Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale na pewno na noc nie dam rady zostac :confused4:

przecież pijanego Cię nie wypuścimy, a pić trzeba :polew:

Hmm przeciez to tylko Autostrada trzeba jechac :P Najwyzej zrobicie mi ogranicznik VAGiem do 200km/h :P:polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

290zł akcyzy i 150mandatu :rant: bo się spóźniłem 2 dni

Trzeba było przepisać umowę z datą późniejszą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu nie wiem czu zauwazyłeś ale jestes na liscie spotowej w przyszłym tygdoniu w KSCH :gwizdanie:

Opublikowano

marcin, dlaczego Ciebie jeszcze nie widzę na liście spotu w KCH :mysli:

Najprawdopodobniej będe za granicami naszego kraju.

Opublikowano

marcin, dlaczego Ciebie jeszcze nie widzę na liście spotu w KCH :mysli:

Najprawdopodobniej będe za granicami naszego kraju.

to Ciebie w żaden sposób nie tłumaczy :polew:

Opublikowano

Max dlaczego ty nie chcesz nigdy nigdzie na noc zostawać, czyżby królewicz miał jakąś tajemnicę ?? :mysli:

Opublikowano

Max dlaczego ty nie chcesz nigdy nigdzie na noc zostawać, czyżby królewicz miał jakąś tajemnicę ?? :mysli:

Tak , mam tajemnice ----------> zona i synek :)

Panowie bedzie jeszcze zima ?? Bo mam kupca na moje felgi z oponami zimowymi , i jak kupie 18" to z letnimi hyhyhy

Opublikowano

juz nie bedzie

ja za niedługo też zakładam letnie :naughty:

Opublikowano

potem przymrozi i bedziecie klepac fury :wallbash: a tego wam nie zycze :)

Opublikowano

290zł akcyzy i 150mandatu :rant: bo się spóźniłem 2 dni

Trzeba było przepisać umowę z datą późniejszą :wink4:

Tak bym pewnie zrobił ale przegląd mnie trzymał, już i tak przepisałem na ten dzień co przegląd :tongue4:, tak się poukładało że nie mogłem wcześniej.

Kurna Królewicz co z moimi HIDami bo jakoś nie dostałem odpowiedzi na żadne z poprzednich pytań :rant::wink4:

Opublikowano

Ja też już mam letnie oponki, dziś odebrałem i zastanawiam się kiedy założyć, podobno w drugiej połowie lutego ma popadać, ale wielkiej zimy to nie przewiduję już w tym roku :gwizdanie:

Opublikowano

narazie nie bedzie , bo mi leza jeszcze te co mial cuber , rex i ktos jeszcze wziasc i kumpel narazie nic nie zalatwia :)

Opublikowano

wazuuuuuuuuuuuuup :kox::decayed:

Opublikowano

wazuuuuuuuuuuuuup :kox::decayed:

Yoooooooooooooooo ziomal , Piatusia :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wazuuuuuuuuuuuuup :kox::decayed:

Yoooooooooooooooo ziomal , Piatusia :kox: :kox: :kox:

hmmm :mysli:

odczep się :mysli:

Opublikowano

potem przymrozi i bedziecie klepac fury :wallbash: a tego wam nie zycze :)

niedługo (czyt. w marcu) :tongue4:

jeszcze te sprezyny musze wkoncu zmienic bo jak założe 17" to nie bedzie już allroad tylko moster truck :decayed:

Opublikowano

wazuuuuuuuuuuuuup :kox::decayed:

Yoooooooooooooooo ziomal , Piatusia :kox: :kox: :kox:

hmmm :mysli:

odczep się :mysli:

Ja cie kocham Ziomus , Piąteczka :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wazuuuuuuuuuuuuup :kox::decayed:

wazuuuuuuuuuuuuup :kox: :kox: :kox:

wziąłem ci fv :wink4:

Opublikowano

wazuuuuuuuuuuuuup :kox::decayed:

Yoooooooooooooooo ziomal , Piatusia :kox: :kox: :kox:

hmmm :mysli:

odczep się :mysli:

Ja cie kocham Ziomus , Piąteczka :kox: :kox: :kox: :kox:

Max... daj mi spokój ...

dupa2.JPG

Opublikowano

wazuuuuuuuuuuuuup :kox::decayed:

wazuuuuuuuuuuuuup :kox: :kox: :kox:

wazuuuuuuuuuuuuuuuuupp :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 20:53 _________________________________________________Trzenio , nie odpychaj mnie, ja taki super ziom jestem :naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.