Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde dużo jeżdżę po Krakowie, ale jeszcze ani razu nie spotkałem a4 z klubowymi :>

Sławek to któredy Ty jeździsz ze nie spotkałeś :naughty: moze nie zwracasz uwagi :gwizdanie:

No jak ty jezdzisz to nie dziwne ze nie zauwazyl .......... ziummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm greeeeeeee greeeeeee :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde dużo jeżdżę po Krakowie, ale jeszcze ani razu nie spotkałem a4 z klubowymi :>

Sławek to któredy Ty jeździsz ze nie spotkałeś :naughty: moze nie zwracasz uwagi :gwizdanie:

Grzesiek musimy załozyc magneziki to wtedy napeweno nas zauważy :)

Opublikowano
  • Autor

No jak ty jezdzisz to nie dziwne ze nie zauwazyl .......... ziummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm greeeeeeee greeeeeee :P

:polew:

[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 00:03 _________________________________________________

Grzesiek musimy załozyc magneziki to wtedy napeweno nas zauważy :)

tiaaa i jeszcze flage klubowa za okno wywiesić :polew::a4fan:

Opublikowano

Ty se opony zimowe zimowe załóż a nie magnezik :decayed:

Opublikowano

Ty se opony zimowe zimowe załóż a nie magnezik :decayed:

Nie martw sie Trzeniu będą...

Opublikowano

Ty se opony zimowe zimowe załóż a nie magnezik :decayed:

Nie martw sie Trzeniu będą...

Kiedy? w lecie? ;)

Opublikowano

Ty se opony zimowe zimowe załóż a nie magnezik :decayed:

Bezsensu , zimy nie ma , i pewnie nie bedzie , i na c**j kupowalem zimowki :(

Opublikowano

No jak ty jezdzisz to nie dziwne ze nie zauwazyl .......... ziummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm greeeeeeee greeeeeee :P

:polew:

[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 00:03 _________________________________________________

Grzesiek musimy załozyc magneziki to wtedy napeweno nas zauważy :)

tiaaa i jeszcze flage klubowa za okno wywiesić :polew::a4fan:

To by dopiero były jaja :polew:

No a co, do wisły napewno trzeba zapodać jakąś flage 2X2 najlepiej z fotka grupową i bedzie widac ze krk nadciąga :polew:

Opublikowano

Ty se opony zimowe zimowe załóż a nie magnezik :decayed:

Bezsensu , zimy nie ma , i pewnie nie bedzie , i na c**j kupowalem zimowki :(

przynajmniej sobie postów nabiłeś :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Ty se opony zimowe zimowe załóż a nie magnezik :decayed:

Bezsensu , zimy nie ma , i pewnie nie bedzie , i na c**j kupowalem zimowki :(

jeszcze dwa tygodnie takiej pogody i zakładam letnie :gwizdanie:

Opublikowano

Ty se opony zimowe zimowe załóż a nie magnezik :decayed:

Bezsensu , zimy nie ma , i pewnie nie bedzie , i na c**j kupowalem zimowki :(

przynajmniej sobie postów nabiłeś :thumbup:

Moge nie pisac wogole :)

Opublikowano

Ty se opony zimowe zimowe załóż a nie magnezik :decayed:

Bezsensu , zimy nie ma , i pewnie nie bedzie , i na c**j kupowalem zimowki :(

przynajmniej sobie postów nabiłeś :thumbup:

Moge nie pisac wogole :)

eeee blefujesz :decayed:

Opublikowano

Nie no dajcie spokój panowie, mowili ze w tym miesiącu ma niezle nakurzyć biołym :D

Opublikowano
  • Autor

Nie no dajcie spokój panowie, mowili ze w tym miesiącu ma niezle nakurzyć biołym :D

a gdzie ma nakurzyć u Was w hucie ?? :naughty:

Opublikowano

Nie no dajcie spokój panowie, mowili ze w tym miesiącu ma niezle nakurzyć biołym :D

a gdzie ma nakurzyć u Was w hucie ?? :naughty:

tak z Sendzimira im pruszy :polew: :polew:

Opublikowano

Nie no dajcie spokój panowie, mowili ze w tym miesiącu ma niezle nakurzyć biołym :D

a gdzie ma nakurzyć u Was w hucie ?? :naughty:

Spoko jak cos to dam wam znać :D

Opublikowano

:oklaski:

Opublikowano

:th:

Opublikowano
  • Autor

hahahahhaha :polew: :polew: Pablo ty zboku

Opublikowano

Idzcie juz spac :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.