Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

osz w mordę ... za***isty :kox::thumbup:

sam go robiłeś Max? :mysli: :th:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sokol - data to 17-18, wiec za poltorej tygodnia :tongue4: zreszta wszystko jest w temacie spotów KCH 1 post-> poczytaj[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 20:24 _________________________________________________Trzeniu a Ciebie nie poogladamy w akcjii?? :cool:

Opublikowano

jak mam imprezować skoro jest post? :gwizdanie:

Opublikowano

Murzyn nie wiem czemu ale nie moge Cie zacytowac :chytry:

własnie w tym terminie mam szkołe, także ja odpadam :kwasny: ale mysle ze da rady to jeszcze nadrobic :drunk:

Opublikowano

My nie bedziemy imprezowac Trzen. Bedziemy spiewac gorzkie zale ;)

Opublikowano

Sokoł to przyszły week jest :gwizdanie:

wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy

zmień priorytety i widzimy się w zatorze :naughty:

zmiencie date i sie zobaczymy :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 19:58 _________________________________________________

Sokoł to przyszły week jest :gwizdanie:

wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy

lol ja tez mam ale jeden bo do drugiego kolosa nie zaliczylem :wallbash:

to gdzie Ty Tukan studiujesz ze masz w ten sam weekend ? :mysli::P

Kurde sam sie zastanawiam :polew:
Opublikowano

chyba kupie sobie omege mv6 bo mam za okazyjną cene do wziecia :naughty:

bedziemy mogli sie wtedy scigac :tongue4:

Opublikowano

Ogladales ja?? Nie slyszales takiego mlaskania jak kolo niej przechodziles??

Opublikowano

Ogladales ja?? Nie slyszales takiego mlaskania jak kolo niej przechodziles??

ogladalem, u mojego taty w warsztacie stoi

jakiego ku.wa mlaskania ? :tongue4:

Opublikowano

no jak "ruda" wpierdziela obiadek to mlaska :polew:

Opublikowano

no jak "ruda" wpierdziela obiadek to mlaska :polew:

ano jest jej troche, jak to opel przeciez :tongue4:

i chyba rudej nawet smakuje :kox:

ale i tak mam w planie na częsci ją pchnąc :th:

Opublikowano

No ople ponoc sa smaczniusie - bardziej niz fordy nawet ;)

na czesci jak najbardziej. tak awaryjne auto do jazdy nie jest najlepszym rozwiazaniem

Opublikowano

to nie zmienia faktu ze i tak te 200 kucy sobie poupalam :kox:

dobra ide spac

3majcie sie

Opublikowano

Dobry wieczór wszystkim znowu musze czytac po całym dniu tone spamu :)

A teraz :beer1: i meczyk :>

POLSKAAAAAAAAAAAAAA!!!

Opublikowano

fajny mecz. Pierwszy który ogladalo sie przyjemnie

Opublikowano

Dobry wieczór wszystkim znowu musze czytac po całym dniu tone spamu :)

A teraz :beer1: i meczyk :>

POLSKAAAAAAAAAAAAAA!!!

BIAŁO CZERWONI :D

Kto?! Kto?! POLSKAAAA BIAŁO CZERWONI!!! :oklaski:

Opublikowano

Ja pierdziu , nawet spamu nie ma :(

Tak , tak , wiem , bo mnie nie bylo :(

Alem WKURWIONY!!!!!!! JA pier**le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

co Ci??

Opublikowano

co Ci??

No wkurwiony jestem :confused4:

Spalilem sobie uklad (scalaka) :(

Opublikowano

co Ci??

No wkurwiony jestem :confused4:

Spalilem sobie uklad (scalaka) :(

Nie dobrze Max :(

Ale tak zeby Ci sie poprawił humor strzel se filmik http://pl.youtube.com/watch?v=kG7nUOGN0G8 :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.