Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek miales cos z tym wspolnego???

fakaju :tongue4:

Pany potrzebuje adres do dobrego zakladu samochodowego w krk.Brat ma problem z hamulcami pedal hamulca jest twardy i kiepsko hamuje :confused4: potrzebna jest dobra diagnoza.

zapieczone cylinderki

źle wyregulowany wyłącznik stopu

uszkodzona pompa hamulcowa

uszkodzona płyta zaworowa pompy ABS (jeśli coś takiego jak ABS jest w tym aucie :wink4:)

Zaprawdę powiadam CI WIELKA JEST NIEDZIELA 24/04 :D

i co z tego jak i tak nic z niej nie będziesz pamiętał :tongue4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dajcie znac gdyby cos wypalilo w tym tygodniu..... chetnie podjade w kazdy dzien wieczorem...

Opublikowano

poczekamy na innych co sadza o spocie możemy zrobic w Piatek przykładowo :kox:

w piątek jest raczej post jakoś tak z tego co pamiętam z religii więc chyba kiełbasa nie bardzo :mysli:

Opublikowano

poczekamy na innych co sadza o spocie możemy zrobic w Piatek przykładowo :kox:

w piątek jest raczej post jakoś tak z tego co pamiętam z religii więc chyba kiełbasa nie bardzo :mysli:

To zrobimy jutro albo pojutrze spota i kropka :kox::decayed:

Pogoda będzie taka sama jutro i we czwartek :)

Opublikowano

czyli dziśkiełbacha :)

Opublikowano

:hi:

Panowie byłęm wczoraj w Łodzi-Atlas Arena na koncercie Rogera Watersa członka i założyciela legendarnej grupy Pink Floyd i powiem Wam ze widowisko było :kox: repertuar z płyty "The Wall"

http://cjg.gazeta.pl/CJG_Lodz/1,104407,9466138,Sciana_uwspolczesniona__Waters_w_Atlas_Arenie.html

Opublikowano
  • Autor

:siema::hi:

ps. no dziś kiełbacha moze byc no chyba że jutro :naughty:

Opublikowano

powiem tak, niedziela odpada bo jechać w Wielką Niedziele na spota to trzeba być images?q=tbn:ANd9GcRm6RfggQJq0mMZ6e9okFnac4M75kqCW06OsKysBKpsjell1tCBJEgnXQ

ale dziś czemu nie.... :wink4:

Opublikowano

ja bym sie pisal na jutro :naughty::hi: :hi:

Opublikowano

Boseron i co :mysli:

Opublikowano

Boseron i co :mysli:

poszły :confused4:

Opublikowano

:bry:

Chłopaki to jak dziś czy jutro robimy spota :?:

Opublikowano

mnie wsio ryba dostosuje sie. no i moze zamiast ktoregos spota niedzielnego bysmy sobie na centalnej wyjaśnili kilka spraw?? :> bo nie ukrywam ze kilka osob bym odpalił :>

Opublikowano

mnie wsio ryba dostosuje sie. no i moze zamiast ktoregos spota niedzielnego bysmy sobie na centalnej wyjaśnili kilka spraw?? :> bo nie ukrywam ze kilka osob bym odpalił :>

jestem za tez bym pocisnął kulkami :good:

Opublikowano
  • Autor

mnie wsio ryba dostosuje sie. no i moze zamiast ktoregos spota niedzielnego bysmy sobie na centalnej wyjaśnili kilka spraw?? :> bo nie ukrywam ze kilka osob bym odpalił :>

Może jutro spot o 21-szej pod Halą Targową :naughty:

ps. to ogranijcie temat kulek :decayed:

Opublikowano

ogarnąłem temat kulek :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199823.msg2356347#msg2356347[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 16:43_________________________________________________ja jutro odpadam z kiełbaską bo mam dyżur nocny w pracy :confused4:

Opublikowano

W R8 przecież nie ma pakietu Sline z czego jest ta kiera? :mysli:

Opublikowano

Ja obstawiam że z V10 z carbonem :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.