Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie gdzie lepiej jechać na giełdę samochodową, na rybitwy czy na Balice bo słyszałem że jeszcze tam jest giełda o dziwo :mysli:

Giełda w Balicach :blink::mysli:

Słyszałem że podobno JESZCZE tam jest ale wątpię, w latach '90 tam jeździłem a później właśnie przenieśli na rybitwy :mysli:

Ale GDZIE :?:

Tam same parkingi :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie gdzie lepiej jechać na giełdę samochodową, na rybitwy czy na Balice bo słyszałem że jeszcze tam jest giełda o dziwo :mysli:

Pablo skąd Ty masz takie info ? :shocked: :shocked: :shocked: z 5 lat ( jak nie więcej ) tam juz giełdy nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo skąd Ty masz takie info ?

Od kolegi pewnie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

może chodzi o giełdę na Balickiej :naughty::cool1:

Opublikowano

Panowie gdzie lepiej jechać na giełdę samochodową, na rybitwy czy na Balice bo słyszałem że jeszcze tam jest giełda o dziwo :mysli:

Pablo skąd Ty masz takie info ? :shocked: :shocked: :shocked: z 5 lat ( jak nie więcej ) tam juz giełdy nie ma :gwizdanie:

Mi też się nie chce wierzyć ale ten kolega co dalej poszukuje auto, w robocie mu powiedział kolega że była na tej giełdzie nie dawno i oglądał auta, może im się pojebało z RTV na Balickiej bo jak by nie patrzeć tam też stoi dużo samochodów na parkingu :polew:

Opublikowano

Transitpawer dzieki wielkie za impreze było mega :kox:

pozdrowienia dla Asi i małżonki :kox:

Jarko dzieki za flaszke wdóki :naughty: dawno nie pamiętam tak dobrej imrpezy tylko słabe głowy coć macie :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 05:25_________________________________________________sam dopijam

Opublikowano
  • Autor

:siema::hi:

Opublikowano
:hi: krk
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:sick3: O f*ck... ale boli główka... Łukasz, ale się sponiewierałem :confused4: Powtórka za tydzień :D[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 11:02_________________________________________________A auto do tej pory odbierzesz,czy moge sobie pojeździć?? :decayed:
Opublikowano

:hi:

suszi + :drinks: + :drunk: = :facepalm:

Opublikowano

:hi:

suszi + :drinks: + :drunk: = :facepalm:

Było odgapiać?? :tongue4:

Opublikowano

:hi:

dawno nie bolała mnie tak głowa :facepalm:

Mariusz jak dojde do siebie to przyjade po auto a do tego czasu mozesz palić gumy :decayed:

ide sie jeszcze położyć

Opublikowano

:hi:

dawno nie bolała mnie tak głowa :facepalm:

Mariusz jak dojde do siebie to przyjade po auto a do tego czasu mozesz palić gumy :decayed:

ide sie jeszcze położyć

Twardziel :kox::polew: :polew: :polew:

I daj już spokój tym Makaronom :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

dawno nie bolała mnie tak głowa :facepalm:

Mariusz jak dojde do siebie to przyjade po auto a do tego czasu mozesz palić gumy :decayed:

ide sie jeszcze położyć

Przyjedź na piwko, to Ci przejdzie :) Ja już drugie pije i czuje się bardzo dobrze. Do kaca nie dopuszczam :decayed:

A na spota przyjade MPK :kox:

Opublikowano

Transitpawer dzieki wielkie za impreze było mega :kox:

pozdrowienia dla Asi i małżonki :kox:

Jarko dzieki za flaszke wdóki :naughty: dawno nie pamiętam tak dobrej imrpezy tylko słabe głowy coć macie :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 05:25_________________________________________________sam dopijam

:siema:

Widzę że się dobrze imprezowało :>

Alkoholicy :kox::decayed:

A ja wczoraj grzecznie bez% :)

Chłopaki myślę że dziś będzie dobra frekwencja :naughty::kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:39_________________________________________________

Witam wszystkich!!!

Zapraszamy i wiesz gdzie nas szukać dzisiaj :naughty::wink4:

Chłopaki weźcie Vaga na spota :)

Opublikowano

Makaroniarka fajna :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:58_________________________________________________kto na spota sie wybiera ?

Opublikowano

Makaroniarka fajna :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:58_________________________________________________kto na spota sie wybiera ?

Ja się wybieram, pod warunkiem że mnie zawieziesz :naughty:

Opublikowano

czekam na Piotrka i przed 18-tą powinniśmy sie u Ciebie zjawić :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.