Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba jest do wyrzucenia, jak myślicie ??

eee troche kropelki i bedzie :P[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:24 _________________________________________________

a tak poza konkursem.... panowie co jest jak się w :quattro: chwyci gume? laweta? :rolleyes: :rolleyes:

musisz zmienic na taki sam rozmiar i profil, jesli nie masz, to tak - lawetka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie dzisiaj na A4 w poblizu Katowic byłem świadkiem zajebistej kłótni TIRowców na CB :decayed:

Jeden w końcu nie wytrzymał i mówi do drugiego:

Twój ojciec to chyba twojej strarej śnieg do piz*y to łopatą wrzucał.....

że urodziła takiego bałwana :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie dzisiaj na A4 w poblizu Katowic byłem światkiem zajebistej kłótni TIRowców na CB :decayed:

Jeden w końcu nie wytrzymał i mówi do drugiego:

Twój ojciec to chyba twojej strarej śnieg do piz*y to łopatą wrzucał.....

że urodziła takiego bałwana :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i była jakas riposta czy już zamilkł ? :decayed:

Opublikowano

i była jakas riposta czy już zamilkł ? :decayed:

zgasił go , tamten zamilkł :D

ale chyba z 20stu Tirowców z tego lało :decayed:

Opublikowano

Cuber - ze ja przez Ciebie takie hicory tracy.... bandyto Ty...

Opublikowano

Panowie dzisiaj na A4 w poblizu Katowic byłem światkiem zajebistej kłótni TIRowców na CB :decayed:

Jeden w końcu nie wytrzymał i mówi do drugiego:

Twój ojciec to chyba twojej strarej śnieg do piz*y to łopatą wrzucał.....

że urodziła takiego bałwana :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

teraz wróciła w sumie ta moda na twoją starą http://www.twoja-stara.org/

Opublikowano

A jeszcze jak wracałem z Zakopca to na tej dwópasmówce (Nowy Targ) siedziałem na ogonie s4 na tablicach ww i dobrze że na ogonie bo na końcu juz przy zwężeniu do jednego pasa jak mielismy po 180 capnęli go na radar a ja śmignąłem dalej :polew:

Opublikowano

A jeszcze jak wracałem z Zakopca to na tej dwópasmówce (Nowy Targ) siedziałem na ogonie s4 na tablicach ww i dobrze że na ogonie bo na końcu juz przy zwężeniu do jednego pasa jak mielismy po 180 capnęli go na radar a ja śmignąłem dalej :polew:

niech się cieszy że się scigałeś na rozjebanej oponie bo byś mu pokazał :decayed:

Opublikowano

A jeszcze jak wracałem z Zakopca to na tej dwópasmówce (Nowy Targ) siedziałem na ogonie s4 na tablicach ww i dobrze że na ogonie bo na końcu juz przy zwężeniu do jednego pasa jak mielismy po 180 capnęli go na radar a ja śmignąłem dalej :polew:

niech się cieszy że się scigałeś na rozjebanej oponie bo byś mu pokazał :decayed:

:polew: :polew: :polew:

to już było na zapasie (letnia) a siedziałem mu na d*pie specjalnie bo co kawełek stali (małysz) i nie chciałem się wychylać, jak się okazało słusznie :naughty:

Dobra ja spadam, cały dzień na nartkach, potem na pierogach (Murzyn wie o co biega :gwizdanie:) potem ta przygoda z oponką a rano trzeba do roboty, ech.... miłej nocki wszystkim :hi:

Opublikowano

Org - a zamiast sie stresowac, to nie lepiej CB kupic??

Trzeniu doj**ales z ta opona i S'ka :polew:

Opublikowano

Org - a zamiast sie stresowac, to nie lepiej CB kupic??

Może i lepiej, pomyslimy ;)

Acha, jakby kto miał jakieś felgi do prostowania do w poniedziałek jade zawieść swoje i mogę zabrać komuś jakby co :)

Opublikowano

hehehe - to bylo pytanie retoryczne

Jakie masz ceny tego prostowania?? Ja wlasnie swoje musze oddac a nigdy nie mam czasu

Opublikowano

Dobrej nocki i klikania spadam w kime.

Opublikowano

Wożę do tego gościa pod wieliczkę, on jest the best, nie pamietam ile bierze :gwizdanie: ale felga jest lux zrobiona na 100 %

Opublikowano

Worzę do tego gościa pod wieliczkę, on jest the best, nie pamietam ile bierze :gwizdanie: ale felga jest lux zrobiona na 100 %

To teraz mówisz ze masz kogos kto robi z felgami??

Ja swoją musze zawiesc do roboty.

Opublikowano

paweł kiedy fura wyjedzie na miasto ? :mysli:

Opublikowano

Orguś to zorientuj sie ile i najwyzej w niedziele przywioze Ci moje ultra lekkie, wypasione i wszystkomajace BBS'y :kox:

Opublikowano

Orguś to zorientuj sie ile i najwyzej w niedziele przywioze Ci moje ultra lekkie, wypasione i wszystkomajace BBS'y :kox:

:th:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.