Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co ma byc ze mna , jestem przeciez :naughty: :naughty:

Ale mam wypasny Avatarek :P:polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:45 _________________________________________________Kto wie jak zrobic zeby byl troche wiekszy ??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Co ma byc ze mna , jestem przeciez :naughty: :naughty:

Ale mam wypasny Avatarek :P:polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:45 _________________________________________________Kto wie jak zrobic zeby byl troche wiekszy ??

co z fotką!!!!

wklej w fotosika i przedostatni link na samym dole i wtedy bedzie większy avatar

Opublikowano

a gifa tez mozna ??[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:51 _________________________________________________Hmm jak dalem przedostatni link to wogole nie mam avatara :(

Opublikowano
  • Autor

a gifa tez mozna ??[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:51 _________________________________________________Hmm jak dalem przedostatni link to wogole nie mam avatara :(

to zjedz kursorem na sam dół stronki sa tam jako nowosc nowe linki....

Opublikowano

Ale mam wypasny Avatarek :P:polew: :polew:

Fakt, tak się wypasł że aż padł i go nie ma!!

Opublikowano

a gifa tez mozna ??[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:51 _________________________________________________Hmm jak dalem przedostatni link to wogole nie mam avatara :(

to zjedz kursorem na sam dół stronki sa tam jako nowosc nowe linki....

No tak zrobilem i nie dziala mi avatar :([br]Dopisany: 06 Luty 2008, 11:03 _________________________________________________Hahaha dziala :P Teraz podziwiajcie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Oj Maxiu, Maxiu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oj Maxiu, Maxiu :polew: :polew: :polew:

WYPAS po calosci nie hehehe :P

Opublikowano
  • Autor

wszytsko Ok gdyby nie ten napis => królewicz :polew: :polew: :polew: :polew: totalna szydera

Opublikowano

Królewicz nie rób scen tylko wrzuć że fotunię swojej drugiej połóweczki. :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Haha nie dosc ze wypasny avatarek to jeszcze sie zrobilem CZERWONY :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Haha nie dosc ze wypasny avatarek to jeszcze sie zrobilem CZERWONY :naughty: :naughty: :naughty:

fochy Ci juz przeszły to dostałeś... choć moim zdaniem nie powinieneś :polew: joke

Opublikowano

Oj Maxiu, Maxiu :polew: :polew: :polew:

WYPAS po calosci nie hehehe :P

ale się dowartościowałeś :decayed:

Opublikowano

to jest róż :decayed:

Opublikowano

Chopie , pogadalem sobie z prezesem przy kawce i doszlismy do wniosku ze jednak musze reprezentowac klub :P:naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chopie , pogadalem sobie z prezesem przy kawce i doszlismy do wniosku ze jednak musze reprezentowac klub :P:naughty: :naughty:

a gdzie Masz Nas ( no bo wkońcu klub ) reprezentowac ? prezesa to Ty chyba na żywo nie widziałeś..... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja jestem prezesem :P:polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 11:27 _________________________________________________

Chopie , pogadalem sobie z prezesem przy kawce i doszlismy do wniosku ze jednak musze reprezentowac klub :P:naughty: :naughty:

a gdzie Masz Nas ( no bo wkońcu klub ) reprezentowac ?

Tam gdzie ty :naughty: :naughty:

Opublikowano

a gdzie Masz Nas ( no bo wkońcu klub ) reprezentowac ?

no przecież w Piździczynie na zawodach MOHa :naughty:

Opublikowano

widzę, że szydera rządzi :evil:

Opublikowano
  • Autor

no nie przypominam sobie być był gdzie kolwiek na spocie poza Krakowem.............. hellow dzień dobry :hi:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.