnie...

Kerczi nie nabijaj się. Ten kolega sobie maybacha kupi jak się troche podszkoli bo teraz zainwestował mega hajs w giełde... Przecież Pablo pisał...

..nawet chyba mi jakieś fotki posłał z tej giełdy..

o jest:

bilde?Site=NW&Date=20090510&Category=RZESZOW&ArtNo=460792862&Ref=AR&border=0&MaxW=500[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 17:48_________________________________________________Pablo też podobno rozważa granie na giełdzie:

akordeonista_2.jpg

Opublikowano

passat B5 miał silniki tylko wzdłużnie, czyli torsen

późniejsze generacje już poprzecznie, czyli haldex

:hi:czyli u mnie w B5 Torsen tak.

Pablo jak na silnik 1,4 do normalnej jazdy wystarczy a spalanie koleś piszę prawdę jeździłem taką ibizą i w 4l można się zamknąć :good:

No tak do normalnej jazdy, a tym bardziej jak by robił trasę Myślenice i Borek Fałęcki to między 4 a 5 powinna tyle spalić.

Przejechał bym się oglądnąć tą ibize ale tak na oko oglądać to też bez sensu bo nie można nigdzie nią podjechać :mysli:

Spokojnie tyle mu spali przed audi jeździłem Renault Clio 1,5 dci 80KM i spalało mi 4l w trypie trasa miasto zeszłem poniżej 4 l ale to już nie jazda była

Opublikowano

:hi:

W krk od dawna jest RS6 niebieska :gwizdanie: A co do Torsena to byl tez w 1.9 TDI w passatach B5 :)

Niebieska i czarny sedan oraz biały avant Kuzaja ale nie wiem czy jeszcze nim jeździ :wink4:

Yyy Pablo ale RS6 w C6 jest tylko w Avancie nie ma go w sedanie..

Opublikowano

pablo pewnie mówi o rs4... Pewnie kolega też takiego szukał....

Opublikowano

Jest sedan RS6 :wink4:

Opublikowano

Pablo a Ty swoje, sadzimy ze takiego SEATA bedzie za***iście szkoda jak stuknie...tu jest propozycja dla bojnego kolegi...

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-4-instalacja-gazowa-C16705241.html

i nie musicie jezdzic daleko

pojezdzi pol roku przez lato, duzo nie straci a na zime kupic A6 C6 i koniecznie w Q zeby dalej czul sie pewnie...

Kerczi nie nabijaj się. Ten kolega sobie maybacha kupi jak się troche podszkoli bo teraz zainwestował mega hajs w giełde... Przecież Pablo pisał...

..nawet chyba mi jakieś fotki posłał z tej giełdy..

o jest:

bilde?Site=NW&Date=20090510&Category=RZESZOW&ArtNo=460792862&Ref=AR&border=0&MaxW=500[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 17:48_________________________________________________Pablo też podobno rozważa granie na giełdzie:

akordeonista_2.jpg

Siemian :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

W krk od dawna jest RS6 niebieska :gwizdanie: A co do Torsena to byl tez w 1.9 TDI w passatach B5 :)

Niebieska i czarny sedan oraz biały avant Kuzaja ale nie wiem czy jeszcze nim jeździ :wink4:

Yyy Pablo ale RS6 w C6 jest tylko w Avancie nie ma go w sedanie..

Mylisz się jest w sedanie jak i w avancie :wink4:

rs6m.jpg

rs62.jpg

rs63.jpg

Na dole filmiki z RS6 :naughty:

http://www.dragtimes.info/gallery/video/

Opublikowano

JUż się przyznałem do błedu :notworthy: Nie widziałem sedana w Krakowie :gwizdanie:

Opublikowano

cfc542dd5be239dbmed.jpg

cae446b954b6a508med.jpg

f4c49dbe7d97b6fbmed.jpg

zastanawiam sie który z sąsiadów trafił 6-tke w totka :mysli::kox:

Widziałem go ostatnio w akcji właśnie gdzieś w okolicach Ruczaju :cool1:

Opublikowano

Bezcenny post Mirona w temacie siemiana :kox::polew::decayed:

Powiem Ci ze mase pracy w nia wlozyles ale jest piekna ;)

fura doinwestowana - masę pracy włożone w auto i wypadało by wspomnieć tutaj o osobach które miały swój wkład w to auto :

przede wszystkim wiadomo - Siemian :notworthy:

ale i :

lakiernik (4 wizyty)

blacharz (4 wizyty)

straż pożarna niemcy (1 wizyta)

stacja diagnostyczna - ustawienie zbieżności (6 wizyt)

prostowanie felg (7 wizyt)

..........sprawy eksploatacyjne nie wspominajmy - każdy z nas to robi - tyle że Siemian trzy krotnie częściej

...................ogólnie fura kozak :good:

Opublikowano

Ktos obstawia tenisa?

Opublikowano

..... dziś będąc na spacerze z moją Córą pod moim blokiem trafiłem na niezłe cacko mianowicie :kox:

cfc542dd5be239dbmed.jpg

cae446b954b6a508med.jpg

f4c49dbe7d97b6fbmed.jpg

....... więc wróciłem do domu po gwoździa i wyrwałem chwasta :evil2:

Opublikowano

:hi:

:polew: a co sie będzie panoszył

Opublikowano

:hi: dla posiadaczy B8 podkładka pod tablicę

114do.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Łukasz wiesz coś ?[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 08:38_________________________________________________113qv.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Robert juz wiem, istotne jest obywatelstwo a nie meldunek.

Opublikowano

Robert, a gdzie logo klubu :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.