Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

mój kolega z pracy zbiera modele w skali 1:43, 1:24 ma zajawke od kilku lat, byłem ostatnio u niego ma ponad 300 modeli :kox:

kazdy z nich odnawia, maluje,poleruje jak cos jakiemus brakuje to dorabia, podziwiam go za wytrwałość, fajne hobby :good:

co tydzień w niedziele chodzi pod hale targową kupuje od żuli za grosze te autka i robi z nich dzieła sztuki. :naughty:

zrobie zdjęcie u niego i wkleje tu kiedyś, jest co podziwiać. :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

mój kolega z pracy zbiera modele w skali 1:43, 1:24 ma zajawke od kilku lat, byłem ostatnio u niego ma ponad 300 modeli :kox:

kazdy z nich odnawia, maluje,poleruje jak cos jakiemus brakuje to dorabia, podziwiam go za wytrwałość, fajne hobby :good:

co tydzień w niedziele chodzi pod hale targową kupuje od żuli za grosze te autka i robi z nich dzieła sztuki. :naughty:

zrobie zdjęcie u niego i wkleje tu kiedyś, jest co podziwiać. :naughty:

Będziesz miał okazję to zrób bo ciekaw jestem jak to będzie wyglądało :kox:

:bry:

:siema: pijaku :naughty: hehe

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

k... ale tutaj dziś tłoczno :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

k... ale tutaj dziś tłoczno :gwizdanie: :cool1:

To chyba się lepiej cieszyć niż by miały być pustki :gwizdanie:

Opublikowano

nie idzie ogarnąć tej ilości postów :gwizdanie:

zarzuć ktoś jakiś kontrowersyjny temat :naughty:

Opublikowano

nie idzie ogarnąć tej ilości postów :gwizdanie:

zarzuć ktoś jakiś kontrowersyjny temat :naughty:

Najlepiej o spalaniu :naughty::polew:

No nic zaraz meczyk to mnie nie będzie przez ponad 90 min :naughty:

Opublikowano
ja też przerabiam modele synowi /oklejanie,zmiana koloru,dodatkowe światła/ i inne tam.Fajna zabawa tylko pracochłonna :good:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:30_________________________________________________

:hi:

mój kolega z pracy zbiera modele w skali 1:43, 1:24 ma zajawke od kilku lat, byłem ostatnio u niego ma ponad 300 modeli :kox:

kazdy z nich odnawia, maluje,poleruje jak cos jakiemus brakuje to dorabia, podziwiam go za wytrwałość, fajne hobby :good:

co tydzień w niedziele chodzi pod hale targową kupuje od żuli za grosze te autka i robi z nich dzieła sztuki. :naughty:

zrobie zdjęcie u niego i wkleje tu kiedyś, jest co podziwiać. :naughty:

ma też dwóch

mój mały to też ma z 300 ale bez gablotek i się nimi bawi .....tata też :naughty:

może ma B6 w avancie 1.43 chętnie kupię cena nie gra roli

Opublikowano

zarzuć ktoś jakiś kontrowersyjny temat :naughty:

Może byś przyjął w końcu zaproszenie na PS3 :rolleyes:

Opublikowano

zarzuć ktoś jakiś kontrowersyjny temat :naughty:

Może byś przyjął w końcu zaproszenie na PS3 :rolleyes:

A bardzo chętnie Jarek tylko, że ja iksa ogarniam :decayed:

Opublikowano

zarzuć ktoś jakiś kontrowersyjny temat :naughty:

Może byś przyjął w końcu zaproszenie na PS3 :rolleyes:

A bardzo chętnie Jarek tylko, że ja iksa ogarniam :decayed:

Kurde nie wyspałem się za bardzo... :bag:

Do OGr'a to miało być :evil:

Opublikowano

:decayed:

Read Dead Redemption ktoś grał? Warto kupić?

Opublikowano

to otwieramy puszki z piwem i oglądamy Lecha :kox:

Opublikowano

Read Dead Redemption ktoś grał? Warto kupić?

Podobno fajna gierka - kupuj :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.