Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jakby co to poczekacie z 2 minutki na PIEKNA A6 ?? :naughty

tylko A6 nie zmieści się cała w KCH :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na czym ten teścik polega?

Panowie jakby co to poczekacie z 2 minutki na PIEKNA A6 ?? :naughty

tylko A6 nie zmieści się cała w KCH :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zobacz na poczatek jakiejkolwiek strony. W KCH tez to sie zmieni po spocie w zatorze

Opublikowano
  • Autor

Panowie jakby co to poczekacie z 2 minutki na PIEKNA A6 ??

No na Ciebie poczekamy ale z Tym A6 to przesadziłes a juz wogóle ze piękne :polew: :polew:

Opublikowano

Cuber Ty mi kotku lepiej powiedz jak Ci sie podoba koncepcja spotów - w koncu jestes autorem tego watku (wprowadzilem mody)

Opublikowano
  • Autor

Cuber Ty mi kotku lepiej powiedz jak Ci sie podoba koncepcja spotów - w koncu jestes autorem tego watku (wprowadzilem mody)

wyraziłem opinie na KCH :gwizdanie:

Opublikowano

w KCH jest duzy, bo jest duzo info tu jest maly i mozna go jeszcze bardziej ograniczyc, a kazdy nowy bedzie wiedzial gdzie co i jak ;) Czekam na nowa opinie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Murzynek nowa opinia :

Pierwszy post na kazdej stronie wygląda

Z A J E B I Ś Ć I E :th:

Opublikowano

widzisz jak sie ladnie mozna dogadac i kompromisik osiagnac :evil: za to Cie lubie chlopaku :polew: :gwizdanie:

Sokolik popracujesz nad grafika naszego 1 posta, bo teraz jest on bardzo reprezentacyjny

Opublikowano

Sokolik popracujesz nad grafika naszego 1 posta, bo teraz jest on bardzo reprezentacyjny

:th:

Opublikowano

czytalem 1 strone i juz mialem Was opierdzielic ze tyle pistow bezemnie :polew: podoba sie 1 post by ptaszyna polujaca zwana sokolem polskim??

Opublikowano
:hi: Wszyscy
Opublikowano

Witam wszystkich :hi: nooo Panowie nie staracie się, jak tak dalej pójdzie to KCH przegoni Krakowskie i będą mieli więcej stron naspamowane od nas.....

no specjalnie zrobili ten zlot żeby sobie posty w temacie podciagnąć :przebiegly::decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: nooo Panowie nie staracie się, jak tak dalej pójdzie to KCH przegoni Krakowskie i będą mieli więcej stron naspamowane od nas.....

no specjalnie zrobili ten zlot żeby sobie posty w temacie podciagnąć :przebiegly::decayed:

dokładnie :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich :hi: nooo Panowie nie staracie się, jak tak dalej pójdzie to KCH przegoni Krakowskie i będą mieli więcej stron naspamowane od nas.....

Adik a sam ile tam na spamowałeś ? :gwizdanie:

Ogrowy Adik i cała reszta jak sie ustawiamy na jutro ?

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: nooo Panowie nie staracie się, jak tak dalej pójdzie to KCH przegoni Krakowskie i będą mieli więcej stron naspamowane od nas.....

Adik a sam ile tam na spamowałeś ? :gwizdanie:

Ogrowy Adik i cała reszta jak sie ustawiamy na jutro ?

no sam nie wiem jakieś propozycje ?
Opublikowano
  • Autor

umawiamy sie jutro o godzinie 17-10 na stacji ORLEN za bramkami na Autobanie A4

Opublikowano

umawiamy sie jutro o godzinie 17-10 na stacji ORLEN za bramkami na Autobanie A4

tak jest Vipie :kox:
Opublikowano

nic Ci nie będę dodawał

To może by tak jeszcze coś usunąć?? :evil: :evil:

Opublikowano

U mnie avatara dalej nie widać.... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.