Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak jutro będzie kiełbacha to może podjadę audicą :naughty:

pawel1380

masz nieregulaminowy podpis

bana dostaniesz :)

? :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba ze z tym??

Opublikowano

jak jutro będzie kiełbacha to może podjadę audicą :naughty:

pawel1380

masz nieregulaminowy podpis

bana dostaniesz :)

? :mysli:

j.w.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany potrzebuje adres do dobrego zakladu samochodowego w krk.Brat ma problem z hamulcami pedal hamulca jest twardy i kiepsko hamuje :confused4: potrzebna jest dobra diagnoza.

Opublikowano

witam wsyzstkich prosze o jakies namiary na jakis zlocik a4 w krk albo w okolicy w najbliyszym czasie, dziekuje i pozdrawiam.

Opublikowano

witam wsyzstkich prosze o jakies namiary na jakis zlocik a4 w krk albo w okolicy w najbliyszym czasie, dziekuje i pozdrawiam.

przeszły czy przyszły ?

Opublikowano

no raczej przyszly..... :)

Opublikowano

Jeśli masz na myśli spoty to masz w temacie :gwizdanie:

Tylko nie na dachu a na poziomie niebieskim.

Filmik od Seatów.

Widzieli :shocked:

http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=1570220632#gallery

Opublikowano

oki a jak sprawa wzglada w najblizsza niedziele tzn. wielka.... 24.04.11....

Opublikowano

oki a jak sprawa wzglada w najblizsza niedziele tzn. wielka.... 24.04.11....

Zaprawdę powiadam CI WIELKA JEST NIEDZIELA 24/04 :D

Opublikowano

ha ha to wiem nie od dzisiaj ale czy nie bede sam pod galeria 24.04. o 19.00...... czy moze poczekac tydzien bo ogolnie to potrzebuje kogos kto mial do czynienia z 2.8 V6 i ma na ten temat cos madrego do powiedzenia... :)

Opublikowano

Panowie co myślicie aby środowe kiełbaski weszły na stałe w Nasz tygodniowy Plan ? :mysli:

A są jakieś kiełbaski co środę :?: :mysli:

A nie wystarczy jak to będzie w strefie śmiechu :?:

Kopiujesz ten link po całym forum...

Opublikowano

oki a jak sprawa wzglada w najblizsza niedziele tzn. wielka.... 24.04.11....

Powinien być spot wieczorem ale to jeszcze do uzgodnienia :wink4:

jarko wkleiłem tutaj i w miejscu gdzie niebiescy nie mogą zobaczyć tak więc luz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Powinien być spot wieczorem ale to jeszcze do uzgodnienia

Pablo w Niedzielę chcesz robic spota? :shocked: :shocked: :shocked:

Jutro lub w Czwartek mozemy zrobić spota zamiast Niedzielli pod Halą na kieblaskach :cool1: Co Wy na to ?

ps. www.wiocha.pl i lans z NK :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Powinien być spot wieczorem ale to jeszcze do uzgodnienia

Pablo w Niedzielę chcesz robic spota? :shocked: :shocked: :shocked:

Jutro lub w Czwartek mozemy zrobić spota zamiast Niedzielli pod Halą na kieblaskach :cool1: Co Wy na to ?

ps. www.wiocha.pl i lans z NK :polew: :polew: :polew:

Wydawało mi się że kiedyś w plazie robiliśmy :decayed:

Ok to uzgodnimy tak jak mówisz albo jutro albo we czwartek :naughty:

A co do linków to ludzie mają nieźle nasrane :polew:

Cuber widziałeś ten filmik Battlefield'a 3 co wczoraj wrzuciłem, nieźle by się grało on-line tak jak kiedyś graliśmy w medala :kox:

Tylko pewnie większość by musiała zmienić kompy by udźwignąć taką grafę :decayed:

Opublikowano

Ja z kiełbaskami odpadam... Jutro jadę na mecz, a w czwartek żona idzie na angielski...

Za to w niedzielę bardzo chętnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja Niedziele obecną spedzam z rodziną ( w końcu Święta ) myślę ze wiekszość również wiec Ja odpadam ( mam dośc spotów w 3-4 auta ) jak ktos chce to czemu nie zgadujcie się i spotujcie robaczki hehehe :gwizdanie:

poczekamy na innych co sadza o spocie możemy zrobic w Piatek przykładowo :kox:

Opublikowano

Kto chce żelki :?: :polew:

za***ista strona i dobry zwiastun :kox:

http://hopfilm.pl/

Opublikowano

Hehe tak zapodałem temata, ale ze spotem w GK w niedzielę to nie ma sensu...

Akurat mam wolne i jestem chętny coś zrobić - w domu siedzieć raczej nie będę :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.