Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: jakos tak cięzko sie odnaleźć po świętach.

Panowie malował z Was ktoś zaciski hamulcowe, w jakim punkcie w Krakowie i How much ? dzwoniłem do Colorexu malują farbą odporną na temeprature do 400 st.C chyba wystarczy co :mysli: 50zł/zacisk

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

KERCZI sobie malował ostatnio na podwórku :kox:

Pogadaj z nim :wink4:

http://postimage.org/image/2sf6c02bo/ :polew::decayed:

Opublikowano

to wiem widziałem tą fuszere :naughty:

Opublikowano

a cóz tu taka cisza :cool1:

tak sobie wszyscy nawinszowali że nie ma o czym juz pisać :cool1:

Opublikowano

czy ktoś z Was używał kosmetyki meguiar's i cos moze o nich powiedzieć bo zamierzam odświeżyć mój lakier po zimie bo jakis taki matowy jest i chciałem sie troche pobawić z lakierem we własnym zakresie.

No dawać nikt z Was juz nie obchodzi urodziń ? bo nudno coś :wink4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 01:02_________________________________________________będe pierwszy :

Kamil wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin Byku, żeby B-2 rozinęła skrzydła i zawsze była niezawodna i firma rozwijała sie tego Ci życzę.....a i dużo Dzieci bo to sens życia i największe szczęscie. :good:

Opublikowano

:hi: jakos tak cięzko sie odnaleźć po świętach.

Panowie malował z Was ktoś zaciski hamulcowe, w jakim punkcie w Krakowie i How much ? dzwoniłem do Colorexu malują farbą odporną na temeprature do 400 st.C chyba wystarczy co :mysli: 50zł/zacisk

Boseron - kupujesz farbe w "szpraju" i sam malujesz - 20 minut roboty.

Opublikowano

tak to można malować zaciski z maciupkich hamulców 288 w aucie z naklejką na dachu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Sokoł Najlepszego z okazji Urodzin :decayed:

Opublikowano

100 lat!!!

Opublikowano

:hi: jakos tak cięzko sie odnaleźć po świętach.

Panowie malował z Was ktoś zaciski hamulcowe, w jakim punkcie w Krakowie i How much ? dzwoniłem do Colorexu malują farbą odporną na temeprature do 400 st.C chyba wystarczy co :mysli: 50zł/zacisk

Boseron - kupujesz farbe w "szpraju" i sam malujesz - 20 minut roboty.

chyba oddam Kercziemu :wink4:

Opublikowano
:hi: Pany nie ma kto szyb do B7 przednich bocznych POŻYCZYĆ trza mi przegląd zrobić a znajomości brak w tym momencie. Zrywać foli też mi jakoś nie leży :mysli:
Opublikowano

Sokolnh Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!! :wink4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 13:26_________________________________________________

:hi: Pany nie ma kto szyb do B7 przednich bocznych POŻYCZYĆ trza mi przegląd zrobić a znajomości brak w tym momencie. Zrywać foli też mi jakoś nie leży :mysli:

Miodzio zadzwoń do mnie, nie będziesz musiał żadnej folii ściągać :gwizdanie:

A po za tym to :bry:

Opublikowano

Pablo Ci podbije przegląd pieczątka z ziemniaka :polew:

Opublikowano

Pablo Ci podbije przegląd pieczątka z ziemniaka :polew:

Widzisz ty możesz pingwinie pomarzyć o takiej pieczątce :naughty::tongue4:

Opublikowano

tak to można malować zaciski z maciupkich hamulców 288 w aucie z naklejką na dachu :polew: :polew: :polew:

nasz rację :good:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 13:57_________________________________________________

Pablo Ci podbije przegląd pieczątka z ziemniaka :polew:

kolega ma pieczątkę :naughty:
Opublikowano

kolega ma pieczątkę :naughty:

Dokładnie :naughty::decayed:

Opublikowano

Kamil, wszystkiego dobrego :hi:

Opublikowano

Kamil 100LAT, i spelnienia marzen !!! WSZYSTKICH !!!!

Opublikowano

Widzieli :shocked: :shocked: :shocked::evil:

A więc za chwile mega meczyk Real-Barca :kox:

Opublikowano

PABLO odbieraj telefon :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.