Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

J jak jajcarze :D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

K jak kur.. najczęściej używane polskie słowo, mające najwięcej znaczeń :naughty:

Opublikowano

No chyba sie komus tu POJEBAL*O i to zdrowo !!!! Co jest KURW*A do CHU*JA , ZAJEBA*NA mac grane??

Co to KUR*WA za ludzie tu pisza?? Ktos KUR*WA pozwolil ??

Ehhhhh :drunk: :drunk: :dance: :gwizdanie: :cool::evil: :drool: :hi::angry::disgust::kwasny::wallbash::mysli::notworthy::thumbdown::thumbup: :th: :bicz2::foch::rant:

Opublikowano

Ale wam nagle pouciekalo z licznikow.. :polew:

Nie ma to jak wprowadzic troszke zamieszania.. :naughty:

Opublikowano

No chyba sie komus tu POJEBAL*O i to zdrowo !!!! Co jest KURW*A do CHU*JA , ZAJEBA*NA mac grane??

Co to KUR*WA za ludzie tu pisza?? Ktos KUR*WA pozwolil ??

Ehhhhh :drunk: :drunk: :dance: :gwizdanie: :cool::evil: :drool: :hi::angry::disgust::kwasny::wallbash::mysli::notworthy::thumbdown::thumbup: :th: :bicz2::foch::rant:

Ale o co chodzi :polew:

:drunk:

Opublikowano

No chyba sie komus tu POJEBAL*O i to zdrowo !!!! Co jest KURW*A do CHU*JA , ZAJEBA*NA mac grane??

Co to KUR*WA za ludzie tu pisza?? Ktos KUR*WA pozwolil ??

Ehhhhh :drunk: :drunk: :dance: :gwizdanie: :cool::evil: :drool: :hi::angry::disgust::kwasny::wallbash::mysli::notworthy::thumbdown::thumbup: :th: :bicz2::foch::rant:

nikt tego lepiej by nie ujął :polew: :polew:

Opublikowano

No chyba sie komus tu POJEBAL*O i to zdrowo !!!! Co jest KURW*A do CHU*JA , ZAJEBA*NA mac grane??

Co to KUR*WA za ludzie tu pisza?? Ktos KUR*WA pozwolil ??

Ehhhhh :drunk: :drunk: :dance: :gwizdanie: :cool::evil: :drool: :hi::angry::disgust::kwasny::wallbash::mysli::notworthy::thumbdown::thumbup: :th: :bicz2::foch::rant:

:shocked:

Opublikowano

No chyba sie komus tu POJEBAL*O i to zdrowo !!!! Co jest KURW*A do CHU*JA , ZAJEBA*NA mac grane??

Co to KUR*WA za ludzie tu pisza?? Ktos KUR*WA pozwolil ??

Ehhhhh :drunk: :drunk: :dance: :gwizdanie: :cool::evil: :drool: :hi::angry::disgust::kwasny::wallbash::mysli::notworthy::thumbdown::thumbup: :th: :bicz2::foch::rant:

:shocked:

Ja też :blink:

Opublikowano

No i co tu taka cisza ??

Juz sie nie da nabijac buahahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sprubuj moze ci sie uda :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

M jak menda stojąca przy warszawskiej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

N jak Nabijacz postów ;)

Opublikowano

Co to sie kurna podzialo??? A gdzie cala historia? koniec telenoweli???

Opublikowano

Tak se KUR*WA wymyslily ****** :)

I teraz nasi nabijacze maja pole do popisu :)

Opublikowano

Ja tez nadal jestem w szoku :D

Opublikowano

A gdzie sie podzialy moje posty?????????????????????????????

Opublikowano

A gdzie sie podzialy moje posty?????????????????????????????

pewnie są w /dev/null ;)

Opublikowano

A gdzie sie podzialy moje posty?????????????????????????????

Składam wyrazy ubolewania :decayed:

Ja też przez to przechodziłem... ;(

Opublikowano
  • Autor

PANOWIE!! NIE SPAMUJCIE !! bo Nasz wątek będzie zamykany! Wracamy do normlanosci od jutra

Opublikowano

Cudowne przemówienie naszego mentora :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.