Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz nie zgadzam się z Twoim wyborem ale co człowiek to inny pogląd :) myślę ze tata chciałby nowe auto.

Robert oczywiście że tak jeśli ktoś chce jak napisałem wyjechać funkiel nowym SUV-em i mieć tą przyjemność że się jako pierwszy puści bąka w stołek to w kwocie do 120tyś szału nie ma niestety. Ale niestety z tego co się już naoglądałem to w koreańczykach jest ogólnie goło i wesoło no i plastik fantastik który słabo znosi upływ czasu. Dorwali włoskich stylistów i budy im robią ciekawe ale wszystko to są wzory które za pół roku się opatrzą a za 2 lata wyjdą z mody.

Ja z nowych jeszcze bym sugerował VW Tiguana golas ale z 2,0TDI chyba koło tego wyjdzie a to jest na chwilę obecną najlepiej sprzedający się SUV w zach. europie.

X3 zapewne straci na wartości bo pojawił się nowy model :)

Nowy model to raczej tylko lifting zmienili lampy grill maskę i parę bzdetów na karoserii no i deska jest z osobowej trójki. Nie sądzę żeby przez to poleciał poprzedni model na cenie. Np. jak weszło nowe A6 to nie widziałem żeby się poprzednia wersja skasztaniła z ceną. Akurat ta poprzednia X3-ja jak dla mnie to auto ponad czasowe i trzyma wrtość zobacz sobie np na roczniki 08 trzeba za nie dać ok. 120tyś. Ile taka Kia czy Hyundai będzie wart za 3 lata nie liczyłbym na 50% wartości a nie wspomnę jakie wyposażenie jest w tym który podałem dla przykładu no i trakcja na pewno jest bez porównania bo często się zdarza że ludzie którzy I raz wsiadają w SUV-a to lądują na zakręcie w rowie bo wydaje im się że jak osobówką wchodzili to SUV też da rady a te tańsze SUV-y właśnie słyną z tego ze przy większych predkościach trakcja neutralna jest im zupełnie obca a najczęściej dobija je jeszcze włączający się w najmniej odpowiednim momencie haldex i jak nie ma dachu to jest zwyrtka o 180st. na przeciwnym pasie szwagier miał tak dwa razy we Freelanderze w zimie na szczęście nic nie jechało z przeciwnego pasa i mówi że SUV-a z haldexem nie chce znać.

kolego sympatyczny mówisz że haldex jest be a Tiguan to jaki ma napęd???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

kolego sympatyczny mówisz że haldex jest be a Tiguan to jaki ma napęd???

A czy ja mówię że chiałbym kupić Tiguana czy Kia czy Hyundai-a itp. to są auta w cenie zbliżonej do 120tyś które podał Boseron i dlatego zaproponowałem VW ja jak miałem SUV-y to było zawsze stałe 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a ja sie nie zgodze ze wyposażenie jest gorsze w chevrolecie niz w bmw, byliśmy z ojcem w salonie i captiva za 100tys w dieslu miała wszystko łąćznie z kolorową Navi, nie było sie do czego doczepić, wiadomo ze jakość wykończenia to nie mercedes czy BMW ale skoro Tato chce chociaż raz w życiu kupić sobie nowy samochód salonowy to mysle ze nowy suv bedzie go bardziej cieszył, a ja uważam ze dziesiejsze kia, honda,chevrolet czy hyunday to bardzo zbliżone do siebie samochody[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 16:24_________________________________________________BMW nie wchodzi w gre bo nie lubi tej marki od zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a ja sie nie zgodze ze wyposażenie jest gorsze w chevrolecie niz w bmw, byliśmy z ojcem w salonie i captiva za 100tys w dieslu miała wszystko łąćznie z kolorową Navi

Przyznaje Chevroleta nie macałem ale jakoś nie miałem nigdy do czynienia z tą marką i co to będzie warte :mysli:

ale jeśli musi być tylko i wyłącznie nowe to nie ma co dyskutować

Jedyne to czy chce mieć SUV-a dla SUV-a czy ma jakieś potrzeby i jeździ gdzieś w pola ?

BMW nie wchodzi w gre bo nie lubi tej marki od zawsze

Sorry zapomniałem że za promowanie tej marki z trzema literami można tu dostać kropka :naughty:

ale ja bym tak zrobił a za pół roku przytulił z min. 1,5 dychy górki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o suva dla suva, w starszym wieku pozycja kierowcy ma znaczenie i nie bardzo chce mu sie gimnastykowac i schylać do osobówki, obecnie ma honde crv z 2003roku i mówi ze lepiej mu sie nia jeździ niz audi a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o suva dla suva, w starszym wieku pozycja kierowcy ma znaczenie i nie bardzo chce mu sie gimnastykowac i schylać do osobówki, obecnie ma honde crv z 2003roku i mówi ze lepiej mu sie nia jeździ niz audi a4

A ja jeździłem ostatnio nówką z salonu Hondą CRV z 2010r 2.0 Benzyna 150KM, na wypasie, jasna skóra, nawet z masażami fotele, pełna elektryka, gościowi robiłem z nawigacją bo kupił za 6 tys zł ori to była do d*py i ją zwrócił do wawy i zmienili program ale to w takiej samej za 3 tys która wyglądała jak ori.

Wysoko się w tym siedzi :decayed:

Tylko nie wiem ile dał za nią ale chyba coś w tych pieniądzach co chce kupić Twój Tata, u mnie na Jana Pawła w salonie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o suva dla suva, w starszym wieku pozycja kierowcy ma znaczenie i nie bardzo chce mu sie gimnastykowac i schylać do osobówki, obecnie ma honde crv z 2003roku i mówi ze lepiej mu sie nia jeździ niz audi a4

no to na poczatku napisałem czy kupuje SUV-a bo chce wyżej siedzieć :wink4: bo tak właśnie jest że starsze osoby sobie to chwalą że widzą dużo wcześniej że coś się dzieje na drodze przed nimi i mogą szybciej zareagować bo niestety refleks i wzrok już nie ten wracając do wyboru to z tych samochodów które podałeś wybrałbym CR-V. Honda to honda a do korei mam mieszane uczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat o suvach to obejrzyjcie :kox:

Cat Кошки 0053 Собака изнасиловала кошку

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 18:00_________________________________________________ :hi:arson gdzie ty się podziewałeś taki szmat czasu :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jużniedługo ktoś zostanie szczęśliwym właścicielem tego pięknego bezwypadkowego A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już niedługo ktoś zostanie szczęśliwym właścicielem tego pięknego bezwypadkowego A4

Albo bedzie pan ie ino drzwi malowane :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już niedługo ktoś zostanie szczęśliwym właścicielem tego pięknego bezwypadkowego A4

Albo bedzie pan ie ino drzwi malowane :polew:

Ee tylko błotnik był zmieniany a lampy na piliftowe z białym kierunkiem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo następny rodzynek i jeszcze lepszy opis http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-kombi-2005-C16619142.html

Opis pojazdu:

Silnik pali,poduszki OK,przednia szyba OK.Resta samochodu OK

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mam nadzieje że zmiana tego pomoże jutro będę dzwonił do intercarsu i zamawiał .Winowajcą prawdopodobnie jest czujnik doładowania ciśnienia,kolega to samo miał ,wymienił i mu śmiga,jeszcze do końca się nie cieszę dopiero okażę się jak wymienię ,a tak wygląda ten czujnik

http://moto.allegro.pl/czujnik-cisnienia-doladowania-038906051-audi-a4-i1387839323.html .A dobrze wiemy ile kosztuje regeneracja turbo

Ehhh.... od dupci strony się do tego zabierasz. Tak jak Ci tu radzą zainwestuj w VAG-a bo ten Ci się na pewno przyda a jak nie kumasz o co w tym kaman to podjedź w niedziele i Ci dixi sprawdzi czy nie masz przeładowania a tak wogóle to co się dzieje że chcesz robić to turbo ?

Kerczi nie czaj się widzę Cię opowiadaj jak tam czarna mamba zapier...la[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 00:04_________________________________________________

Czy ta S4-a to jak dobre wino bo im starsza to chyba droższa bo z tego co pamiętam Jarek wziąło dużo mniej :mysli:

chłopaki na benzynę nie dają radę czy chcą sobie górkę wziąć :mysli:

:hi: Fantomas nie muszę kupować Vaga bo mam możliwość podpięcia się pod komputer.Na dniach się okaże wszystko.Powiem po krótce ,wszystko jest pięknie jak jeźdżę normalnie i nie deptam auta,natomiast jak zaczynam kręcić auto na obrotach to auto łapie mi błęda tylko nigdzie mi się błąd nie wyświetla na desce .Wszystko wyczywalne jest pod pedałem gazu ,dosłownie mół.Gdy zgaszę silnik i zapalę wszystko wraca do normy.Po podpięciu pod komputer gdy auto zmuliło żaden błąd nie wyskoczył.Ja praktycznie jestem co tydzień pod galeria srebrne audi B5 jedyne Quattro jak narazie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi w tryb awaryjny,N75 bym sprawdzil Vag i logi to podstawa,moze nie doladowywac albo przeladowywac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mam nadzieje że zmiana tego pomoże jutro będę dzwonił do intercarsu i zamawiał .Winowajcą prawdopodobnie jest czujnik doładowania ciśnienia,kolega to samo miał ,wymienił i mu śmiga,jeszcze do końca się nie cieszę dopiero okażę się jak wymienię ,a tak wygląda ten czujnik

http://moto.allegro.pl/czujnik-cisnienia-doladowania-038906051-audi-a4-i1387839323.html .A dobrze wiemy ile kosztuje regeneracja turbo

Ehhh.... od dupci strony się do tego zabierasz. Tak jak Ci tu radzą zainwestuj w VAG-a bo ten Ci się na pewno przyda a jak nie kumasz o co w tym kaman to podjedź w niedziele i Ci dixi sprawdzi czy nie masz przeładowania a tak wogóle to co się dzieje że chcesz robić to turbo ?

Kerczi nie czaj się widzę Cię opowiadaj jak tam czarna mamba zapier...la[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 00:04_________________________________________________

Czy ta S4-a to jak dobre wino bo im starsza to chyba droższa bo z tego co pamiętam Jarek wziąło dużo mniej :mysli:

chłopaki na benzynę nie dają radę czy chcą sobie górkę wziąć :mysli:

:hi: Fantomas nie muszę kupować Vaga bo mam możliwość podpięcia się pod komputer.Na dniach się okaże wszystko.Powiem po krótce ,wszystko jest pięknie jak jeźdżę normalnie i nie deptam auta,natomiast jak zaczynam kręcić auto na obrotach to auto łapie mi błęda tylko nigdzie mi się błąd nie wyświetla na desce .Wszystko wyczywalne jest pod pedałem gazu ,dosłownie mół.Gdy zgaszę silnik i zapalę wszystko wraca do normy.Po podpięciu pod komputer gdy auto zmuliło żaden błąd nie wyskoczył.Ja praktycznie jestem co tydzień pod galeria srebrne audi B5 jedyne Quattro jak narazie :decayed:

Trzeba by zrobić przynajmniej 003, 008 i 011. Zobaczyć jakie wartości się pojawiają a jakie mają być. Logowanie to but w podłodze od 1500-4000 obrotów na zagrzanym silniku(tak w telegraficznym skrócie). Robiłeś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...