Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyemigrował na północ :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Panowie ja właśnie z myjki wróciłem 23 była a kolejki jak do mięsnego za komuny :wallbash: czy każdy Polak chce pokazać sie czystym samochodem u Rodziny :mysli: moze to i dobrze :naughty:

a więc tak:

Wszystkiego najlepszego przede wszystkim spokoju i spędzenia Świąt w gronie Rodziny, zatrzymania na chwile i zwrócenia uwagi co tak naprawde w życiu jest najważniejsze (oprócz Audi ma sie rozumieć :decayed:) a tak pozatym zdrowia, uśmiechu i dystansu do samego siebie tego Wam wszystkim życze i ciesze sie ze jest takie forum bo lubie oglądać wasze mordki co jakiś czas :good:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 00:03_________________________________________________ale pojechałem sentymentalnie :rolleyes:

Opublikowano

:hi: Panowie ja właśnie z myjki wróciłem 23 była a kolejki jak do mięsnego za komuny :wallbash: czy każdy Polak chce pokazać sie czystym samochodem u Rodziny :mysli: moze to i dobrze :naughty:

a więc tak:

Wszystkiego najlepszego przede wszystkim spokoju i spędzenia Świąt w gronie Rodziny, zatrzymania na chwile i zwrócenia uwagi co tak naprawde w życiu jest najważniejsze (oprócz Audi ma sie rozumieć :decayed:) a tak pozatym zdrowia, uśmiechu i dystansu do samego siebie tego Wam wszystkim życze i ciesze sie ze jest takie forum bo lubie oglądać wasze mordki co jakiś czas :good:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 00:03_________________________________________________ale pojechałem sentymentalnie :rolleyes:

Witam :hi:

Powiem Ci Boseron, że jak nigdy nie płaczę tak teraz łeska mi sie w oku zaszkliła :) Ty zamiast Darka Nowaka w Komendzie powinieneś być celebrytą. Z takim gadanym to nawet by Lecha z Wawelu przenieśli :)

Również przy okazji Panowie i Panie chcę życzyć tego co najpiękniejsze w gronie rodzinnym, a na ulicy aby w ciągu tych kilku dni każdy z Was miał czyste furki :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie i Panie,

Wesołych i Radosnych Świąt Wielkanocnych

99864516.jpg

Opublikowano

:hi:

Wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkiej Nocy.

Opublikowano

:hi:

również Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych

Opublikowano

:hi:Najlepszego Henie

P.S. Nie zechlać się za mocno :gwizdanie:

Opublikowano

P.S. Nie zechlać się za mocno :gwizdanie:

Dobra :decayed:

Opublikowano

Witam

wesołych świąt dla wszystkich nawet tych co mają diesla ( a zwłaszcza BLB :naughty:)

Mam pytanie czy ktoś wie w którym dokładnie miejscu jest planowany węzeł S7 "Kocmyrzowska" ?

Opublikowano

Witam. wesolych swiat

Opublikowano

jest na PS3 jakis fajny symulator lotow zwlaszcza śmigłowcowych ??

Opublikowano

Witam Wszystkich!:D

Wesołych i spokojnych życzę:)

55307-jaja.PNG

Opublikowano

jest na PS3 jakis fajny symulator lotow zwlaszcza śmigłowcowych ??

napij sie w Święta bedziesz miał symulator lotów w realu

Opublikowano

jest na PS3 jakis fajny symulator lotow zwlaszcza śmigłowcowych ??

napij sie w Święta bedziesz miał symulator lotów w realu

kiedy wątroba jużnie może :P

Opublikowano

jest na PS3 jakis fajny symulator lotow zwlaszcza śmigłowcowych ??

napij sie w Święta bedziesz miał symulator lotów w realu

kiedy wątroba już nie może :P

to wal dożylnie

Opublikowano

dozylnie to niemozliwe smierc ale mozna na tzw wacika :decayed:

Opublikowano

Macie w święta pomysły widzę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.