Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

adik co Ty myslisz ze przyjedziemy na stacje i odrazu wyjedziemy ?biorąc pod uwage ze sie wszyscy spóźnia wiec nie marudź :bicz:

mega a skad masz dodawanego Avatara??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak jest Vipie :kox:

mam rozumiec ze bedziesz odpowiednio wczesniej>???[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 10:04 _________________________________________________

umawiamy sie jutro o godzinie 17-10 na stacji ORLEN za bramkami na Autobanie A4

to ile ty chcesz do KCH jechac?? 20 minut?? :naughty: no chyba że jeszcze bierzesz pod uwagę że zabłądzimy w wielkim mieście :gwizdanie:

Adi nie za bardzo wiem czy dam rade być wcześniej po ciebie :gwizdanie: zgadamy sie na gg
Opublikowano

Nie foc**j mi się tu :tongue4: po prostu nie wiem czy zdążę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie foc**j mi się tu :tongue4: po prostu nie wiem czy zdążę :gwizdanie:

a jak tam noga panie ogrze ? :gwizdanie:

Opublikowano

Nie foc**j mi się tu :tongue4: po prostu nie wiem czy zdążę :gwizdanie:

a jak tam noga panie ogrze ? :gwizdanie:

c**jowo za przeproszeniem :kox:, napier***** jak trala, ale przeżyję :tongue4:

i tak myślę że na jutro to go zdejmę ten gips w piz*u :gwizdanie:

Opublikowano

podpadłeś oj podpadłeś :polew:

Najlepszym się zdarza, dlatego jeśli tylko popełniłem jakiś błąd to proszę mi go wskazać a jeśli nie to co tu się dzieje.

No można w sposób: "Nic Ci nie będe dodawał"

Ale mnie mama uczyła żeby się grzecznie do ludzi odnosić.

Opublikowano

A ktoś tu mówił że nie jest spamerem :polew: :polew: :polew:

Maxiu rozszyfruj swojego posta :notworthy:

Opublikowano

A ktoś tu mówił że nie jest spamerem :polew: :polew: :polew:

Maxiu rozszyfruj swojego posta :notworthy:

To może ja spróbuję:

:hi::kox: :kox: :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :cool: :cool:

:quattro::dance:

:hi:--- Dzień dobry wszystkim,

:kox:--- pada śnieg,

:naughty: --- tak, tak pada śnieg,

:decayed: --- a co się dzieje jak pada śnieg??

:cool: --- tak, tak,

:quattro: --- quattro rządzi,

:dance: --- ou yeah....

Opublikowano

I wszystko w temacie :polew:

Opublikowano

A ktoś tu mówił że nie jest spamerem :polew: :polew: :polew:

Maxiu rozszyfruj swojego posta :notworthy:

To może ja spróbuję:

:hi::kox: :kox: :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :cool: :cool:

:quattro::dance:

:hi: --- Dzień dobry wszystkim,

:kox: --- pada śnieg,

:naughty: --- tak, tak pada śnieg,

:decayed: --- a co się dzieje jak pada śnieg??

:cool: --- tak, tak,

:quattro: --- quattro rządzi,

:dance: --- ou yeah....

dokladnie o to mi chodzilo :) MEGA :P

A ogr jak to ogr nie rozumie :P

Opublikowano
  • Autor
:stupid2:
Opublikowano

Siema wszystkim,snieg spadnie i zniknie,przeciez nie pora na snieg :polew:

Opublikowano
  • Autor

Siema wszystkim,snieg spadnie i zniknie,przeciez nie pora na snieg :polew:

no w końcu jutro zakładam laetnie 17stki :kox:

Opublikowano

Siema wszystkim,snieg spadnie i zniknie,przeciez nie pora na snieg :polew:

no w końcu jutro zakładam laetnie 17stki :kox:

W krk to juz raczej nie bedzie sniegu,ja zaloze dopiero kolo polowy marca :przebiegly:
Opublikowano

A ogr jak to ogr nie rozumie :P

... :embarrassed:

Opublikowano

A ogr jak to ogr nie rozumie :P

... :embarrassed:

czasami lepiej powstrzymać się od komentarza :wink4:
Opublikowano

kto nam poodklejal wątki w malopolskim i co komu to przeszkadzalo?? Az mi sie nie chce komentowac zachowania coniektorych

Opublikowano

:stupid2:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kto nam poodklejal wątki w malopolskim i co komu to przeszkadzalo?? Az mi sie nie chce komentowac zachowania coniektorych

NO WŁASNIE KTO I W JAKIM CELU ?????

dzięki wszystko wiadome tylko po co ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.