Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak sie ma 250Nm do przelozenia na asfalt to moze i tak. 430 juz nie

Sprawdzimy to 430 :naughty:
Opublikowano

No wiadomo ze na początku odjezdzasz ale daj spokój ze dopiero 400-500 metrach Cie dochodze, zresztą na wiosne bedzie trzeba porobic nowe testy na kreske :>

Kreske to Ty musisz wciągnąć bo chyba na głodzie jesteś :decayed:

Pablo ale masz powód do dumy.... ścigasz się z samochodem o 300kg cięższym, dodatkowo z padniętą pompą a podniecasz się jakbyś zobaczył szkielet dinozaura :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tukan - najpierw cos wyrezaj a pozniej cwaniakuj :bicz2:

Opublikowano

No wiadomo ze na początku odjezdzasz ale daj spokój ze dopiero 400-500 metrach Cie dochodze, zresztą na wiosne bedzie trzeba porobic nowe testy na kreske :>

Kreske to Ty musisz wciągnąć bo chyba na głodzie jesteś :decayed:

Pablo ale masz powód do dumy.... ścigasz się z samochodem o 300kg cięższym, dodatkowo z padniętą pompą a podniecasz się jakbyś zobaczył szkielet dinozaura :polew: :polew: :polew:

Trzeniu spoko spoko,On ma PB wiec cwaniakuje :D[br]Dopisany: Luty 04, 2008, 09:06:12 _________________________________________________

Tukan - najpierw cos wyrezaj a pozniej cwaniakuj :bicz2:

?? Cfaniakuj?? Murzynku czesto Ci nie rozumiem, :wallbash:
Opublikowano
podniecasz się jakbyś zobaczył szkielet dinozaura

tyle kosci na raz?? :drool:

[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 21:07 _________________________________________________Tukan - kiedys zrozumiesz :polew:

Opublikowano

Tukan - kiedys zrozumiesz

Mam wrazenie ze zawsze na mnie naskakujesz..Zawsze cos nie tak ;( Chyba mnie nie lubisz tylko nie wiem za co :thumbdown:
Opublikowano

Tukan - kiedys zrozumiesz

Mam wrazenie ze zawsze na mnie naskakujesz..Zawsze cos nie tak ;( Chyba mnie nie lubisz tylko nie wiem za co :thumbdown:

Dać Ci husteczkę? :D

Tukan nie przesadzaj... oczekujesz na walentynke? :decayed:

Opublikowano

nie rycz tylko rezaj - jak wyrezasz to sie scigniemy, a nie bedziemy gadac w kolko "ze sie scigniemy" :polew: Juz nie mów ze taki wrazliwy jestes :D po kolezensku Cie mobilizuje :kox:

Opublikowano

Tukan - kiedys zrozumiesz

Mam wrazenie ze zawsze na mnie naskakujesz..Zawsze cos nie tak ;( Chyba mnie nie lubisz tylko nie wiem za co :thumbdown:

tukan nie rozklejaj sie ;)

Opublikowano

Tukan - kiedys zrozumiesz

Mam wrazenie ze zawsze na mnie naskakujesz..Zawsze cos nie tak ;( Chyba mnie nie lubisz tylko nie wiem za co :thumbdown:

Dać Ci husteczkę? :D

Tukan nie przesadzaj... oczekujesz na walentynke? :decayed:

Od laski jasne ,a Ty nie :naughty:
Opublikowano

Murzynek... jesteś nie koleżeński dlatego zapodam kawał :decayed:

-co ma murzyn białego?

-murzyn ma białego słuchać :D :D :D

Opublikowano

nie rycz tylko rezaj - jak wyrezasz to sie scigniemy, a nie bedziemy gadac w kolko "ze sie scigniemy" :polew: Juz nie mów ze taki wrazliwy jestes :D po kolezensku Cie mobilizuje :kox:

No kur.a napisalem raptem moze ze dwa-3 razy...Wszystko w swoim czasie...A napisalem sprawdzimy to moze sie z nim przejade a nie scigne Cuberku :D :D
Opublikowano

Tak tak....

-Ja nie mam nic do murzynów, kazdy powinien miec swojego :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 21:15 _________________________________________________

nie rycz tylko rezaj - jak wyrezasz to sie scigniemy, a nie bedziemy gadac w kolko "ze sie scigniemy" :polew: Juz nie mów ze taki wrazliwy jestes :D po kolezensku Cie mobilizuje :kox:

No kur.a napisalem raptem moze ze dwa-3 razy...Wszystko w swoim czasie...A napisalem sprawdzimy to moze sie z nim przejade a nie scigne Cuberku :D :D

Cuberku?? :kox:

Opublikowano

No wiadomo ze na początku odjezdzasz ale daj spokój ze dopiero 400-500 metrach Cie dochodze, zresztą na wiosne bedzie trzeba porobic nowe testy na kreske :>

Kreske to Ty musisz wciągnąć bo chyba na głodzie jesteś :decayed:

Pablo ale masz powód do dumy.... ścigasz się z samochodem o 300kg cięższym, dodatkowo z padniętą pompą a podniecasz się jakbyś zobaczył szkielet dinozaura :polew: :polew: :polew:

To ze moja jest lżejsza to dla mnie in + :naughty:

To weż se wyciagnij wszystkie fotele i opróznij cały bagaznik od tych kosci dinozaurów to bedzie pincet kilo lzejszy :D

Opublikowano

oo dzisiaj aż dwa spory, bedzie ciekawie :thumbup:

Opublikowano

-Czym się różni murzyn od opony?

-Jak założysz na oponę łańcuchy to nie śpiewa bluesa ;)

Opublikowano

oo dzisiaj aż dwa spory, bedzie ciekawie :thumbup:

:D Spory :D Sokol Ty jak cos zapodasz to mozna pasc :polew:
Opublikowano

a nie proscie doladowac Twoje 8-mioma workami cementu??

BTW wyscigi na kresce raczej nie sa po to, zeby pokazac który kierowca ma lepsze umiejetnosci :polew: wiec jaki jest powód niby ujednolicania mas aut??

Chyba trzeba bedzie zorganizowac jakis krakowski wyjazd na tor w kielcach

Opublikowano

no Pablo to tylko na prostą się porywa bo jak zakręty pokonuje to już pokazał :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.