Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mega ja widze swoj i twój avatar. A jak u ciebie???

chyba wszyscy już widzą :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No panowie , kto w końcu jedzie do KCH ? Pasowało by sie jakos ustawić co do wyjazdu....

Proponuje zebrac sie o 17-10 za bramkami na stacji Orlenu.....17-15 wyjedziemy co by być w KCH na 17-30 :th:

Opublikowano

Pasowało by sie jakos ustawić co do wyjazdu....

my już czekamy :naughty:

Opublikowano
:mysli: przewidujesz jakies korki, ze bierzesz 30% zapasu czasu z bramek?? :blink:
Opublikowano
  • Autor

:mysli: przewidujesz jakies korki, ze bierzesz 30% zapasu czasu z bramek?? :blink:

heheheheheheh :polew: no wiesz różnie to bywa :evil:

Opublikowano

wiem, wiem, ale i znam Ciebie ;) "damy rade, Jak nie prawa, to lewa strona jade ..." :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ogrowy gdzie jestes ? BMW juz stoi w garazy ? :evil:

Opublikowano

Wrzuciłem ponownie avatar, miał i ma 24 KB, a dfopuszczalne jest do 50 KB.

A ja pier.ole i nie dodaje- MA GO WRZUCIĆ TEN KTO GO USUNĄŁ. Mój miał niecałe 9KB, więc nikt mi nie powie że był za duży. Ktoś sobie chyba zaczyna jaja robić.Za chwilę zostanie sam na tym forum i co i komu wtedy będzie usuwał??

nic Ci nie będę dodawał

Opublikowano

Wrzuciłem ponownie avatar, miał i ma 24 KB, a dfopuszczalne jest do 50 KB.

A ja pier.ole i nie dodaje- MA GO WRZUCIĆ TEN KTO GO USUNĄŁ. Mój miał niecałe 9KB, więc nikt mi nie powie że był za duży. Ktoś sobie chyba zaczyna jaja robić.Za chwilę zostanie sam na tym forum i co i komu wtedy będzie usuwał??

nic Ci nie będę dodawał

LOL :decayed:

Opublikowano

No panowie , kto w końcu jedzie do KCH ? Pasowało by sie jakos ustawić co do wyjazdu....

Proponuje zebrac sie o 17-10 za bramkami na stacji Orlenu.....17-15 wyjedziemy co by być w KCH na 17-30 :th:

Cuberos, ja na 80% dojadę do Zatoru koło 19, ale jakby się coś zmieniło, daję cynk telefoniczny ;)

Opublikowano
  • Autor

Wrzuciłem ponownie avatar, miał i ma 24 KB, a dfopuszczalne jest do 50 KB.

A ja pier.ole i nie dodaje- MA GO WRZUCIĆ TEN KTO GO USUNĄŁ. Mój miał niecałe 9KB, więc nikt mi nie powie że był za duży. Ktoś sobie chyba zaczyna jaja robić.Za chwilę zostanie sam na tym forum i co i komu wtedy będzie usuwał??

nic Ci nie będę dodawał

ale o co Chodzi?? :mysli:

Opublikowano

Ja tez nie zabardzo czaje baze :kox:

Opublikowano

trza się było pokazać :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

trza się było pokazać :rolleyes:

być moze i masz racje .....

:polew:

Opublikowano

właśnie orgowaty :foch: o kolegach nie pomyślałeś i właśnie koledzy :foch: o kolegach też nie myslicie....

a co wy specjalne zaproszenie potrzebujecie, no bez przesady Panowie, drzwi są zawsze otwarte i zawsze zostaniecie mile :hi:

niektórzy rzecz jasna :chytry:

heh gips na 3 tygodnie :wallbash:

Jestem jestem Cuberku, BMW zaparkowane i wypieszczone, a było ciężko się zmobilizować, wiesz czemu :gwizdanie:

Opublikowano

właśnie orgowaty :foch: o kolegach nie pomyślałeś i właśnie koledzy :foch: o kolegach też nie myslicie....

a co wy specjalne zaproszenie potrzebujecie, no bez przesady Panowie, drzwi są zawsze otwarte i zawsze zostaniecie mile :hi:

niektórzy rzecz jasna :chytry:

heh gips na 3 tygodnie :wallbash:

Jestem jestem Cuberku, BMW zaparkowane i wypieszczone, a było ciężko się zmobilizować, wiesz czemu :gwizdanie:

cze ogrowaty... kieliszek dasz rade podniesc z tym gipsem??

Opublikowano

właśnie orgowaty :foch: o kolegach nie pomyślałeś i właśnie koledzy :foch: o kolegach też nie myslicie....

a co wy specjalne zaproszenie potrzebujecie, no bez przesady Panowie, drzwi są zawsze otwarte i zawsze zostaniecie mile :hi:

niektórzy rzecz jasna :chytry:

heh gips na 3 tygodnie :wallbash:

Jestem jestem Cuberku, BMW zaparkowane i wypieszczone, a było ciężko się zmobilizować, wiesz czemu :gwizdanie:

cze ogrowaty... kieliszek dasz rade podniesc z tym gipsem??

spokojna Twoja główka, gips na nodze a nie wiem jak w KCH ale w KRK ręką kielonki wznosimy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

w KCH jak kto moze ;)

Pany robie taki maly tescik... jak nie bedzie halo to gadac :P

Opublikowano

w KCH jak kto moze ;)

Pany robie taki maly tescik... jak nie bedzie halo to gadac :P

na razie nic :gwizdanie:
Opublikowano

A mnie to wk***ia :P Ten tescik hehehe , zwlaszcza w KCH , u nas to jakos ujdzie :P

BTW.

Panowie jakby co to poczekacie z 2 minutki na PIEKNA A6 ?? :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.