Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

goodmorning sunshines :hi:

U nas na spocie to wszyskie A$ podjezdzają i odjedzają :polew:

:przebiegly: ..... :D

wpłacac kase :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21260.0

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo chcesz być moim bratem jak szyc w Lejdis? :decayed:

Pozwól ze oglądnę ten film a pozniej Ci powiem :D

Powim tylko tyle, że Szyc grał niepełnosprawnego. :>

Opublikowano

Hello

I jak pisze się ktoś na te ledy? Bo mnie korci mimo że gość jeszcze nie odpisał. Kto mam ori xenon? Rex? Trzeniek? Ktoś jeszzcze?

Opublikowano

ja ale chce w5w, Tukan tez chciał i Pablo też

tylko nie takie co zaraz mi sie przepalą :P

Opublikowano

Ja tez bym wzial 5-ki bo nie moge sie na reklamacje doczekac :rant:

Opublikowano

hej chlopcy :):naughty: :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 11:50 _________________________________________________panowie zrobcie porzadek z tymi podpisami , bo zle to wyglada jak kazdy ma inny :dance: :dance:

Opublikowano

maxiu a kiedy Ty fotke wrzucisz?? :D

Opublikowano

mega, znalazłem cos takiego odnosnie kodowania kluczyka

kluczqq1.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

własnie wróciłem od tłumikarza, juz mam piekny wydech sciety i duuuużo cofnięty wkleje później fotke...

ktoś sie pisze dzisiaj na jakiegoś spota wieczornego ??

Opublikowano

Noż ku.wa was zostawić na jeden dzień i kilkanaście stron trzeba czytać.

Trzeniek pamiętaj że to ykk narobił tyle spamu, skoro moderator nie zareagował to trzeba będzie wziąć sprawy w swoje ręce :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ja myślę że ich odwiedzimy:

3a12f96393d922d7.jpg

Opublikowano

Mega nie przesadzasz z tym kuklux klanem :foch::afro:

Opublikowano

Mega nie przesadzasz z tym kuklux klanem :foch::afro:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Murzynku to nie do Ciebie... Ty jesteś swój chłop w masce!!

Opublikowano

własnie wróciłem od tłumikarza, juz mam piekny wydech sciety i duuuużo cofnięty wkleje później fotke...

ktoś sie pisze dzisiaj na jakiegoś spota wieczornego ??

Cel osiągnięty, ścięty, czyli tak jak w s-ce

Opublikowano
  • Autor

Cel osiągnięty, ścięty, czyli tak jak w s-ce

:thumbup:

Opublikowano

:D no... bo juz organizowalem

f7832a740b944e15.jpg

BLACK POWER!!!

:D :D :D:afro:

Opublikowano

x: masz coś do czarnych ??!!

y: nie, własnie chce sobie kupic jednego :decayed:

Opublikowano

Cuber nie ociągaj sie tak z tymi fotkami nowego tłumika :)

Opublikowano
  • Autor

heh nie mam czasu zrobić fotek ale postaram sie moze później

Opublikowano

Królewiczu jakoś nie widzę dodanego przez Ciebie zdjęcia w temacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24704.new#new

kto jak kto ale Ty posiadający karocę A6 powinieneś świecić przykładem :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 15:35 _________________________________________________Bo jak nie to Ci konie zaczną padać.... :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.