Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto nam poodklejal wątki w malopolskim i co komu to przeszkadzalo?? Az mi sie nie chce komentowac zachowania coniektorych

To nie ja, jedyne co przed chwilą odklejałem to blaszka od Nokii 5200, no chyba że przy tym sie gdzieś zahaczyło, ale nie chciałem- POWAŻNIE!!! :( :(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto nam poodklejal wątki w malopolskim i co komu to przeszkadzalo?? Az mi sie nie chce komentowac zachowania coniektorych

no też mi coś nie pasowało rano, ale ja tam się nie wychylam na forum z opiniami :gwizdanie:

ale na gg czy tam w realu to znasz moje zdanie :wink4:

Opublikowano

No to teraz ja się pobawię z rozszyfrowaniem przekazu kolegi Maxa

:hi: - chciałem kiedyś być góralem

:kox: - ale miałem za długie zęby

:kox: - i hamowałem nimi jak jechałem bryczką po krupówkach

:naughty: - pomyślałem pójdę do dentystki

:naughty: - i przyszlifuje kły

:decayed: - okazało się że trzeba rwać

:decayed: - ale nie ma tego złego ..., jest gdzie papierosa schować

:cool: - za to że byłem dzielny , dostałem okulary

:cool: - teraz wyglądam jak mafia

:quattro: - w dodatku ma kładro

:dance: - jaki ja jestem pojeb...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to teraz ja się pobawię z rozszyfrowaniem przekazu kolegi Maxa

:hi: - chciałem kiedyś być góralem

:kox: - ale miałem za długie zęby

:kox: - i hamowałem nimi jak jechałem bryczką po krupówkach

:naughty: - pomyślałem pójdę do dentystki

:naughty: - i przyszlifuje kły

:decayed: - okazało się że trzeba rwać

:decayed: - ale nie ma tego złego ..., jest gdzie papierosa schować

:cool: - za to że byłem dzielny , dostałem okulary

:cool: - teraz wyglądam jak mafia

:quattro: - w dodatku ma kładro

:dance: - jaki ja jestem pojeb...

:polew: :polew: :polew:

Tos dopier...lil :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No to teraz ja się pobawię z rozszyfrowaniem przekazu kolegi Maxa

:kox: - ale miałem za długie zęby

:laghing2:

Opublikowano

No to teraz ja się pobawię z rozszyfrowaniem przekazu kolegi Maxa

:hi: - chciałem kiedyś być góralem

:kox: - ale miałem za długie zęby

:kox: - i hamowałem nimi jak jechałem bryczką po krupówkach

:naughty: - pomyślałem pójdę do dentystki

:naughty: - i przyszlifuje kły

:decayed: - okazało się że trzeba rwać

:decayed: - ale nie ma tego złego ..., jest gdzie papierosa schować

:cool: - za to że byłem dzielny , dostałem okulary

:cool: - teraz wyglądam jak mafia

:quattro: - w dodatku ma kładro

:dance: - jaki ja jestem pojeb...

:polew: :polew: :polew:

zaraz pierdolne ze śmiechu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

:dance:- jaki ja jestem pojeb...

:polew: :laghing2:

Opublikowano

Cuber jak ty zacytowales to czego ja nie pisalem :mysli::polew: :polew:

Opublikowano

Trzenislawie moj ty drogi :P Wyszlo ci :th: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

oj wesole jest zycie struszka :polew:

Opublikowano

O co chodzi z tym odklejaniem?? Poprzyklejaliście tematy w dziale Małopolskie i ktoś je odkleił ?? Dobrze rozumiem ??

Opublikowano

Dobrze Hugo[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:09 _________________________________________________+ pare innych tematów, ale to sobie zostawimy na Wisle ;)

Opublikowano

ooo sam prezes zawitał do Królewskiego Grodu Kraka :hi:

Opublikowano

ooo sam prezes zawitał do Królewskiego Grodu Kraka :hi:

Ty też Grzesiu miałeś być góralem? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze Hugo[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:09 _________________________________________________+ pare innych tematów, ale to sobie zostawimy na Wisle ;)

dokłądnie :gwizdanie:

Opublikowano

:drunk: :drunk: :drunk:

mat maks - mam to przetłumaczyć?

Opublikowano

No ok to pogadamy w Wiśle w takim razie :th:

Opublikowano
  • Autor

:drunk: :drunk: :drunk:

mat maks - mam to przetłumaczyć?

dajesz dajesz[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:16 _________________________________________________

No ok to pogadamy w Wiśle w takim razie :th:

juz sie doczekac nie moge :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.