Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuberku mnie się bardziej podoba druga opcja, ale to tylko moje zdanie.

No mi tez sie bardziej drugie podobaja ale na moim autku hehehe :P

podzielam zdanie kolegów, nr.2 :th:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co do felunku do mnie to juz sam kurde nie wiem ale chyba sie skłonie do 17stek eSek no chyba ze zostane przy swoich s-linach..... :gwizdanie:

sokolnh a możesz mi walnąc jeszcze jeden VT z s-linowskimi felami ??

Opublikowano

Jak szał to szał :polew:

Opublikowano

i jaka wysokosc opony, 25 ? :mysli:

Opublikowano

Maxiu nie przesadzaj jezdzilam w A8 na 20stkach i nie jest zle...

wysokosc opony 30.

Opublikowano
  • Autor

ja na lato zakladam czarne 20 stki...

no to powodzenia Ci życzę :th:

Opublikowano

Cuber dzieki :polew:

Opublikowano

Maxiu nie przesadzaj jezdzilam w A8 na 20stkach i nie jest zle...

wysokosc opony 30.

Hyhy ja do mojej kolumbryny sie boje 18" zalozyc , a ty mi tu z 20" wyjezdzasz :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jak chcesz od Stara to sobie zaloz :polew:

ja na lato zakladam czarne 20 stki...

Zakładaj zakładaj ja też zakładam, RS to inne auto trochę jeśli chodzi o zawieszenie, a przyjemność kosztuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 15:03 _________________________________________________

i jaka wysokosc opony, 25 ? :mysli:

RS4 B7 / 255/30/20 :cool:

Opublikowano

Jak chcesz od Stara to sobie zaloz :polew:

ja na lato zakladam czarne 20 stki...

Zakładaj zakładaj ja też zakładam, RS to inne auto trochę jeśli chodzi o zawieszenie, a przyjemność kosztuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 15:03 _________________________________________________

i jaka wysokosc opony, 25 ? :mysli:

RS4 B7 / 255/30/20 :cool:

Księciuniu jak ma byc MOC :polew:

Opublikowano

Hyhy ja do mojej kolumbryny sie boje 18" zalozyc , a ty mi tu z 20" wyjezdzasz :kox: :kox: :kox:

na 18" spox, tylko więcej rozsądku :>

Opublikowano
  • Autor

Jak sie reszta zapatruje na wypad do KCH na zlocik zpocik ?? Panowie na T.... Pablo Sokol i cała reszta.... ?? Mad_Max Ciebie nie pytam bo Cię żona nie pusci.... :gwizdanie: sory za szydere :polew:

Opublikowano

Jak sie reszta zapatruje na wypad do KCH na zlocik zpocik ?? Panowie na T.... Pablo Sokol i cała reszta.... ?? Mad_Max Ciebie nie pytam bo Cię żona nie pusci.... :gwizdanie: sory za szydere :polew:

Wiesz tutaj nie chodzi o zone !!! Ja mam rodzine i synka :) Na wypady na libacje samemu troche nie teges :)

Opublikowano

Wiesz tutaj nie chodzi o zone !!! Ja mam rodzine i synka :) Na wypady na libacje samemu troche nie teges :)

a kto tu o libacji mówi... kulturalny spocik jak to w A4 klubie :naughty: to jedźcie wszyscy i problem z głowy...

Taaa a bedziesz mi pilnowal synka ?? :mysli: :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.