Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rob albo Trzenio , mam przenciki do odebrania od Kezorowskiego , bedziecie gdzies w poblizu niego ??

Keżora nie widziałem ruski rok :blink:

Ty to w zime chyba sam siebie widzisz przed lustrem , jak sie nie zapuszczasz dalej niz na wycieraczke swojego domu :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miejsce pobytu: Sucha Besk

oklamujesz nas??

Trzeniu kolo AWF :naughty:

Opublikowano

Miejsce pobytu: Sucha Beskicka

oklamujesz nas??

Trzeniu kolo AWF :naughty:

Opublikowano

Miejsce pobytu: Sucha Besk

oklamujesz nas??

Trzeniu kolo AWF :naughty:

No bo mam dalej do krk o 15 km :D Ostatnio bylo okolice:Suchej Besk...cos sie popier
Opublikowano

Rob albo Trzenio , mam przenciki do odebrania od Kezorowskiego , bedziecie gdzies w poblizu niego ??

Keżora nie widziałem ruski rok :blink:

Ty to w zime chyba sam siebie widzisz przed lustrem , jak sie nie zapuszczasz dalej niz na wycieraczke swojego domu :P

aleś mu pojechał a sam nigdy nie masz czasu zostać do końca spotu :D

Opublikowano

Rob o której będziesz w kraku? można by małego spota zrobić :)

o 12,30 mają mi przednią szybę wymieniać w Autoglass Jaan, a później pewnie gdzieś będę się włóczył :cool:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:57 _________________________________________________

Ty to w zime chyba sam siebie widzisz przed lustrem , jak sie nie zapuszczasz dalej niz na wycieraczke swojego domu :P

spotkamy się w Wiśle :polew: :polew:

Opublikowano

Rob albo Trzenio , mam przenciki do odebrania od Kezorowskiego , bedziecie gdzies w poblizu niego ??

Keżora nie widziałem ruski rok :blink:

Ty to w zime chyba sam siebie widzisz przed lustrem , jak sie nie zapuszczasz dalej niz na wycieraczke swojego domu :P

aleś mu pojechał a sam nigdy nie masz czasu zostać do końca spotu :D

Jest cos takiego jeszcze jak rodzina :) Kiedys sie dowiesz :)

Opublikowano

Rob o której będziesz w kraku? można by małego spota zrobić :)

o 12,30 mają mi przednią szybę wymieniać w Autoglass Jaan, a później pewnie gdzieś będę się włóczył :cool:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:57 _________________________________________________

Ty to w zime chyba sam siebie widzisz przed lustrem , jak sie nie zapuszczasz dalej niz na wycieraczke swojego domu :P

spotkamy się w Wiśle :polew: :polew:

12:30 blee, po 16 to co innego :)

Opublikowano

Rob o której będziesz w kraku? można by małego spota zrobić :)

o 12,30 mają mi przednią szybę wymieniać w Autoglass Jaan, a później pewnie gdzieś będę się włóczył :cool:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:57 _________________________________________________

Ty to w zime chyba sam siebie widzisz przed lustrem , jak sie nie zapuszczasz dalej niz na wycieraczke swojego domu :P

spotkamy się w Wiśle :polew: :polew:

Jak najbardziej :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

maxiu cytuj bez emocji bo kupa z tego wychodzi

Opublikowano

maxiu cytuj bez emocji bo kupa z tego wychodzi

A ty masz Murzyna banana sam od siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

Chyba zapomniales mi cos dac , nieprawdaz???????????????????????????????? :foch:

Opublikowano

Kur.a IWO!!!!!!!!

Co z tym Keżorem? zadałem Ci pytanie .... :mysli:

Opublikowano

Jak najbardziej :thumbup

chyba telepatycznie :evil:

Opublikowano

O rzesz w piz*zie!

Troche zrobiło sie spamu.

Mnie tu nie było... :polew:

Opublikowano

Panowie mohniemy dzis cos??

Opublikowano

a jic mam cos dla maxa ale jak kurna mam to zabrac do KR to nie wiem... zawsze w takim stresie wyjezdzam ze zapominam :decayed:

Opublikowano

O rzesz w piz*zie!

Troche zrobiło sie spamu.

Mnie tu nie było... :polew:

ooooo wrócił mój brat z Lejdis :D

Opublikowano

Kur.a IWO!!!!!!!!

Co z tym Keżorem? zadałem Ci pytanie .... :mysli:

A nie lepiej napisac k**wa!!!!!!!!!! :P heheehe

Juz nieaktualne bo Murzyna to ma :rant: :rant: :rant:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:06 _________________________________________________

Jak najbardziej :thumbup

chyba telepatycznie :evil:

Hmm nie bedzie ciebie w Wisle ?[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:07 _________________________________________________

a jic mam cos dla maxa ale jak kurna mam to zabrac do KR to nie wiem... zawsze w takim stresie wyjezdzam ze zapominam :decayed:

:bicz2: :bicz2: :bicz2: :bicz2: :bicz2:

Opublikowano

za***any z praca jestem halooooooooooooooooo

zawsze jak cos ktos ode mnie chce, to prosze zeby przypominac kilka h wczesniej.

BTW maxiu mowilem ze biore to od kezorowatego :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.