Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pablo sam sobie załóż :gwizdanie: :wallbash:

ps. Pablo po co kopiujesz innych posty i wklejasz tutaj ? :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Dzięki za kiełkachę Tomek sorry

Pasibrzuch egoista :przebiegly:

Sokół :shocked: ale Ci gorgoli ten wygar lepiej niż w tej subarze jak dałeś w palnik to u mnie się podłoga w aucie trzęsła :rolleyes:

Opublikowano

:hi: witajcie Kamraci

no i kontrolka sama zgasła :rolleyes:

jak tam po kiełbaskach, żałuje ze nie mogłem podziwiać tej rakiety Sokoła :confused4:

Opublikowano

:hi:

Dzięki za kiełkachę Tomek sorry

Pasibrzuch egoista :przebiegly:

Sokół :shocked: ale Ci gorgoli ten wygar lepiej niż w tej subarze jak dałeś w palnik to u mnie się podłoga w aucie trzęsła :rolleyes:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:23_________________________________________________KAMIL wszystkiego najlepszego dużej cysterny BP i kupe kasy
Opublikowano
  • Autor

KAMIL wszystkiego najlepszego dużej cysterny BP i kupe kasy [/b]

:mysli: :mysli: :mysli: Sokół ma 27 Kwietnia jeśli o Nim pisałes :cool1:

Opublikowano

KAMIL wszystkiego najlepszego dużej cysterny BP i kupe kasy [/b]

tak jak wczoraj rozmawialiśmy może być tak że mu to przy "normalnej" :decayed: jeździe będzie palić tyle co wasze TDI skoro to waży 1,1T :mysli:

KAMIL wszystkiego najlepszego dużej cysterny BP i kupe kasy [/b]

:mysli: :mysli: :mysli: Sokół ma 27 Kwietnia jeśli o Nim pisałes :cool1:

chciał być pierwszy :rolleyes:

no i kontrolka sama zgasła :rolleyes:

Widzisz :wink4:

Opublikowano

KAMIL wszystkiego najlepszego dużej cysterny BP i kupe kasy [/b]

:mysli: :mysli: :mysli: Sokół ma 27 Kwietnia jeśli o Nim pisałes :cool1:

tak :mysli: [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 14:45_________________________________________________

KAMIL wszystkiego najlepszego dużej cysterny BP i kupe kasy [/b]

tak jak wczoraj rozmawialiśmy może być tak że mu to przy "normalnej" :decayed: jeździe będzie palić tyle co wasze TDI skoro to waży 1,1T :mysli:

KAMIL wszystkiego najlepszego dużej cysterny BP i kupe kasy [/b]

:mysli: :mysli: :mysli: Sokół ma 27 Kwietnia jeśli o Nim pisałes :cool1:

chciał być pierwszy :rolleyes:

no i kontrolka sama zgasła :rolleyes:

dokładnie aby nie zapomnieć :wink4:

Opublikowano

:hi:

Dzięki za kiełkachę Tomek sorry

Pasibrzuch egoista :przebiegly:

Sokół :shocked: ale Ci gorgoli ten wygar lepiej niż w tej subarze jak dałeś w palnik to u mnie się podłoga w aucie trzęsła :rolleyes:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:23_________________________________________________KAMIL wszystkiego najlepszego dużej cysterny BP i kupe kasy

a dziękuje :decayed:

dzisiaj cewka i moduł wymienione

już aż tak nie drga przy przyśpieszaniu

trzeba dyfer na sztywno zrobić i będzie git

a tak poza tym to jeszcze w ch*uj to zrobienia

aaa i chyba nie pali jak tdi bo wczoraj jadąc na kiełbaski zatankowałem za 100 zł, dzisiaj na wielicką i spowrotem i jest tyle ile przed tankowaniem ;( :decayed:

1,87 l/h na vagu pokazuje

Opublikowano

...aaa i chyba nie pali jak tdi bo wczoraj jadąc na kiełbaski zatankowałem za 100 zł, dzisiaj na wielicką i spowrotem i jest tyle ile przed tankowaniem ;( :decayed:

1,87 l/h na vagu pokazuje

Upss.... :embarrassed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Spokojnych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych, smacznej święconki i mokrego Dyngusa wszystkim życzę

A na marginesie :hi:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 18:07_________________________________________________A żeby być najpierwszym z pierwszych to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin wszystkim życzę :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sprzątacie wszyscy czy co że tu taka cisza :wink4:

Opublikowano

sprzątacie wszyscy czy co że tu taka cisza :wink4:

Już zrobione porządki :naughty:

Nie wiem jak reszta :decayed:

Opublikowano

Ja sięwybieram ze znajomymi do Barcelony :)

Opublikowano
  • Autor

Ja się wybieram ze znajomymi do Barcelony :)

Dziś smigałes Limanowskiego ok 14-40 hehehe miałem zatrąbic ale byłes tak przejęty prowadzeniem że sie bałem ze dostaniesz zawału :tongue4:

Opublikowano

Ja się wybieram ze znajomymi do Barcelony :)

Ale ci dobrze,...uwielbiam Barcelonę..

Opublikowano

Ja się wybieram ze znajomymi do Barcelony :)

Dziś smigałes Limanowskiego ok 14-40 hehehe miałem zatrąbic ale byłes tak przejęty prowadzeniem że sie bałem ze dostaniesz zawału :tongue4:

nie prowadzeniem tylko akurat przepinałem sięna Gaz :)

Opublikowano
  • Autor

nie prowadzeniem tylko akurat przepinałem się na Gaz

:naughty:

:polew::wink4:

Opublikowano

Ja się wybieram ze znajomymi do Barcelony :)

Dziś smigałes Limanowskiego ok 14-40 hehehe miałem zatrąbic ale byłes tak przejęty prowadzeniem że sie bałem ze dostaniesz zawału :tongue4:

nie prowadzeniem tylko akurat przepinałem się na Gaz :)

Zgrywus :gwizdanie:

Powitał :hi:

Opublikowano

Ja się wybieram ze znajomymi do Barcelony :)

Dziś smigałes Limanowskiego ok 14-40 hehehe miałem zatrąbic ale byłes tak przejęty prowadzeniem że sie bałem ze dostaniesz zawału :tongue4:

nie prowadzeniem tylko akurat przepinałem się na Gaz :)

Zgrywus :gwizdanie:

Powitał :hi:

zieluch 100 lat Cie nie widziałem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.