Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jam jest, czuwam cały czas :)

sieeeeeeeeee masz Brylant :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/1686429,12,item.html

Dobrze ze nie mieszkam w iranie bo mialbym juz 10 wyrokow smierci :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/1686429,12,item.html

Dobrze ze nie mieszkam w iranie bo mialbym juz 10 wyrokow smierci :polew: :polew: :polew: :polew:

co z furą?

Opublikowano

dodałem moją pannę :)

i lux :th:

kiedy wpadniesz na spota? :mysli:

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/1686429,12,item.html

Dobrze ze nie mieszkam w iranie bo mialbym juz 10 wyrokow smierci :polew: :polew: :polew: :polew:

co z furą?

Blacharka jest zrobiona i malowanie, tylko zawieszenie zostało do roboty, jutro fela bedzie robiona i elektyka od lamp.

Ale prawdopodobnie nie bedzie mnie w ogole w niedziele :decayed:

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/1686429,12,item.html

Dobrze ze nie mieszkam w iranie bo mialbym juz 10 wyrokow smierci :polew: :polew: :polew: :polew:

co z furą?

Blacharka jest zrobiona i malowanie, tylko zawieszenie zostało do roboty, jutro fela bedzie robiona i elektyka od lamp.

Ale prawdopodobnie nie bedzie mnie w ogole w niedziele :decayed:

Pablo wyrobisz się w tym roku? :mysli::thumbdown:

Opublikowano

kiedy wpadniesz na spota?

pewno w niedziele , dzieciak mi się urodził i cały czas ktoś wpada :rolleyes:
Opublikowano

http://www.milanos.pl/video.php?cat=2&id=6626

Wariaty :>

Dobra panowie ja uciekam w kime bo na rano do pracy.

Miłej nocki :)

Opublikowano

fajnie :kox: lubimy adrenalinke :cool:

Opublikowano

taka cisza, że wypadało by coś napisać bo wstyd :decayed:

[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 08:00 _________________________________________________ :bag: <-- hehe

Opublikowano

fajnie :kox: lubimy adrenalinke :cool:

Murzynku popróbujemy tak na GK.... :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 09:42 _________________________________________________Maxiu a co potrzebujesz zrobić, że potrzebny Ci elektronik ??

Opublikowano

Ekran - napisal bys cos, a nie tylko czytasz temat :P

Murzyn to jakieś śledztwo prowadzi... :> na czytaniu tylko tego tematu się nie obejdzie, widzę, że trzeba i coś od siebie dać i coś napisać.

Panowie oddam w dobre ręce 2 szt. postojówek (czywiście za free, żeby nie było) tego typu:

http://www.allegro.pl/item308814584_postojowki_5_led_w5w_t10_super_flux_nowosc.html

U mnie nie pasują bo łeb mają za duży, a piłować otworów w lampach mi się nie chce - poczekam aż wymyśla białe żarówki lub pojedyńcze diody led, które FIS "zobaczy", a nie wywali że spalona...

Opublikowano

Ekran - napisal bys cos, a nie tylko czytasz temat :P

Murzyn to jakieś śledztwo prowadzi... :> na czytaniu tylko tego tematu się nie obejdzie, widzę, że trzeba i coś od siebie dać i coś napisać.

Panowie oddam w dobre ręce 2 szt. postojówek (czywiście za free, żeby nie było) tego typu:

http://www.allegro.pl/item308814584_postojowki_5_led_w5w_t10_super_flux_nowosc.html

U mnie nie pasują bo łeb mają za duży, a piłować otworów w lampach mi się nie chce - poczekam aż wymyśla białe żarówki lub pojedyńcze diody led, które FIS "zobaczy", a nie wywali że spalona...

Ja mam takowe co nie wywalaja bledow na fisie :P Of kos tyczy sie to B5 i C5 :) tak mi sie wydaje :P I kupowane wlasnie u tego kolesia :)

Opublikowano

ekran, przywieź je na spota

wyrazamy i bede pasowac :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:rotfl1: udalo sie :afro: Ekran sie w koncu odezwal. Wpadaj chlopie na spota :decayed:

Opublikowano

:rotfl1: udalo sie :afro: Ekran sie w koncu odezwal. Wpadaj chlopie na spota :decayed:

ale ekran przecież już sie odzywał i był na spocie ... narazie jednym :chytry::tongue4:

Opublikowano

Mad_Max - mógłbyś napisać, które to zakupiłeś od niego?

sokolnh - jak się pojawię na spocie to je zabiorę - tylko póki co to leżę na L4 :([br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:13 _________________________________________________

:rotfl1: udalo sie :afro: Ekran sie w koncu odezwal. Wpadaj chlopie na spota :decayed:

ale ekran przecież już sie odzywał i był na spocie ... narazie jednym :chytry::tongue4:

Niestety tak to jest jak sie poza Krakowem mieszka - sa plusy i minusy :)

Opublikowano
  • Autor

No Panowie to mi sie podoba .....zero spamu tylko 3 stronki do czytania aż nie wierze :oklaski:

Themon gdzie fotka obiecałes!! a Max co jest z Tobą ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.