Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slawek - na s[potach to jest jeszcze gorzej, ale co ja Cie straszyc bede

:decayed: :decayed:normalnie aż nie chce myśleć :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez, ze sie rozpadnie gdzies w pol[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:36 _________________________________________________

Slawek - na s[potach to jest jeszcze gorzej, ale co ja Cie straszyc bede

:decayed: :decayed:normalnie aż nie chce myśleć :polew:

dasz rade... ale nie bierz do serca wszystkiego

Opublikowano

Slawek - na s[potach to jest jeszcze gorzej, ale co ja Cie straszyc bede

:decayed: :decayed:normalnie aż nie chce myśleć :polew:

nic się nie bój , uważaj tylko na czarne B5 , to nasz krakowski kamikadze :decayed:

Opublikowano

Pablo kiedy fura się będzie toczyć?

bedziesz sie bał jak na miasto wyjade :D

:decayed:

i tego się obawiam/y :D

Nie musisz sie obawiac bo nie zamierzam twoich smrodów wąchać dlatego wole zawsze byc na froncie :D

I znowu Cie bede jak zawsze oślepiał ledami :decayed:

Opublikowano

Pablo uwierz mi że z chęcią puszczę Cię przodem i chyba nie tylko ja :decayed:

a wszystko to.....

bo życie kocham ...

lalalalalla :D

Opublikowano

kurde dużo jeżdżę po Krakowie, ale jeszcze ani razu nie spotkałem a4 z klubowymi :>

Opublikowano

Slawek - na s[potach to jest jeszcze gorzej, ale co ja Cie straszyc bede

:decayed: :decayed:normalnie aż nie chce myśleć :polew:

nic się nie bój , uważaj tylko na czarne B5 , to nasz krakowski kamikadze :decayed:

kamikadze ale przezyłem a ty pewnie bys szukał po ulicy nie tylko czesci A4 ale tez swoje :decayed:

Opublikowano

Gupi jestescie :polew: strasznie ....

i za to Was lubie, bo trzymacie poziom :D

Opublikowano

kurde dużo jeżdżę po Krakowie, ale jeszcze ani razu nie spotkałem a4 z klubowymi :>

Jeszcze jest rodzynek czyli ja A6 :)

Opublikowano

kurde dużo jeżdżę po Krakowie, ale jeszcze ani razu nie spotkałem a4 z klubowymi :>

Jeszcze jest rodzynek czyli ja A6 :)

Rodzynki to są przy d*pie :D:decayed:

Opublikowano

kurde dużo jeżdżę po Krakowie, ale jeszcze ani razu nie spotkałem a4 z klubowymi :>

Jeszcze jest rodzynek czyli ja A6 :)

Rodzynki to są przy d*pie :D:decayed:

Jak se nie podcierasz :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurde dużo jeżdżę po Krakowie, ale jeszcze ani razu nie spotkałem a4 z klubowymi :>

Jeszcze jest rodzynek czyli ja A6 :)

Rodzynki to są przy d*pie :D:decayed:

Jak se nie podcierasz :polew: :polew: :polew: :polew:

Poszedl kox :D
Opublikowano

kurde dużo jeżdżę po Krakowie, ale jeszcze ani razu nie spotkałem a4 z klubowymi :>

Jeszcze jest rodzynek czyli ja A6 :)

Rodzynki to są przy d*pie :D:decayed:

Jak se nie podcierasz :polew: :polew: :polew: :polew:

spoko , ja mam ludzi od tego :th:

Opublikowano

kurde dużo jeżdżę po Krakowie, ale jeszcze ani razu nie spotkałem a4 z klubowymi :>

Jeszcze jest rodzynek czyli ja A6 :)

Rodzynki to są przy d*pie :D:decayed:

Jak se nie podcierasz :polew: :polew: :polew: :polew:

spoko , ja mam ludzi od tego :th:

Czarna maja robote :D
Opublikowano
  • Autor

no to spamerzy żeście się postarali 14 stron :gwizdanie: ale nie czytam tego bo mi sie nie chce hihih jak mnie coś omineło to moze ktoś sie znjadzie taki życzliwy i mi streści :naughty:

Opublikowano

no to spamerzy żeście się postarali 14 stron :gwizdanie: ale nie czytam tego bo mi sie nie chce hihih jak mnie coś omineło to moze ktoś sie znjadzie taki życzliwy i mi streści :naughty:

I wtedy znowu kolejne 10 stron pojedzie :D

Opublikowano

ja ci streszcze :

NIC SIE NIE DZIALO , od tak sobie gadalismy :P:kox:

Opublikowano
  • Autor

kurde dużo jeżdżę po Krakowie, ale jeszcze ani razu nie spotkałem a4 z klubowymi :>

Sławek to któredy Ty jeździsz ze nie spotkałeś :naughty: moze nie zwracasz uwagi :gwizdanie:

Opublikowano

moze nie zwracasz uwagi :gwizdanie

na piękne samochody :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.