Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maciek, no, no.

Biała H6 (czyli do ori zenona) - ja bym się pisał :)

Opublikowano

Miałem takie w A4 i jedna się spaliła po 3tygodniach a w drugiej padła połowa diód a druga połowa-stroboskop!! Nie wiem czy to te same ale wyglądają tak samo.

Faktem jest że świecą lepiej niż mijania w starym maluchu :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

:mysli: Nie przypominam sobie

No właśnie więc jest taka sprawa że ja mam tylko kluczyk serwisowy, dostałem od kolegi scyzoryk od samochodu który sprzedał, tylko teraz kwestia czy da się mu przekodować immo i centralny.

Mega u ciebie nie trzeba kodowac IMMO !!!!! immo jest to samo , tylko trzeba zakodowac je do kluczykow , a to juz zupelnie inna sprawa niz kodowanie calego immo :P

Opublikowano

Mega u ciebie nie trzeba kodowac IMMO !!!!! immo jest to samo , tylko trzeba zakodowac je do kluczykow , a to juz zupelnie inna sprawa niz kodowanie calego immo :P

A tak po naszemu??

Opublikowano

nie chcę nic nikomu mówić ale ktoś miał wkleić fotki:P

fotki były, poczytaj uważnie dlaczego nie ma :tongue4:
Opublikowano

Mega u ciebie nie trzeba kodowac IMMO !!!!! immo jest to samo , tylko trzeba zakodowac je do kluczykow , a to juz zupelnie inna sprawa niz kodowanie calego immo :P

A tak po naszemu??

Nie wiem tak dokladnie ale zakodowanie kluczykow jest duzo prostsze/latwiejsze niz przekodowanie immo w liczniku :)

I z tego co wiem , chyba na 90% da sie to zrobic VAGiem :)

Opublikowano

no własnie słyszałem że te ledy sie szybko przepalają :thumbdown:

Opublikowano

to chyba te, co 1szt padla mi po 2 tygodniach. 2-ga swieci juz z 3 miechy

Opublikowano

no własnie słyszałem że te ledy sie szybko przepalają :thumbdown:

To prawda u mnie po około 3 tygodniach sie przepalały i nie było róznicy czy były to zwykłe ledy czy super wypas.

Wszystkie sie zbyt szybko nagrzewały od H7mek bo są za blisko siebie umieszczone.

Opublikowano

A moje sie swieca jak narazie lux :) tylko ja mam inne hehehe

Opublikowano

A co tak tu pusto?? :mysli:

Opublikowano

widzieliście?

Opublikowano

Ja pierdziele wy tu tak duzo i szybko piszecie ze masakra a puzniej sie dziwic ze ktos w pare dni robi 500 wiadmosci :polew: Musze sie wybrac wkoncu na spota puzniej bede spamowal :polew: Pozdrawiam Kraków

Opublikowano

widzieliście?

nic nie widze :)

ps. widze :) , że był dobry spot, ale niestety wtedy śmigałem na nartach ;)

Opublikowano

widzieliście?

nic nie widze :)

ps. widze :) , że był dobry spot, ale niestety wtedy śmigałem na nartach ;)

Takiemu to dobrze :)
Opublikowano

widzieliście?

ja widziałem :decayed:

Opublikowano

kurde :mysli:

Opublikowano

widzieliście?

Trzeniu nie pal tyle,grzybki tez pasuje odstawic :D A co tam bylo? Moze sie da tak wkrecic :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.