Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z pamiętnika studentki:

1 rok- nikomu

2 rok- jemu i tylko jemu

3 rok- jemu i kolegom

4 rok - każdemu

5 rok- komu, komu!?

Dlaczego w Rumunii nie ma łabędzi?

- Bo dzieci szybciej dopływają do chleba.

Opublikowano

A co z zielonkami? lepszy rydz niż nic , gramy tam dzisiaj lub jutro?

Sokół rezerwowałeś tam? jeśli nie to możesz zarezerwować?

no własnie dzwonił do mnie dzisiaj czy chcemy jutro bo sa jacys chetni, ale powiedziałem mu ze jestem s :foch:owany o tą podwyżke i że jak cos to dam mu jutro znac

a tak btw to potrzebuje kogoś do porównania, zebym sobie wyregulował lampy na scianie, chetni ? :P

Opublikowano

Vitam was sorry za off topica ale nie wiem gdzie mugłbym o to was zapytać!!! Jestem z Krakowa i szukam audi a4 b6 w diselu albo 1.9 130 albo 2.5 z 2001/2002 kwote jaką mogę wydać to max 45000 i to liczę wraz z opłatami tzn oplaty rejestracyjne ( przy samochodzie sprowadzonym) oraz rozrzad oleje i filtry. Jeżeli ktoś coś wie to prosiłbym o namiary. Z góry dzięku i pozdrawiam

Opublikowano

a własnie założyłem sobie te w5w hella blue i są żółte jak siki weroniki :rant:

musze sobie ledy kupić i wtedy bedzie git, ykk ma fajne postojówki własnie na ledach

Opublikowano

Kamil rezerwuj na jutro tą halę , proszę

Pogramy w piłe :th:

Opublikowano

no jak bedzie jeszcze wolne i nie ma jakiejs alternatywy to zarezerwuje ale to juz jutro[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 21:35 _________________________________________________dobra załatwione

gramy jutro o 19.30

Opublikowano

No i super Kamil :th:

Dobra , róbmy listę żeby wiedzieć ile osób trzeba skombinować

Napisz tylko która godzina :rolleyes:

1. Sokolnh

2. Trzeniu

3.....

Opublikowano

Pany tragedia - wysypalo mi sie cale przednie zawieszenie. Potrzebuje na gwalt czegos dobrego po taniosci. Ma ktos jakies namiary??

Opublikowano

19.30 - 21.00 :th:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 21:51 _________________________________________________kupujemy grupowo ?

http://allegro.pl/item295146085_postojowki_5_led_w5w_t10_super_flux_nowosc.html

barwa tych postojówek wprost z www.wiejskituning.pl :decayed:

do zenona w sam raz te białe :)

Opublikowano

19.30 - 21.00 :th:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 21:51 _________________________________________________kupujemy grupowo ?

http://allegro.pl/item295146085_postojowki_5_led_w5w_t10_super_flux_nowosc.html

barwa tych postojówek wprost z www.wiejskituning.pl :decayed:

do zenona w sam raz te białe :)

no nie wiem , dla mnie wiocha :rolleyes:

mam dom na wsi, moge je kupic :P[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 22:05 _________________________________________________

Pany tragedia - wysypalo mi sie cale przednie zawieszenie. Potrzebuje na gwalt czegos dobrego po taniosci. Ma ktos jakies namiary??

albo dobre albo po taniosci, na szybko po taniosci to chyba allegro u jakiegos chłopa z Krakowa albo Slaska

Opublikowano

dobre - tzn tyle zeby wytrzymaly tak jak poprzednie ok 100k km

po taniosci - najtaniej jak sie da

Pasci nie kupie, co po 10k padna

Opublikowano

Febi sobie kup nie sa drogie ja mam i jest ok....Ja jestem chetny na te postojówki :thumbup:

Opublikowano

Ja jestem chetny na te postojuwki :thumbup:

... w zasadzie to już nic ...

Opublikowano

Ja jestem chetny na te postojuwki :thumbup:

... w zasadzie to już nic ...

o co kaman :mysli:
Opublikowano

Nic Tukanku, ale juz kiedys Ci pisalem, zebys FF 2.0 zainstalowal, bo niektore bledy raza strasznie

Opublikowano

Ale poprawilem zaraz,ale Trzenio skopiolwal jeszcze nie poprawiona wersje...Staram sie nie robic bledow,ale mi to nie idzie :D:no:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.