Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja do dziś dnia mam ORI radio, zmieniałem na Inne Nie VW ale mi nie podchodziło tak jak piszecie wizualnie

87873458.jpg

Teraz chce zmienić na navi, oczywiście musze kupić ramke z koszem

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tak jak Cuber napisał jestem zwolennikiem ORI. Wolę mieć uboższy i gorszy sprzęt który będzie fajnie komponował się z resztą niż wypasa który będzie mnie raził w oczy.

A u mnie w aucie radyjko raziło Cię w oczy :?:

Opublikowano

Pablo... Nie Tranzit - tylko TRANSIT :wallbash: A telewizor załatwił mi jeden dobry człowiek z forum. Nie powiem że to MIODZIO żeby nie robić kryptoreklamy :decayed:

Ups za szybko pisałem :decayed:

nex :hi: kope lat :naughty:

U Ciebie to najlepiej by było zamontować nawigacje na windowsie która wyglądem przypomina ori, nie wiem jak jest u Ciebie w tej budzie ale miałem już kilku klientów co montowali sobie w passatach czy tak jak ostatnio w nowszym golfie znajomy sobie zamontował i super mu to hula, ma wgraną AM, divx czy mp3 czyta, super rozwiązanie :good:

Coś takiego:

http://allegro.pl/nawigacja-golf-v-touran-passat-jett-mfd2-montaz-i1575930810.html

czy to ale już droższe

http://allegro.pl/nawigacja-dedykowana-tv-dvd-divx-mp3-vw-passat-b5-i1583351226.html

Opublikowano

Ja tak jak Cuber napisał jestem zwolennikiem ORI. Wolę mieć uboższy i gorszy sprzęt który będzie fajnie komponował się z resztą niż wypasa który będzie mnie raził w oczy.

A u mnie w aucie radyjko raziło Cię w oczy :?:

Szczerze powiedziawszy duży ekran robi u Ciebie dobrą robote i fajniej to wygląda niż mój Concert I ale bardziej mi się podoba ORI. Gdybym miał u siebie montować to bez wątpienia wolałbym zrezygnować z technologicznych nowinek i zamontować przestarzałego RNS-a który będzie ładnie komponował się z resztą. A tak poza tym, to wszystko jest kwestią gustu i zasobności portfela :)

Opublikowano

Ale RNS-E jest robiona do nowszych modeli i wcale ładnie do B5 się nie komponuje...

Poza tym nawet jak dorwiesz tą od A6 to i tak od dołu trzeba ją docinać żeby weszła :rolleyes:

Model dedykowany do B6 w B5 nie podejdzie :wink4:

Musiałbyś kupować jakiegoś Navigationa a to już kupa straszna i strata kasy :thumbdown:

No ale jak ktoś woli mieć ori zamiast 7cali i filmy w zajebistej jakości to bardzo proszę :cool1:

Opublikowano

Ale RNS-E jest robiona do nowszych modeli i wcale ładnie do B5 się nie komponuje...

Poza tym nawet jak dorwiesz tą od A6 to i tak od dołu trzeba ją docinać żeby weszła :rolleyes:

Model dedykowany do B6 w B5 nie podejdzie :wink4:

Musiałbyś kupować jakiegoś Navigationa a to już kupa straszna i strata kasy :thumbdown:

No ale jak ktoś woli mieć ori zamiast 7cali i filmy w zajebistej jakości to bardzo proszę :cool1:

Tak jak pisałem... Kwestia gustu i zasobności portfela :) Dlatego w aucie gra mi CONCERT I z lekko niedomagającą anteną :kwasny:

Opublikowano

Model dedykowany do B6 w B5 nie podejdzie :wink4:

Wszystko podchodzi jak się dobrze modzi :wink4::naughty:

rnsl.jpg

Opublikowano

Sporo docinania było :gwizdanie:

A tu bez większych przeróbek...

29mucld.jpg

I przykłady nie ori...

35e14ed19ef5608a.jpg

radio2gt.jpg

15012011147.jpg

Opublikowano

ja tam bym kupil ori :)

Opublikowano

Druga fotka daje radę kolegi z forum :naughty:

Opublikowano

ja tam bym kupil ori :)

Ale do B5 :?:

EDYTA Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 00:09

Druga fotka daje radę kolegi z forum :naughty:

Wszystkie są z forum :wink4:

dudi75, moja, aju

Opublikowano

ja tam bym kupil ori :)

Ale do B5 :?:

tak

Opublikowano

ja tam bym kupil ori :)

Ale do B5 :?:

tak

No i wszystko jasne :wink4:

Dostałeś PW :?:

Opublikowano

A tu bez większych przeróbek...

29mucld.jpg

No i właśnie o to mi chodzi. Taka opcja podoba mi się najbardziej :good:

Szkoda tylko że na razie kasy na to nie ma :kwasny:

Opublikowano

Jarek dostalem, opcja zostaje niesteety przeniesiona na niedziele

Opublikowano

No to lipton trochę...

Pomyślę, może się jakoś ogarnę.

EDYTA Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 00:56

Dobra, udało się.

Przełożyłem Sobie dyżur z poniedziałku na niedzielę :)

Opublikowano

:hi:

Przemian działa elegancko :notworthy:

Opublikowano

:hi:

Przemian działa elegancko :notworthy:

Tak mało a tak cieszy :)

Opublikowano

fajnie ale żaden z Was nie odpowiedział na moje pytanie :D

Opublikowano

:hi:

fajnie ale żaden z Was nie odpowiedział na moje pytanie :D

to co zapodałeś w ori z linku z allegro to wersja dla oprogramowania DX czyli mapa rysowana wektorowo na mapie będziesz miał "drogi-nitki" i od czasu do czadu jakiś wielokąt kolorze lasu lub wody itp. mapy raczej ubogie. In plus jest to że taka ori navi jest wspomagana oprócz GPS sygnałem z ABS-u czyli jak wjedziesz w np. dłuższy tunel itp. gdy GPS traci sygnał to jeśli jest to odcinek bez rozjazdów to nawi nadal będzie Cię domyślnie prowadzić bazując na danych z prędkości kół co w przypadku nawigacji dokładanych (na samym GPS-ie) jest przewagą bo już nie raz jeżdżąc np. po niemcach wypadałem z pod jakiegoś tunelu i zaraz miałem zjeżdżać i zanim navi złapała sygnal to zdarzyło się że przejechałem zjazd na jakimś wielozjazdowym rozjeździe.

Wybrać musisz sam kupujesz ori czyli bez większego rezania ale jaj nie urywa mapy też raczej kiepskie kupujesz nie ori z montażem dużo wiekszy problem (trzeba dorabiać lub znaleść konsole) ale możesz wgrać dowoloną mapę móc oglądać np DVD , TV i w wiekszości bez problemu podpiąć np. kamere cofania beż żadnych fejsów bez którego w ori navi nic nie podłączysz.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.