Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ps. łeb mi pęka :wallbash: :wallbash: :wallbash:

starość nie radość :polew: :polew: :polew:

:decayed:

A Tobie co pęka :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jarko jestem zalamany , drugi raz pod rząd mi łeb rozwala po spożyciu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Przesilenie zimowe... :gwizdanie:

Do zlotu przejdzie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przesilenie zimowe... :gwizdanie:

Do zlotu przejdzie :naughty: :naughty: :naughty:

no mam taką nadzieję :kox:

Opublikowano

Nadzieja to wiesz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nadzieja to wiesz :naughty: :naughty: :naughty:

wiem wiem ale kazda matka kocha swoje dzieci :wink4:

Opublikowano

Nadzieja to dziwka... A ja jestem jej alfonsem :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema: pijaki :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 14:04_________________________________________________Panowie gdzie lepiej jechać na giełdę samochodową, na rybitwy czy na Balice bo słyszałem że jeszcze tam jest giełda o dziwo :mysli:

W sumie najlepiej to jechać do Gliwic bo tam jest masakra tyle samochodów :)

Opublikowano

Gliwice :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Eno bez jaj aż taka dokładność odwzorowania :shocked: :shocked: ten film śmierdzi mi marketingiem..

Jesli to prawda to :notworthy:

Opublikowano

Eno bez jaj aż taka dokładność odwzorowania :shocked: :shocked: ten film śmierdzi mi marketingiem..

Jesli to prawda to :notworthy:

No przecież prawdziwe to jest bo znam na pamięć ten tor i dokładnie tak samo wygląda choć na tym filmiku słaba jest jakość nagrania ale u siebie na Full HD 100 razy lepiej to wygląda jak byś włączył :naughty:

Masz GT5 przecież mówiłeś to włącz sobie i zobacz.

Po filmiku widać że GT5 super odwzorowali pod względem symulatora i prędkości gry bo idą łeb w łeb dopóki w realu mu auta nie zajechały drogi :)

Opublikowano

Tor wiem.Nie o to mi chodzi.

O przyspieszenia mi chodzi.jesli on idzie na full na jednym i drugim to to jest niesamowite.A nie odwzorowanie toru..

Opublikowano

Tor wiem.Nie o to mi chodzi.

O przyspieszenia mi chodzi.jesli on idzie na full na jednym i drugim to to jest niesamowite.A nie odwzorowanie toru..

Aha napisałeś dokładność to miałem na myśli że chodzi Ci o grafikę..

No tak wygląda z tą prędkością, wygląda na realistyczne bo porównywałem np czasy takich samych samochodów na tym torze a później w grze i czasy były bardzo podobne :wink4:

Szykujemy na jutro ściganie GT5 to może tym razem się załapiesz, wszystko w temacie GT5.

Opublikowano

Panowie gdzie lepiej jechać na giełdę samochodową, na rybitwy czy na Balice bo słyszałem że jeszcze tam jest giełda o dziwo :mysli:

Giełda w Balicach :blink::mysli:

Opublikowano

Panowie gdzie lepiej jechać na giełdę samochodową, na rybitwy czy na Balice bo słyszałem że jeszcze tam jest giełda o dziwo :mysli:

Giełda w Balicach :blink::mysli:

Słyszałem że podobno JESZCZE tam jest ale wątpię, w latach '90 tam jeździłem a później właśnie przenieśli na rybitwy :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.