Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bedzie:

1.sokol

2.sokol

3.sokol

4.sokol

5.hej sokoly

6.omijajcie gory

7.........

bo szła dzieweczka do laseczka ... :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panie i Panowie, żegnam się na tydzień- muszę oddać kompa do serwisu (wiesza mi się tzw "pyta gówna"). Jakby się coś działo ciekawego (dziura w budynku, jakiś członek w gipsie, nagła potrzeba-dotyczy Pań, itp) to mój nr jest w assistance. Smutno będzie mi ;( no i zazdroszczę Wam wyjazdu do Chrzanowa

no to do zobaczyszka za tydzień :) jak dasz rade podjedz w Niedziele na spota :th:

Opublikowano

Panie i Panowie, żegnam się na tydzień- muszę oddać kompa do serwisu (wiesza mi się tzw "pyta gówna"). Jakby się coś działo ciekawego (dziura w budynku, jakiś członek w gipsie, nagła potrzeba-dotyczy Pań, itp) to mój nr jest w assistance. Smutno będzie mi ;( no i zazdroszczę Wam wyjazdu do Chrzanowa

no to do zobaczyszka za tydzień :) jak dasz rade podjedz w Niedziele na spota :th:

a o której planujemy powrót z KCH w niedzielkę ?
Opublikowano

Ja sie pojawie w te niedziele,bo mam dluzej zajecia potem 1/4 na lotnisku,zapraszam jak ktos ma ochote.A pilka w jaki dzien???

Opublikowano
  • Autor

Panie i Panowie, żegnam się na tydzień- muszę oddać kompa do serwisu (wiesza mi się tzw "pyta gówna"). Jakby się coś działo ciekawego (dziura w budynku, jakiś członek w gipsie, nagła potrzeba-dotyczy Pań, itp) to mój nr jest w assistance. Smutno będzie mi ;( no i zazdroszczę Wam wyjazdu do Chrzanowa

no to do zobaczyszka za tydzień :) jak dasz rade podjedz w Niedziele na spota :th:

a o której planujemy powrót z KCH w niedzielkę ?

jak wytrzeźwiejemy :kox:

Opublikowano
:mysli: to do poniedzialku zostajecie??
Opublikowano

Ja sie pojawie w te niedziele,bo mam dluzej zajecia potem 1/4 na lotnisku,zapraszam jak ktos ma ochote.A pilka w jaki dzien???

masz już czym ? :naughty:

Opublikowano

No raczej bede,oczywiscie seria :kox:

Opublikowano

Zdjęcie jak widzę zrobiło "nagły" i "niespodziwany" COME BACK.... :evil: :evil: :evil: :evil: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 15:54 _________________________________________________Szkoda że mój avatar ne przyszedł z nim, musiał gdzieś zapić i dopiero wraca na czworakach....

Opublikowano

jeszcze nie zrobiles tego pazdziocha?? :decayed:

tak mega - moimi rencami

Opublikowano
  • Autor

Murzynek Ja pewnie zostane ale do Wtorku :polew:

Opublikowano

Murzynek Ja pewnie zostane ale do Wtorku :polew:

hyhyhy, a jak piknie bedzie to prosto z KCH do wisly :polew:

Opublikowano

Cuber, o której godzinie jutro wyjeżdzacie do Chrzanowa?? My ze Slawqiem planujemy być wcześniej w Kraku. Najprawdopodobniej bedziemy w okolicach Galerii Kazimierz, wiec może zrobimy jeszcze szybkiego spota w Karku?? albo umówimy sie jakoś i pojedziemy razem do Chrzanowa??

Bedziemy dzwonić jak bedziemy dojeżdzać do Krk.

Opublikowano

jeszcze nie zrobiles tego pazdziocha?? :decayed:

tak mega - moimi rencami

FMIC jest :naughty: CS-przyszly tydzien.....Jutro odbieram nowe hamulce zeby miec czym hamowac :>
Opublikowano

jak myslicie, koniec zimy juz ? :mysli:

Opublikowano

ja widze snieg za oknem. Nie wiem czy to przerzuty z watroby czy realia

Opublikowano
  • Autor

Cuber, o której godzinie jutro wyjeżdzacie do Chrzanowa?? My ze Slawqiem planujemy być wcześniej w Kraku. Najprawdopodobniej bedziemy w okolicach Galerii Kazimierz, wiec może zrobimy jeszcze szybkiego spota w Karku?? albo umówimy sie jakoś i pojedziemy razem do Chrzanowa??

Bedziemy dzwonić jak bedziemy dojeżdzać do Krk.

spoko :th: dajcie znac jak bedziecie

My planujemy być na Orlenie za bramkami na autobanie A4 o godzinie 17-10

Opublikowano

OK, to jak sie nie spotakmy pod Kazimierzem, to bedziemy 17:10 na ORLENIE

Opublikowano
  • Autor

jak myslicie, koniec zimy juz ? :mysli:

sniegu mam nadzieje ze juz nie bedzie ale zimno jest jak cholera......brrrrrrrrrrrrr

Opublikowano

sniegu mam nadzieje ze juz nie bedzie ale zimno jest jak cholera......brrrrr

kuźwa, też nie miało kiedy się wysrać z tym śniegiem :ranting1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.