Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co chcesz przyznać ? :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co chcesz przyznać ? :decayed:

że to niemożliwe, że to przeżył :polew:

Opublikowano

lepiej nie przyznawaj

Opublikowano

Najważniejsze że była super zabawa, kto nie był niech żałuje, a standart pokoi.... 5 stopni, bez wody , hilton normalnie :polew:

Opublikowano

bez wody

eee, woda była, tyle tylko, że zimna :>

chociaż w jednym domku leciała letnia :kox:

Opublikowano

zastrzezenia do domkow mam, ale z 2 strony - obylo sie bez strat :evil:

Nastepnym razem spisze umowe w ktorej beda zawarte talkie rzeczy jak ogrzewanie i ciepla wda, a jak bedzie lipa, to poprostu nie dostana kasy

Opublikowano

zastrzezenia do domkow mam, ale z 2 strony - obylo sie bez strat :evil:

Nastepnym razem spisze umowe w ktorej beda zawarte talkie rzeczy jak ogrzewanie i ciepla wda, a jak bedzie lipa, to poprostu nie dostana kasy

no co ty, jak tylko tak żeby śmiesznie było, w dobrym towarzystwie ani wody ani ciepła nie potrzeba :wink4:

spocik pierwsza klasa :notworthy:

Opublikowano

zastrzezenia do domkow mam, ale z 2 strony - obylo sie bez strat :evil:

Nastepnym razem spisze umowe w ktorej beda zawarte talkie rzeczy jak ogrzewanie i ciepla wda, a jak bedzie lipa, to poprostu nie dostana kasy

no co ty, jak tylko tak żeby śmiesznie było, w dobrym towarzystwie ani wody ani ciepła nie potrzeba :wink4:

spocik pierwsza klasa :notworthy:

:polew: ale ja licze na to ze nie podolaja zadaniu i bedziemy miec domki za free :polew::kox:

Opublikowano

obylo sie bez strat

jasne, ... i zawija w te sreberka :polew:

Opublikowano

obylo sie bez strat

jasne, ... i zawija w te sreberka :polew:

dokładnie, no chyba że to była szafa treningowa :polew: :polew:
Opublikowano

dokładnie, no chyba że to była szafa treningowa :polew: :polew:

no jeszcze stołki, grzejnik, roleta ... :polew:

Opublikowano

dokładnie, no chyba że to była szafa treningowa :polew: :polew:

no jeszcze stołki, grzejnik, roleta ... :polew:

no nie chciałem już tak dokładnie wymieniać :polew: :polew:
Opublikowano

mam papier, wiec wersja oficjalna i formalna jest taka:

0 strat :polew:

Opublikowano

mam papier, wiec wersja oficjalna i formalna jest taka:

0 strat :polew:

to jest jeszcze większy :kox: niż spot :wink4:

Opublikowano

mam papier, wiec wersja oficjalna i formalna jest taka:

0 strat :polew:

to jest jeszcze większy :kox: niż spot :wink4:

jasne, ale skoro jest na papierze to nie ma sie co martwić :naughty:
Opublikowano

:> to jest tzw sztuka negocjacji :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 16:21 _________________________________________________albo zalamanie czasoprzestrzeni :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

podejrzewam :mysli: przy sprzątaniu pani przejrzy na oczy :decayed:

Opublikowano

mam papier, wiec wersja oficjalna i formalna jest taka:

0 strat :polew:

to jest jeszcze większy :kox: niż spot :wink4:

Ooooooo kur......

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHHAHAHA!!

Sorry - nie mogę!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!

Zarówno "papier" :polew: :polew: :polew: jak i komentarz roba - :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No powaga, nigdy się jeszcze tak nie poryczałem ze śmiechu czytając forum :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Aaaa...pisząc posta zupełnie zapomniałem dodać że się spóźnię na spota :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam papier, wiec wersja oficjalna i formalna jest taka:

0 strat :polew:

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby zrobienie skana i wrzucenie tego papieru na forum... :gwizdanie: :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

0 Strat , :polew::notworthy:

Dzięki wszystkim za dzisiejszego spota , dzieki nowym za odwiedzenie Nas.

Dopiero teraz zaczyna mnei wszystko boleć.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 20:11 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=jW_zX98vxAA&feature=related

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.