Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehehe to znaczy ze malo wypiles hehehe jak do lusterka trafiasz :naughty: :naughty: :drunk: :drunk: :thumbup:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Max i jak bedziesz jutro czy nie? bo chrzest speialnie dla ciebie wymysliłem :gwizdanie: no chyba ze bidoku juz spisz to przepraszam....... :polew: :polew:

Opublikowano

pisał ze go nie będzie

Opublikowano
:decayed: nie skomentuje powodu, bo mi sie slabo robi jak o tym mysle i mam omdlenia :blink:
Opublikowano
  • Autor

:decayed: nie skomentuje powodu, bo mi sie slabo robi jak o tym mysle i mam omdlenia :blink:

no ale max nam przeciez proponował pampersy..........................................helllllow :hi:

Opublikowano

:decayed: nie skomentuje powodu, bo mi sie slabo robi jak o tym mysle i mam omdlenia :blink:

no właśnie , czemu nie jedzie?

Opublikowano

na nie chce tego mówic.... :mysli: ile kosztuje przecietne A4/A6 ok 98-00??

Opublikowano

na nie chce tego mówic.... :mysli: ile kosztuje przecietne A4/A6 ok 98-00??

w dobrym stanie z 25 koła

Opublikowano

no to max nie jedzie, bo przyjmie na klate 0,08% za kilka godzin

Opublikowano

:hi: wszystkim.

Panowie ostatnie 12 stron to chyba z godzine czytałem bo nie mogłem przestać lać z tego, takie jaja odprawialiscie ze aż sam prezes zawitał.

Chłopaki udanego zlotu :)

Opublikowano
  • Autor

Bry chłopaki :) jak tam przygotowania do spotu w KCH ? :evil:

Opublikowano

Bry chłopaki :) jak tam przygotowania do spotu w KCH ? :evil:

prężni i gotowi :dance:

Opublikowano

Panowie , powiedzialem murzynowi o co mi chodzi i zdania nie zmienie!!

Nie bede placil 33zl za to ze chce przyjechac i sobie chwile pogadac , zreszta Pablo tez. Chcialem sie pokazac , i poznac z ludzmi z klubu , to ze wy jedziecie na "impreze integracyjna" OK , ja nie mam nic do tego.

Trudno nie musze jechac , a to ze dla was to c**j nie pieniadze to srednio mnie to obchodzi , i nie rozliczajcie tego w kryteriach ile moje auto stoi , bo jeszcze mam mieszkanie i biznes , wiec wyszlo by ze musze zaplacic 0,00000000000000000002%.

Powiedzialem ze moge jakas krowke przywiezc cobyscie moje zdrowie wypili i tyle :)

Opublikowano
  • Autor

Ja pierdziuuuu ale fochowanie ...... Max wyluzuj troszke, spot to spot przyjedź jak chcesz i nie ma zadnego problemu ....

Opublikowano

Cuber nie foc**je , a przyjechadz CHCE !!!

Opublikowano

Cuber nie foc**je , a przyjechadz CHCE !!!

to wpadnijcie z Pablem, jak przyjedziecie na chwilę nikt od was kasy nie będzie brał, w Opolu były zgrzyty, bo ludzie nie chcieli się dołożyć a siedzieli prawie do rana :evil:

Opublikowano

Bry chłopaki :) jak tam przygotowania do spotu w KCH ? :evil:

My tez jesteśmy już gotowi do wyjazdu ze Slawqiem... :th: Wyjeżdzamy o 13 z Rzeszowa...

Opublikowano

Cuber nie foc**je , a przyjechadz CHCE !!!

to wpadnijcie z Pablem, jak przyjedziecie na chwilę nikt od was kasy nie będzie brał, w Opolu były zgrzyty, bo ludzie nie chcieli się dołożyć a siedzieli prawie do rana :evil:

Jak powiedzialem bede max godzine i nie jade po to zeby ucztowac :P tylko poznac fajnych ludzi z klubu i pogadac :) Zreszta powiedzialem ze krowke przywioze , wiec cos tam od siebie dorzucam :)

Jesli to jest problem i ludzie sie beda rzucac ze oni placa a ja nie , to bede stal na polu hehehehe

Opublikowano

:hi: wstaje rano ( no nie rano w końcu sobota ), a tu na polku biało :shocked:

I jak Cuberku, założyłeś letnie kapcie ?

BTW - widać mój podpis bo ja nie widze, znowu coś się dzieje ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.