Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A też miałem być ale niestety celnicy strajkują i nieudało mi sie załatwić polskich blach jestem udup.... ale nis straconego jutro może odbiore już blachy i w niedziele sie pojawie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A też miałem być ale niestety celnicy strajkują i nieudało mi sie załatwić polskich blach jestem udup.... ale nis straconego jutro może odbiore już blachy i w niedziele sie pojawie

No to zapraszamy.....Moze i ja sie pojawie,jak ktos cos skonczy,juz nie mam sily do ludzi :wallbash:
Opublikowano

kurde :mysli:

Kolega sie nam cos przycina hehehehe :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hmmm :mysli:

Opublikowano

A też miałem być ale niestety celnicy strajkują i nieudało mi sie załatwić polskich blach jestem udup.... ale nis straconego jutro może odbiore już blachy i w niedziele sie pojawie

Zapraszamy :th:

Nie długo jak tak dalej pójdzie to bedzie 20 A4czek na spocie :dance:

Opublikowano

widzieliście?

nieźle daje :decayed:

Opublikowano

kurde, zaraz trza bedzie szukac wiekszej miejscówki. Dobrze ze sie cieplo robi, to moze na lotnisku sie pomiescimy :naughty:

Opublikowano

Dobrze ze sie cieplo robi, to moze na lotnisku sie pomiescimy :naughty:

Poscigamy chciales napisac :D
Opublikowano

rówienz :thumbup:

Opublikowano

Poscigac sie mozna na rybkach bo nie zamierzam prostować felunku po lotnisku :D

Opublikowano

Poscigac sie mozna na rybkach bo nie zamierzam prostować felunku po lotnisku :D

byle szlaban był podniesiony ;)

Opublikowano

kurde, zaraz trza bedzie szukac wiekszej miejscówki. Dobrze ze sie cieplo robi, to moze na lotnisku sie pomiescimy :naughty:

Na lotnisku lub np na parkingu pod realem (geantem) tam z boku na parkingu jest zwsze duzo miejsca i na widoku :naughty:

Opublikowano

Poscigac sie mozna na rybkach

Ty się kur.a na playstation pościgaj :decayed:

Opublikowano

Poscigac sie mozna na rybkach

Ty się kur.a na playstation pościgaj :decayed:

w przypadku Pabla, to jednak musze sie zgodzic z Trzeniem :D

Na rybkach nie mozemy bo nie mamy Q - za sliski asfalt na starcie

Opublikowano

albo na drutach sobie podziergaj :th:

Opublikowano

Poscigac sie mozna na rybkach

Ty się kur.a na playstation pościgaj :decayed:

Ja Trzeniu juz dawno sie nagrałem nie wiem jak ty :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 20:49 _________________________________________________

Poscigac sie mozna na rybkach

Ty się kur.a na playstation pościgaj :decayed:

w przypadku Pabla, to jednak musze sie zgodzic z Trzeniem :D

Na rybkach nie mozemy bo nie mamy Q - za sliski asfalt na starcie

Uwierz ze na suchym spokojnie mozna sie zmierzyć z Q :)

Ślisko, zalezy z której strony startujesz :naughty:

Opublikowano

Jak sie ma 250Nm do przelozenia na asfalt to moze i tak. 430 juz nie

Opublikowano

Poscigac sie mozna na rybkach

Ty się kur.a na playstation pościgaj :decayed:

Ja Trzeniu juz dawno sie nagrałem nie wiem jak ty :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 20:49 _________________________________________________

Poscigac sie mozna na rybkach

Ty się kur.a na playstation pościgaj :decayed:

w przypadku Pabla, to jednak musze sie zgodzic z Trzeniem :D

Na rybkach nie mozemy bo nie mamy Q - za sliski asfalt na starcie

Uwierz ze na suchym spokojnie mozna sie zmierzyć z Q :)

Ślisko, zalezy z której strony startujesz :naughty:

pod warunkiem że masz samochód o 300kg lżejszy więc nie wiem co się trzepiesz :mysli: poza tym nie pier**l pablo bo na początku zawsze dostajesz po d*pie czy sucho czy mokro , zrównujesz się po ok 400-500metrach , nie tak?

Opublikowano

No wiadomo ze na początku odjezdzasz ale daj spokój ze dopiero 400-500 metrach Cie dochodze, zresztą na wiosne bedzie trzeba porobic nowe testy na kreske :>

Opublikowano

No wiadomo ze na początku odjezdzasz ale daj spokój ze dopiero 400-500 metrach Cie dochodze, zresztą na wiosne bedzie trzeba porobic nowe testy na kreske :>

kupujesz nowe opony, zeby miec lepszą przyczepnośc ?

na którą strone bedziesz je zakładał ? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.